برکلی گفتگو: چگونه صنعت املاک و مستغلات تضعیف سیاه مالکیت خانه

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات, یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

Keeanga-Yamahtta Taylor talking next to a photo of her book "Race for Profit"

Keeanga-Yamahtta تیلور استادیار آفریقایی آمریکایی مطالعات دانشگاه پرینستون در مورد کتاب جدید خود مسابقه برای سود: چگونه بانک و صنعت املاک و مستغلات تضعیف سیاه مالکیت خانه. (سمت چپ: علوم اجتماعی ماتریس عکس; راست: پوشش از تیلور کتاب)

در سال 1968 پس از یک موج شورش های شهری سیاستمداران کرد برای پایان عمل redlining با عبور مسکن و توسعه شهری عمل می کنند. در حالی که این عمل به معنای تشویق وام دهندگان وام مسکن و صنعت املاک و مستغلات برای درمان سیاه homebuyers به همان اندازه فاجعه است که پس از آمد نشان داد که نژادپرست محرومیت تا به حال ریشه کن شده است اما به جای تبدیل به یک پدیده جدید از درنده شمول است.

در Jan. 24, 2020, Keeanga-Yamahtta تیلور استادیار آفریقایی آمریکایی مطالعات در دانشگاه پرینستون در مورد کتاب جدید خود مسابقه برای سود: چگونه بانک و صنعت املاک و مستغلات تضعیف سیاه مالکیت خانه به عنوان بخشی از ماتریکس سری سخنرانی در دانشگاه برکلی است. او کتاب را پوشش می دهد که در این دوره زمانی از سال 1968 مسکن و توسعه شهری قانون به سال 1974 مسکن و توسعه جامعه عمل می کنند در معرض چگونه استثماری املاک و مستغلات شیوه را ادامه داد و پس از مسکن تبعیض ممنوع اعلام شد.

“…به شدت ضد سیاه نژادپرستی در جامعه آمریکا بود به ناچار زخم به این مفاهیم ارزش ملک محله و جامعه ارزش” گفت: تیلور. “فرض بر این است که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند مضر به ارزش ملک راند تمایل به نگه داشتن آنها را تفکیک شود. این توجیه خود را از حاشیه نشینی در بازار مسکن. این ارائه یک “حس مشترک” توضیح برای نامتناسب با شرایط خرابی پریشانی و عام مسکن — عمدتا متعلق به سفید پوستان و اجاره ای برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

“این تفاوت در ارزش در مسکن نسبت به مسکن تولید تنش بین ارزش مبادله و ارزش استفاده از مسکن یا نزدیک تر تفاوت بین املاک و مستغلات و خانه.”

دیدن آینده علوم اجتماعی ماتریس سخنرانی و بحث و گفتگو.

گوش دادن به صحبت های بالا در برکلی مذاکرات قسمت پادکست #78: “چگونه صنعت املاک و مستغلات تضعیف سیاه مالکیت خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید