سیاه, غیر انتفاعی نیاز به سیاه و سفید پشتیبانی

چند سال پیش من با نزدیک شدن به برخی از عمده پایه و نپرسید که چرا آنها نمی صندوق بین برنامه های.

برنامه من شروع شد و در سال 2001 بوده است در خدمت صدها نفر از جوانان در هر سال ارائه رایگان بعد از مدرسه آموزش موسیقی. اما هر سال ما برنامه تصویب شد بیش از توسط بسیاری از عمده پایه اغلب بدون حسن نیت ارائه میدهد از یک پاسخ.

من پرس و جو دریافت پاسخ از خشم و خصومت به طور مستقیم به چالش. بسیاری از این مبانی معتقد بودند که آنها زندگی می کنند تا به تعهد خود برای خدمت به جامعه عادلانه. یک مشکل این است که بسیاری از مبانی قادر به تمایز بین یک برنامه, یک, دهکده توسط, اداره و خدمت به جامعه سیاه, از یک سازمان است که در عمل در جامعه است.

برنامه های ما را دریافت کرده بسیار سخاوتمندانه پشتیبانی از چندین عمده پایه و همچنین به عنوان افراد است. اما برای اکثریت قریب به اتفاق از مبانی ما نامرئی باقی می ماند.

من نمی خواهد می گویند این سازمان ها باید رسمی سیاست های نژادپرستانه اما ناگفته نگرش است که به اعتقاد من سایه افکنده این بشردوستانه چشم انداز همان اثر منفی بر جوامع رنگ همان تفکیک همان Jim Crow. من باور دارم که بسیاری از پایه های این باور است که حمایت از شهرستان درونی اتلاف منابع است که برنامه نمی خواهد عملکرد این نتایج انتظار می رود که این برنامه ها در طول تاریخ جناح و یا آن شهرستان درونی برنامه می تواند به طور موثر با منابع کمتر از همتایان سفید.

حتی بیشتر مشکل یک نتیجه مستقیم از چگونه ما مربوط به هر یک از دیگر به عنوان افراد سیاه و سفید. یک تماس برای درون نگری است که معمولا در دیدار با مقاومت به دلیل آن است که آسان تر به سرزنش این سیستم نسبت به مقابله با مسائل فرهنگی و کسری است که جامعه باید برای رفع. من کاملا موافقم با لوئیس فرخ: “جامعه سیاه و سفید است از بهانه.”

برای تقریبا 20 سال برنامه های ما ارائه رایگان آموزش موسیقی به صدها نفر از سیاه پوست و لاتین, جوانان و آماده سازی آنها برای فرصت های بی شماری که در دسترس هستند. غم ما را دریافت کرده اند بسیار کمی از حمایت از سازمان هایی که صدای نگرانی در مورد شرایط در جامعه است. تنها یک پایه از جمله گلدن استیت اقلیت بنیاد برادوی بانک فدرال و داکار بنیاد بودجه توسط مرحوم جان سینگلتون حمایت کرده اند تلاش های ما برای افزایش فرصت ها برای جوانان است. هر سازمان و فردی سهم ما دریافت کرده اند ذکر شده است در www.sappa.net. هنگامی که ما شروع شده SAPPA برنامه من فکر کردم که سیاه و سفید پشتیبانی داده شد. من اشتباه بود!

زمانی که من به عنوان خوانده شده که یک فرد اهدا کرده است میلیون ها دلار به بالا مشخصات موسسات یا دانشگاه که نه نیاز و نه قدر سهم خود را دلسرد است و مضر. این که آیا آن تلاش خود را برای ارضاء خود را با جامعه و یا به دنبال مشاوره از عوامل و مدیران که مستقیم پول از موفق ورزشکاران و هنرمندان به دور از سیاه و سفید جامعه نتیجه همان است. من شک اگر Dr. Dre خواهد بود بسیار خوش آمدید در دانشگاه USC بدون او چند میلیون کمک مالی. در همان زمان برنامه های ما است که در خدمت جوانان در کامپتون جامعه دریافت صفر! بر اساس تاریخ مبارزه ما در این کشور انتظار دارم که تلاش واقعی می توان به شناسایی گروه هایی که در حال انجام کار واقعی برای کمک به جوانان ما رشد. ما سازمان هایی که نیاز دارید و مستحق حمایت خود را.

پاسادنا پیانیست جاز بیلی میچل بنیانگذار و مدیر SAPPA و وات-ویلووبروک هنرستان و دریافت کالیفرنیا جاز بنیاد 2020 Nica جایزه. او در کتاب “نوازنده Gigging” استفاده شده است در دوره های آموزشی. [email protected] www.sappa.net.

  

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de