مارس 16 سال 2020 توسط توماس لی

Hany فرید کاملا آشنا با دروغ در اینترنت. استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتر در دانشکده اطلاعات او شده است ارائه مشاوره Facebook در مورد چگونه به نقطه جعلی, اخبار, تصاویر و ویدئوها بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

اما اطلاعات غلط در اطراف coronavirus همه گیر است که متفاوت از دیگر آنلاین توطئه در حداقل یکی از جنبه های مهم است.

“شما می توانید سرگرم کننده را از تخت Earthers و افرادی که بر این باورند ماه فرود بودند جعلی” فرید گفت. “آنها ممکن است بی ضرر است. اما coronavirus اطلاعات غلط است رفتن به دریافت تعداد زیادی از مردم کشته شدند.”

Hany Farid

“شما می توانید سرگرم کننده را از تخت Earthers و افرادی که بر این باورند ماه فرود جعلی بودند. آنها ممکن است بی ضرر است. اما coronavirus اطلاعات غلط است رفتن به دریافت تعداد زیادی از مردم کشته شدند.”
— EECS استاد هانی فرید

کمک بلاعوض از Facebook فرید در حال راه اندازی یک نظرسنجی بزرگ از مردم در ایالات متحده و اروپای غربی برای تعیین اینکه تا چه حد COVID-19 اطلاعات غلط نفوذ جمعیت است. با استفاده از آمازون Mechanical Turk بررسی نرم افزار فرید و محققان امیدوارند به مصاحبه “هزاران نفر” از مردم است. اطلاعات اولیه از این نظرسنجی نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق مردم بر این باورند که انسان عمدا ایجاد این ویروس حتی اگر دانشمندان می گویند پاتوژن رخ داده است به طور طبیعی.

کار با دیگر محققان و سیستم عامل رسانه های اجتماعی فرید در نهایت می خواهد به توسعه استراتژی در مورد چگونگی جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد COVID-19 قبل از آن حل و فصل به ذهن مردم. اما او چهره یک نبرد دشوار به چنین اطلاعات غلط در حال حاضر ثابت شده مضر است.

در ماه مارس صدها نفر از مردم در ایران درگذشت پس از مصرف bootleg الکل ظاهرا باور رسانه های اجتماعی پست های که در آن می تواند به جلوگیری از عفونت. در اوایل ماه آوریل آنلاین توطئه است که مرتبط با ویروس انتقال به 5G تکنولوژی باند پهن باعث شد مردم به سوزاندن برج های سلولی در انگلستان است.

در میان برخی دیگر از coronavirus اسطوره كردن در اینترنت: مردم سیاه ایمنی بدن به ویروس نظامی چینی به عمد مهندسی COVID-19 و نوشیدن سفید کننده می تواند به توقف coronavirus.

بخشی از مشکل این است که سرعت. آن را نمی طولانی برای یک توطئه به گسترش در اینترنت. “نیمه زندگی از پست های رسانه های اجتماعی است که اندازه گیری در ساعت نه روز و یا هفته” فرید گفت.

به عبارت دیگر توطئه هستند مانند یک ویروس است که می تواند آلوده بسیاری از مردم فقط در یک دوره کوتاه از زمان. بنابراین فرید و تیم او در حال تلاش برای توسعه یک “واکسن” به سرعت مقابله با اطلاعات غلط قبل از آن را می توانید انجام دهید آسیب های جدی.

به این منظور فرید در حال همکاری با دانشگاه, حقوق بشر, مرکز به شناسایی افراد و موسسات است که می تواند به سرعت و معتبر عقب راندن برابر اطلاعات غلط.

“چه کسی شما را مجبور به صحبت کردن?” فرید گفت. برخی از امکانات عبارتند از: ورزش, ستاره های کارفرمایان و مقامات دولتی و رادیو را نشان می دهد, او گفت:.

او همچنین می خواهد برای کمک به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب به سرعت شناسایی و اطلاعات غلط. در یک جداگانه حرکت Facebook به تازگی اعلام کرد که آن را به خوانندگان هشدار به افشا و خنثی نادرست مطالب در مورد کوروناویروس.

در بسیاری از راه های فرید گفت: coronavirus است “طوفان کامل” برای اطلاعات غلط و توطئه. مجبور به ماندن در خانه و ترس و خشم مردم تشنه اطلاعات و در نتیجه آسیب پذیر به بد بازیگران, او گفت:.

“همه از عضو شورای نظارت مدت و حماقت هستند که از” فرید گفت. “این خطرناک است برای سلامتی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو