برکلی مذاکرات: با استفاده از فشار همسالان برای مبارزه با تغییر آب و هوا

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

row of houses with solar panels on the roofs

پشت بام پانل های خورشیدی برق خانه ها در ریچموند, ویرجینیا. وقتی کسی نصب پانل های خورشیدی در خانه خود با همسایگان خود هستند احتمال بیشتری برای انجام همان است که می گوید رابرت فرانک, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل. (VCU سرمایه اخبار سرویس عکس توسط جفری شوالیه از طریق فلیکر)

در اتخاذ یک رژیم غذایی متفاوت و یا کمتر رانندگی یک فرد دارای یک اثر در این سیاره می گوید رابرت فرانک, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل. اما نه به این دلیل که آنها ممکن است فکر می کنم.

“اگر شما آن را انجام نمی, جهان همان خواهد شد به عنوان اگر شما آن را انجام دهید” گفت: فرانک که صحبت در UC برکلی در ماه ژانویه است. “اما اثر شما باید از طریق اقدامات خود را تنها بخش کوچکی از کل اثر شما را از آنجا که هنگامی که شما چیزی را ببینید مردم شما آن را انجام دهید و آنها این کار را انجام بیش از حد.”

Frank نویسنده 2020 کتاب تحت تاثیر: قرار دادن فشار همسالان به کار پیوست دن Kammen استاد انرژی در برکلی در دانشگاه را گلدمن دانشکده سیاست عمومی در ژانویه. 28, 2020, به بحث در مورد چگونه او می بیند فشار همسالان به عنوان یک ابزار قدرتمند برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

برای مثال کسی نصب پانل های خورشیدی در خانه خود مهم ترین پیش بینی از اینکه همسایه خود را نیز نصب پانل های خورشیدی, او گفت:. همان می رود برای بازیافت و یا کمتر خوردن گوشت و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی — اگر همسالان خود را ببینید شما درگیر شدن در این رفتارهای آنها بیشتر احتمال دارد به دنبال کت و شلوار.

و او می افزاید: اغلب ما انجام این کارها بیشتر احتمال دارد ما را به اقدام در راه های دیگر.

“شما نیست جهان به دنیا آمد که یک نوع خاصی از فرد” گفت: فرانک. “شما را تبدیل به این نوع از شخص شما از طریق آنچه شما انجام دهد. اگر شما این مراحل شما را تبدیل به یک آب و هوا مدافع در این فرآیند است. و اگر شما را تبدیل به یک, پس از آن شما هستند احتمال بیشتری برای رای برای نامزد خواهد شد که تصویب قوی, سیاست های تغییرات آب و هوا جامعه اصرار دارد تنها راه ما میخوایم این مشکل را حل کند.”

گوش دادن به فرانک بحث و پس از بحث و گفتگو با Kammen و یک Q&A با مخاطبان در برکلی مذاکرات قسمت #84: “با استفاده از فشار همسالان برای مبارزه با تغییر آب و هوا.”

این سخنرانی ضبط شده بود توسط UCTV. سازمان دیده بان ویدیو زیر.

رابرت فرانک, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل در مورد کتاب جدید خود تحت تاثیر: قرار دادن فشار همسالان به کار با دن Kammen استاد انرژی در برکلی در ژانویه سال 2020 است. (UCTV تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de