برکلی مذاکرات: در سیاست جهانی از زباله

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات, یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

man riding bike in China carrying cardboard

یک مرد بازیافت مقوا در ییما چین است. (عکس آرند از طریق فلیکر)

“همه زباله های جهانی گفت:” کیت اونیل استاد گروه علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت در دانشگاه برکلی در پردیس رویداد در ماه فوریه است. “چیزی که ما دور می ریزیم ارزش است. چیزی که ما دور می ریزیم اغلب سفر جهان. و این نه فقط چیزهایی که ما می دانیم در مورد مانند پسماندهای الکترونیکی, اما همچنین پلاستیک… و چیزهایی مانند اتومبیل استفاده می شود اتومبیل دست دوم اتومبیل, لباس دوچرخه — حتی دور انداخته غذایی خواهد شد در واقع سفر به برخی از کشورهای دیگر جایی که در آن ممکن است یا نه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد…”

Portrait of Kate O'Neill smiling

کیت اونیل یک استاد گروه علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت در UC برکلی و نویسنده 2019 کتاب زباله. (UC برکلی عکس)

اونیل نویسنده 2019 کتاب هدر داد Feb. 5 سخنرانی اسپانسر شده از طرف برکلی Osher یادگیری مادام العمر موسسه (OLLI) در مورد چگونه چیزهایی که ما دور رفتن را از طریق تمام lifecycles پس ما با آنها بازی شیر یا خط. و او در مورد چگونه چین تا سال 2017 تصمیم به توقف واردات کاغذ و ضایعات پلاستیک در وضعیت آن بوده است مختل جهانی زباله اقتصاد و تغییر جوامع در سراسر جهان بازیافت.

گوش دادن به کامل سخنرانی کیت اونیل, به دنبال یک Q&A با مخاطبان در برکلی مذاکرات قسمت پادکست #81: “در سیاست جهانی از زباله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>