اسقف Amat فوتبال جایگزین جاده سفر بازی خانگی در برابر دفاع از دولت قهرمان سنت جان بوسکو در سپتامبر. 4

اسقف Amat تیم ملی فوتبال دبیرستان به حال یک فوتبال هیجان انگیز سفر خود را برای بازی سوم از سال 2020 فصل یک سوار هواپیما به سیاتل, WA., را در O’Dea بالا Fightin’ ایرلندی یک مدرسه که به پایان رسید 12-1 سال گذشته و پیشرفته به بخش 3A قهرمانی کشور بازی.

اما به دلیل COVID-19 گیر بسیاری از Southland تیم های فوتبال است که برنامه ریزی شده خارج از کشور فوتبال بازی باید لغو آنها را با توجه به COVID-19 سفر نگرانی های ایمنی از جمله اسقف Amat که لغو سفر خود به واشنگتن و به طور ناگهانی به حال یک سوراخ را پر کنید در سپتامبر. 4., به جای O’Dea.

پس چه اسقف Amat مربی استیو Hagerty انجام دهید ؟ او تلفن را برداشت و به نام سنت جان Bosco مربی تیم فوتبال Jason نگرو و جایگزین O’Dea با یک بازی خانگی در سپتامبر. 4 برابر دفاع از بخش 1 قهرمان دولتی بریوز و افسانه ای قهرمانان ملی.

“ما نیاز به یک بازی وجود دارد و هیچ کس دیگری در دسترس است صادقانه پاسخ” Hagerty توضیح داد.

سنت جان Bosco بریوز سر مربی Jason Negro دریافت جایزه قهرمانی پس از شکست دادن De La Salle اسپارتها 49-29 در سال 2019 CIF باز کردن بخش دولتی مسابقات قهرمانی فوتبال بازی کریتوس در کالج در آگورا هیلز کالیفرنیا. در روز شنبه 14 دسامبر 2019. (عکس از رائول رومرو Jr, کمک عکاس)

هنوز هم آن موسیقی به Negro گوش به دلیل سنت جان Bosco تا به حال برنامه های آن از هم پاشیده به دلیل بسیاری از غیر بازی های لیگ در برابر خارج از دولت و تیم ها و تا زمانی که امضا کردن با اسقف Amat آن را تنها به حال شش بازی در برنامه خود را با توجه به خارج از کشور لغو شد.

سنت جان Bosco آن فصل باز Aug. 21., صفحه اصلی بازی برابر میامی مرکزی لغو و آن اوت. 28 سفر به Canton, OH., به صورت میامی شمال غربی اوراق.

بنابراین به عنوان آن می ایستد در حال حاضر اسقف Amat تبدیل به سنت جان Bosco فصل بازکن با آن اوت بازی لغو شد.

“شما باید به مقدار زیادی از اعتبار برای اسقف Amat برنامه و مربی Hagerty,” Negro گفت. “او هرگز خودداری از بازی با کیفیت به طوری که شما او را به مقدار زیادی از اعتبار و بچه ها خود را سخت نبرد-تست شده و انجام یک کار بزرگ است.”

سنت جان Bosco آخرین ملاقات اسقف Amat در دور اول بخش 1 برگشتی در سال 2017 و Negro به یاد می آورد آن را به عنوان یک مبارزه در یک 35-21 برنده شوید.

“آنها به ما همه ما می تواند رسیدگی در این بازی” Negro گفت. “آنها به ما برخی از متناسب بنابراین امیدوارم این رفتن به یک بازی بزرگ در این پاییز.”

از آن خواهد شد نگرو اولین سفر به لا پونت پردیس به عنوان یک بازدید از مربی.

“من به دنبال به جلو به آن” Negro گفت. “من شده است سر مربی در Bosco برای 10 سال و ما هرگز اسقف Amat در محل خود را و من می دانم آن را به یک فضای بزرگ برای فوتبال دبیرستان به طوری سرگرم کننده خواهد بود در نهایت به رفتن وجود دارد.”

سنت جان بوسکو به احتمال زیاد خواهد شد به جای آن دو اوت بازی که اوراق به سادگی به این دلیل که فوتبال دبیرستان فصل خواهد شد و به احتمال زیاد قبل از شروع ماه سپتامبر به دلیل COVID-19 تاخیر.

بنابراین حتی در بهترین سناریو وجود دارد باید فوتبال در سقوط تیم بازی خواهد کرد و تنها هفت یا هشت بازی قبل از پلی آف با توجه به کوتاه فصل است.

اسقف Amat برنامه ریزی شده است به الماس بازی در مرتع پرورش احشام و لا هبرا در ماه اوت, و اما چه کسی می داند اگر آن بازی را در واقع بازی می شود. بنابراین سنت جان Bosco باد می تواند تا Amat را بازکن فصل نیز هست.

سنت جان Bosco دیگری غیر از بازی لیگ, برنامه ریزی در خانه در برابر شرق. سنت لوئیس از ایالت ایلینوی در سپتامبر. 11 و بازی است در حال حاضر, اما همه چیز می تواند تغییر کند.

سنت جان Bosco تا به حال هفت. 18 جاده سفر به فلوریدا را در دیرفیلد بیچ ، لغو و همچنین پس از آن شده است جالب خارج از فصل برای دفاع از شانزه.

“برای من این یک وضعیت منحصر به فرد,” Negro گفت. “برای دو سال ما تا به حال هیچ چیز اما خارج از دولت ها برای پر کردن ما پیش فصل و پس از آن همه گیر ضربه و آن را پاک کرد کسانی که بازی های دور.

“اما آن خواهد بود دشوار است برای بازی اوت بازی اگر شما گوش دادن به پیام از دفتر امور خارجه و CIF جنوبی بخش است. شما به احتمال زیاد در حال رفتن به عقب راندن این فصل از آنجا که مدارس نمی تواند به عقب در پردیس تا اول یا هفته دوم مرداد ماه پس چه نهفته ما باد می تواند تأثیر همه.

“اما ما باید یک باز تاریخ در سپتامبر. 25 که ما می خواهم برای پر کردن. ما صبر کنید تا زمانی که ما می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد و چه مخالفان در دسترس به دلیل لغو کنید و سعی کنید به آن را پر کنید بعد.”

دونگ مراحل پایین به HOOPS مربی در KEPPEL

Keppel دبیرستان پسران بسکتبال مربی آویزان دونگ ترک پست خود پس از اجرای موفق در مدرسه.

دونگ بوده است سر مربی در الحمرا برای 18 سال, جایی که او وارد یک 370-176 رکورد از جمله 12 Almont لیگ عناوین با 17 متوالی حضور به CIF جنوبی بخش برگشتی. دو از تیم های پیشرفته به CIF-SS بخشی نهایی.

این فصل دونگ رهبری آزتک ها و به اشتراک گذاری این Almont لیگ و آنها پیشرفته به بخش 3AA نیمه نهایی و پیشرفته به بخش سوم دولت برگشتی.

“مربیگری حرفه ای از شور و شوق” دونگ گفت: در نامه ای به بازیکنان و پدر و مادر. “این منصفانه نیست که به ما بچه ها و پدر و مادر وقتی که من نمی تواند به ارمغان بیاورد که انرژی و شور و شوق. برای سال های بسیاری Keppel بسکتبال شده و اولویت شماره 1, اما, زندگی, پیشرفت, شرایط تغییر می کند.”

در میان بازیکنان با استعداد است که رونق تحت Doung را سرپرستی شامل براندون Shimasaki جاناتان چو Bertham Mak, شلوار لی, Nelson Muronaka و Laird Anderson, Jr.

آن را کاملا یک اجرا برای فارغ التحصیل از الحمرا دبیرستان و کالج اکسیدنتال. آن را بیشتر قابل توجه زمانی که شما در نظر است که آن را تقریبا اتفاق نمی افتد.

دونگ و خانواده او در ویتنام و آمد به ایالات متحده در سال 1980 به عنوان یک پناهنده.

“ما بسیار خوش شانس می رسند در ایالات متحده آمریکا و” دونگ گفت. “من نمی صحبت می کنند و بسیاری از زبان انگلیسی هنگامی که ما وارد در کشور است.”

او با حضور Northup, مدرسه ابتدایی در الحمرا و قرار داده شد, به ESL برنامه در کلاس چهارم. او برای مربی افسانه ای جیم Whitmore در الحمرا از 1986-1990.

“برای انتقال آرام من توصیه ما به دولت است که آنها نگاه فعلی ما سطح پایین تر مربیان به عنوان نامزدهای مربیگری موقعیت” دونگ گفت. “من ادامه خواهد داد به قرض دادن به حمایت از من و نگاه به جلو به تماشای برنامه رشد تحت رهبری جدید است.”

— جیمز Escarcega کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de