توسط کیتلین Yamamoto | مارس 21 سال 2020

Photograph

UC برکلی CED دانشجویان تحصیلات تکمیلی تینا Piracci و دیلن Arceneaux ایجاد C19 BayShield با کمک بسیاری از CED و دیگر UC برکلی دانشجویان. (عکس توسط Dylan Arceneaux)

زمانی که در سراسر جهان همه گیر COVID-19 ناشی منطقه خلیج و UC برکلی به پناهگاه پردیس در محل مشخص شد که یک نیاز فوری برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). M. S. معماری دانشجویان در کالج طراحی محیطی (CED), تینا Piracci و دیلن Arceneaux می دانستند حق دور است که آنها می تواند با استفاده از دانش و مهارت خود را برای کمک به.

“تینا Piracci و محققان در تولید افزودنی و دیجیتال ساخت تا زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده و ما شاهد همه خواستار PPE مشخص شد که ما می تواند استفاده از دستگاه های ما به تولید PPE که مورد نیاز است” Arceneaux توضیح داد. با هم آنها را تبدیل به مؤلف از CED-تاسیس ابتکار به نام C19 BayShield.

یک طرح شکل می گرفت. وجود دارد چندین 3D printers در CED studios که برخی از آنها متعلق به دیگر CED دانش آموزان است. با حمایت کامل خود را و اجازه Piracci و Arceneaux قادر بودند برای به دست آوردن تعدادی از پرینتر 3D و همچنین جلب حمایت و داوطلب کار بیشتر از چند CED دانش آموزان و دیگر UC برکلی دانشجویان. در همه این گروه قادر به توزیع بیش از شش 3D printers از CED استودیو و توزیع آنها را به دانش آموزان خانه.

Arceneaux توضیح داد که چگونه خود را از دانش قبلی خود را به شکل پروژه “طراحی ما زمينه کمک در مدل سازی 3D از PPE خود را که در آن ما ساخته شده است برخی از تنظیمات کوچک است که با بهینه سازی زمان چاپ و حفظ استانداردهای ایمنی. ما با ارسال مدل به Prusa (سازمان ما دریافت اولین مدل از) برای تایید. از آنجا که ما اجرا مهارت های ما در طراحی گرافیک و به طور کلی پروژه مدیریت برای ادامه حرکت رو به جلو در بهینه ترین راه است.”

این C19 BayShield پروژه در ابتدا ساده است. آن را به چاپ 3D PPE قطعات و ارائه آنها را به ساز Nexus که توسط یک سازمان غیر انتفاعی شرکت است که فراهم می کند یک makerspace مفید است که به هر دو جدید و با تجربه سازندگان با ماموریت “برای افزایش ظرفیت از افراد در جامعه ما به همه چیز… [و به از بند باز کردن] ذاتی نوآوری در افراد می تواند زندگی خود را بهتر و بهبود جامعه ما و حتی می توانید جهان را تغییر دهید” (https://www.makernexus.com/our-story). در اصل C19 BayShield خواهد تحویل قطعات به ساز Nexus, که پس از آن ارائه PPE به امکانات پزشکی نیاز دارند. تحویل به شرکت Sunnyvale, California محل کمک های پل شکاف بین PPE و تولید آن از سازندگان.

تلاش یک تیم
 

Photograph

استاد و صندلی معماری رونالد

رائل 10 ساله پسر Mattias Rael

یک استاد معماری دانشجو, Nathalie Canate به یاد آنچه به وضوح الهام بخش او را به اقدام در کمک به جامعه پزشکی است. “در آغاز این بیماری همه گیر را دیدم ویدئوها و خواندن مقالات در مورد تاثیر COVID-19 در ایتالیا. این ویدئوها بودند دلخراش بلکه یک واقعیت را بررسی کنید که این واقعی است و ما باید در خانه بمانند برای کمک به صاف منحنی. بهترین چیزی که من می تواند انجام دهد به ماندن در خانه و این چیزی است که من” ابراز Canate. هنگامی که یکی دیگر از دانشجویان رسیده و به او گفت او می تواند کمک به تولید PPE با در دسترس 3D پرینتر او می دانست که او می تواند یک تفاوت مثبت از طریق عمل است.

چند روز پس از آن چند تن از دانشجویان دریافت یک ایمیل از Arceneaux از C19 BayShield که تا به حال دستورالعمل های خاص و لینک به چاپ فایل های. “پس از من تولید کرده اند در مجموع از 50 ماسک هستم و هنوز هم چاپ” گفت: Canate. برای او هدف این است که “دنیا را کمی امن تر و ضروری کارگران – پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی – تجهیزات آنها باید برای در امان ماندن از ویروس ها و کمک به دیگران بهبود می یابند.”

اتصال نقطه

یکی دیگر از دانشجویان که پیوست باعث شد اریک دل’Orco دوم کارشناسی ارشد معماری ، “من همکلاسی تینا Piracci رسیده به من سه هفته پیش در مورد قرار دادن من چاپگر 3D به استفاده از” دل’Orco گفت. “من شده اند قادر به اعمال پایه 3D-چاپ مهارت های آموخته شده در طول سال اول من در CED برای عیب یابی و بهینه سازی چاپ ، دل’Orco تاکید کرد که او “تنها یکی از بسیاری از مردم داوطلبانه” برای شود.

شخص دیگری که خود را در حمایت از این گروه تلاش استاد بود و صندلی های معماری رونالد Rael. زمانی که بحث در مورد CED دانشجویان تحصیلات تکمیلی شروع پروژه او افزود: “این باعث می شود من بسیار افتخار می کنم که آنها منجر به ابتکار.” او تا به حال یک چاپگر 3D در خانه و می خواست “برای کمک به عنوان بسیاری که ممکن است.” رائل 10 ساله پسر Mattias که آموخته برای چاپ از سن جوان و همچنین می خواستم به کمک و کار کرده است بدون توقف چاپ PPE بخش است.

“Mattias شده است چاپ و هفت روز هفته از صبح تا شب” رائل اشاره کرد. هر هفته CED دانش آموزان انتخاب کنید تا آنچه که او و پسرش را تولید و تحویل از وجود دارد. Rael منعکس شده در چگونه خانواده خود را فقط یک تکه از پازل فوق العاده: “این دانش آموزان ابتکار برای شروع این پروژه. ما به سادگی یک عامل بسیار بزرگتر منطقه ای تلاش است که رشد می کند از گروه معماری.”

پس از C19 BayShield به پایان رسید و تحویل آنها متوجه برخی از مشکلات در توجه به مدیریت دارد. Arceneaux گفت که در این درایو به شرق خلیج از Sunnyvale “ما به سرعت به توسعه این ایده اضطراری مدیریت منابع برنامه است که سازندگان (مانند خودمان) مجموعه هاب (مثل ساز Nexus فضا ساز) و تجهیزات پزشکی که نیاز دارید می توانید با استفاده از PPE.”
 

Photograph

C19 BayShield پس از تحویل موفقیت آمیز به کمک یک محلی منطقه خلیج امکانات پزشکی است. (عکس توسط Dylan Arceneaux)

آنها قادر به جمع آوری یک تیم از توسعه دهندگان منجر اخیر دانشگاه برکلی EECS فارغ التحصیل تینا طالب و اعضای که از نزدیک UC برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو و حتی از دور دانشگاه اوکلاهما و کانکتیکات ، قبل از اینکه طولانی, یک C19 خلیج Shield برنامه متولد شد. در حال حاضر یک نسخه از برنامه در حال آزمایش داخلی. اما آن را به زودی توزیع می شود به ساز Nexus منطقه خلیج تجهیزات پزشکی و خود را در یک برنامه آزمایشی. این برنامه خواهد بود یک راه به اصل اتصال به نقطه بین سازندگان distributers و کسانی که نیاز به PPE.

هر کسی می تواند کمک کند

C19 BayShield در حال حاضر چاپ شده و تحویل بیش از 2500 PPE قطعات از طریق ساز Nexus که در نوبت تحویل آن قسمت به یک دوجین امکانات پزشکی در منطقه خلیج است. Arceneaux گفت: “ما زمان هدف این است که برای استقرار این برنامه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای به حداکثر رساندن اثر آن در سراسر کشور, کشور و در حالت ایده آل جهان است.” اما بشردوستانه تلاش نمی توانید به دور و بدون حمایت از کمک های مالی. C19 BayShield یک GoFundMe صفحه که در آن هر کسی می تواند کمک کند. به عنوان Arceneaux توضیح داد: “کمک های مالی هستند چه نگه داشتن این پروژه در رفتن در حال حاضر و چگونه ما می تواند پرداخت هزینه برای منابع حیاتی ما نیاز داریم! همه کمک های مالی به خرید بیشتر مواد به ادامه چاپ و سرور فضا برای دریافت برنامه و در حال اجرا!”

C19 BayShield GoFundMe لینک: https://www.gofundme.com/f/c19-bayshield

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو