برکلی ایران: روزنامه نگار نهال طوسی امنیت ملی گزارش تحت تهمت

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

A reporter holds up her phone to record Trump speaking during a press conference

“حتی به این روز در حال حاضر بیش از سه سال بعد آنها (مغلوب ساختن پیشی جستن دولت) انجام کارها و فوری من غریزه است” خوب آنها نمی تواند انجام دهد.’ و پس از آن من باید برای آموزش خودم, مثل, ‘صبر می آیند. شما گزارش کرده ایم در این. شما می دانید که آنها در حال رفتن به انجام این کار است.’ (دفتر رئيس جمهور از جمهوری فنلاند عکس Matti Porre از طریق فلیکر)

“یک اسطوره من فکر می کنم که به طور فزاینده مردم متوجه می شوند و من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب این است که امنیت ملی است که واقعا در مورد نظامی و جرم و جنایت” گفت: Politico خبرنگار نهال طوسی در دانشگاه برکلی رویداد در ماه مارس است. …من فکر می کنم آنچه که ما در حال یادگیری به طور فزاینده ای است که آن را در مورد اقتصاد است. آن را در مورد سایبر مسائل. آن را در مورد آب و هوا. آن را در مورد مهاجرت. آن را در مورد کوروناویروس.

“…من نیاز به کار با سلامت ما خبرنگاران از آنجا که ما در حال تحقق اینها همه با هم. بنابراین آن را نه فقط در مورد جنگ و این نه فقط در مورد اف بی آی و یا هر چیز دیگری. این همه این چیزهای دیگر است که باید با هم کار کنند.”

طوسی پیوست پروفسور مارک Danner در برکلی فارغ التحصیل دانشکده روزنامه نگاری در تاریخ 2 مارس سال 2020 به بحث در مورد آنچه در آن است مانند کار به عنوان یک خارجی در امور خبرنگار طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“خبر خوب تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم مایل به صحبت با” سعید طوسی. “در هفته های مردم از دست دادن ذهن خود را. … حتی به این روز در حال حاضر بیش از سه سال بعد آنها همه چیز و من فوری غریزه است ” خوب آنها نمی تواند انجام دهد.’ و پس از آن من باید برای آموزش خودم, مثل, ‘صبر می آیند. شما گزارش کرده ایم در این. شما می دانید که آنها در حال رفتن به انجام این کار است.’ پس کلید درس برای من بود: تصور نکنید که هر چیزی که در واشنگتن, DC دائمی است نه عرف و نه قانون و نه قانون و قطعا نمی نهاد.”

این رویداد با حمایت دانشکده روزنامه نگاری با همکاری Pultizer مرکز بحران گزارش موسسه دولتی مطالعات و گلدمن دانشکده سیاست عمومی.

گوش دادن به طوسی بحث و پس از بحث و گفتگو با Danner و یک Q&A با مخاطبان در برکلی مذاکرات قسمت #85: “روزنامه نگار نهال طوسی امنیت ملی گزارش تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سیاسی خبرنگار نهال طوسی صحبت در UC برکلی فارغ التحصیل دانشکده روزنامه نگاری در مارس سال 2020 است. (برکلی نگاری تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de