برکلی مذاکرات: چرا نژادی سهام متعلق در مطالعه اقتصاد

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

protester holding a sign that reads "people over property"

اعتراض مردم برای عدالت نژادی در لس آنجلس ، (عکس از مایک فون از طریق Unsplash)

“اقتصاددانان شروع با این مفهوم بازار آزاد دست نامرئی و ما نیاز به روشن است که دست به یک رنگ آن را سفید دست, اجازه دهید به من می گویند یک مرد سفید دست” گفت: Eduardo Bonilla-سیلوا, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه دوک است. … من عمده در جامعه شناسی و اقتصاد… من به پایان رسید تا انتخاب جامعه شناسی, در بخشی به دلیل پایه و اساس اقتصاد است و مفروضات در مورد منطقی بازیگر تصمیم گیری در هزینه-سود پایه و اساس در چیزی به نام بازار کارآمد. و همه ما می دانیم که انسانهای هوشمند — آنها پیچیده حیوانات به شکل متعدد نیروهای اجتماعی و تفرقه است.”

Bonilla-سیلوا پیوست یک پانل از دانشمندان — Daina Ramey بری یک استاد تاریخ در دانشگاه تگزاس در Austin; Arjumand Siddiqi استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو; و ماریو کوچک, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه هاروارد — برای بحث و گفتگو در 13 ژوئیه سال 2020 در مورد چگونه به روش مفهومی از اقتصاد تخفیف سیاه و Latinx دیدگاه و آنچه آنها فکر می کنند اقتصاد می تواند یادگیری از رشته های دیگر است. بحث شد تعدیل توسط شنی Darity, یک استاد اقتصاد, سیاست های عمومی و آفریقایی و آمریکایی آفریقایی مطالعات انجام شده در دانشگاه دوک است.

این بحث بود اسپانسر شده از طرف دانشگاه برکلی وزارت اقتصاد و اقتصاد برای فراگیر رفاه, شرکت تاسیس شده توسط برکلی استاد اقتصاد گابریل Zucman. سازمان دیده بان ویدیو از بحث زیر.

گوش دادن به بحث در برکلی مذاکرات قسمت #90: “چرا نژادی سهام متعلق در این مطالعه از اقتصاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید