توسط بث هریس

لس آنجلس (AP) — دو بار تاج سه گانه برنده مربی باب Baffert متوقف شده است به مدت 15 روز توسط آرکانزاس مسابقه کمیسیون پس از دو از اسب آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع.

این کمیسیون گفت: در حکم چهارشنبه اعلام کرد که تعلیق را اجرا خواهد کرد از اوت. 1 -15. این Oaklawn پارک استوارت در بر داشت Baffert نقض قانون 1233 که می گوید که یک مربی باید در نهایت مسئول این وضعیت هر اسب که وارد شده است صرف نظر از اعمال هر شخص ثالث.

او اسب شارلاتان و Gamine هر آزمایش مثبت برای ليدوکائين در دو دوره از آزمون پس از برنده شدن در مسابقات در چشمه های آب گرم, آرکانزاس, آهنگ, on May 2.

در احکام جداگانه این کمیسیون رد صلاحیت هر دو اسب و ساده آنها را از جيب خود درآمد. Gamine را ضبط کیف پول بود $36,000.

لیدوکائین به طور گسترده ای استفاده می شود بیهوشی در مسابقه در نظر گرفته شده است یک کلاس 2 مخدر توسط انجمن مسابقه کمیسیون بین المللی و استفاده از حمل آن مجازات از 15 – تا 60 روز تعلیق و جریمه نقدی از $500 به $1,000 برای مرتبه اول. این دارو را استفاده تنظیم شده است به دلیل آن می تواند به عنوان یک پوشش عامل.

این کمیسیون اعلام نشده است سطوح از لیدوکائین موجود در هر دو اسب. اما Baffert در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه که سطح در Gamine شد 185 picograms در حالی که شارلاتان به حال 46 picograms. یک picogram یک تریلیونیم یک گرم است.

Baffert گفت: در اوایل این ماه که او معتقد است هر دو اسب شد “ندانسته و گناه” در معرض لیدوکائین توسط یکی از پایدار کارکنان. کارمند تا به حال خود را شکسته لگن و درد و رنج بود و از کمر درد در روزهای منتهی به مارس 2. اعمال او درد تسکین پچ که شامل مقدار کمی از لیدوکائین با توجه به Baffert بیانیه.

Baffert گفت که او معتقد است ليدوکائين از پچ بود که سهوا از انتقال کارمند دست به اسب از طریق استفاده از زبان روابط اعمال شده توسط کارمند که به کار گرفته هر دو حیوانات منجر به نژادها.

“این یک مورد از قرار گرفتن در معرض گناه و نه عمدی دولت” Baffert در بیانیه ای گفت:. “افراطی حساسیت مدرن و روز آزمایش هم اکنون می توانید انتخاب کنید تا ردیابی سطح آلاینده های بی گناه که هیچ تأثیری بر روی یک اسب. این مسئله ای است که تنظیم کننده های مسابقه اسب نیاز به حساب و آدرس.”

شارلاتان آزمایش مثبت پس از به دست آوردن $300,000 برای برنده شدن در یک تقسیم تقسیم آرکانزاس دربی. 3-در سال کلت بوده است در کنار یک جزئی مچ پا مشکل است که او را مجبور به دست بلمونت سهام در تاریخ 20 ژوئن خواهد شد و او را از کنتاکی دربی در سپتامبر. 5. Baffert گفت: Preakness در Oct. 3 باقی مانده است یک احتمال است. سه گانه تاج سری موکول شده است و در حال اجرا خارج از دستور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Gamine, a 3-year-old دختر شوخ و جوان, برنده اخیر او شروع به در بلوط سهام در تاریخ 20 ژوئن در نیویورک بلمونت پارک. او روسی 18 3/4 طول های در سهام-زمان ثبت.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو