خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

Thelton Henderson

Thelton هندرسون که یکی از دو دختر سیاه و دانش آموزان فارغ التحصیل از برکلی قانون در سال 1962 صرف 37 سال به عنوان یک قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا. (برکلی قانون عکس)

“من دیده ام یک ظرفیت برای رستگاری از مردم… اگر فرصت داده شود.” که Thelton هندرسون مشهور حقوق مدنی وکیل که صرف 37 سال به عنوان یک قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا در گفتگو با Savala Trepczynski در سال 2017, پادکست, سری, شود تغییر دهید.

بود که تغییر ایجاد شد و به میزبانی Trepczynski مدیر اجرایی این Thelton E. هندرسون مرکز عدالت اجتماعی در برکلی قانون است. سری برجسته افرادی که Trepcyznski می گوید: “تجسم و بنابراین مدل های مترقی و subversively دلسوز راه انسان بودن.”

هندرسون که یکی از دو دختر سیاه و دانش آموزان فارغ التحصیل از برکلی قانون در سال 1962 اولین آمریکایی آفریقایی وکیل در وزارت دادگستری ایالات متحده در حقوق مدنی بخش در اوایل 1960s. در این مصاحبه او سهام آنچه آن را مانند کار کردن در کنار مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگر فعالان بررسی اجرای قانون محلی و نقض حقوق بشر.

Savala Trepcyznski

Savala Trepcyznski است مدیر اجرایی Thelton E. هندرسون مرکز عدالت اجتماعی در دانشگاه برکلی است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Savala Trepczynski)

“خاطرات وجود دارد که stay with me forever, و من فکر می کنم نیز تحت تاثیر خود من پس از آن رفتار در زندگی,” او می گوید Trepczynski. “یکی از چیزهایی که من به یاد داشته باشید بیشتر شد فقط محض شجاعت از مردم بودند که نشان از پایین جنوبی در بیرمنگام و جکسون و سلما. من واقعا تحت تاثیر قرار است.

“من می خواهم بچه ها را به بیرمنگام سیتی — آنها خود را مسواک و خمیر دندان پیچیده شده در یک حوله صورت خود را کمی جیب ژاکت آماده رفتن به زندان در انتظار برای رفتن به زندان است. و شجاع بود چون گاو کانر به حال سگ های پلیس و آتش نشانی شیلنگ و گاو یادآوریست و آنها تحت درمان قرار گرفتند بسیار ضعیف. …درست است که شجاعت را که از آن باقی می ماند و بسیاری از بار وقتی که من تا به حال یک وضعیت مربوط به عدالت من فکر می کنم که شجاعت و آن stiffens ستون فقرات من کمی — حتی به این روز است.”

هندرسون میراث است گسترده و دستاوردهای خود را متنوع است. او ابزاری در outlawing آزار و اذیت جنسی در کالیفرنیا است. خود را در تصمیم گیری های رهبری به دولت اتخاذ محدودیت در استفاده از آن از سلول انفرادی و ایجاد یک بهتر سیستم مراقبت های بهداشتی برای زندانیان. زیست محیطی و احکام نجات دلفین ها از صنعت ماهی تن و اعتبار با ساخت منطقه خلیج تنها جایی در کشور است که با ملی محیط هوا با کیفیت استاندارد.

گوش دادن به مصاحبه با هندرسون در برکلی مذاکرات قسمت #89: “Thelton هندرسون در شجاعت به انجام آنچه درست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو