برکلی روانشناس برنده دو جایزه معتبر

Psychology Professor Stephen Hinshaw

حسن نیت ارائه میدهد عکس از استفان Hinshaw

UC برکلی روانشناس Stephen Hinshaw است و موفق به کسب جوایز برجسته برای خود گسترده ای از تحقیقات از جمله کار خود را در رشد و نمو آسيبشناسی این انگ زدن از بیماری های روانی و مطالعات طولی از زنان و دختران مبتلا به ADHD.

Hinshaw است که در میان چهار سال 2020 دریافت کنندگان از انجمن روانشناسی آمریکا جایزه برای برجسته علمی سهم. این جایزه به رسمیت می شناسد دانشمندان ارشد برای مبانی نظری و عملی کمک های اولیه تحقیق در روانشناسی است.

از دیگر دریافت کنندگان دانشگاه جورج تاون روانشناس شناختی الیسا نیوپورت دانشگاه آریزونا روانشناس لین Nadel و عصب شناسی جان اوکیف.

در پاییز گذشته Hinshaw اهدا شد Ruane جایزه برای مشارکتهای برجسته کودک و نوجوان روانپزشکی تحقیقات که توسط مغز و رفتار بنیاد پژوهش. این جایزه همراه با $50,000.

Hinshaw است دیرین استاد روانشناسی در برکلی خدمت به عنوان بخش صندلی از 2004-2011. پس 2015, او نیز برگزار شد انتصاب در UCSF به عنوان استاد روانپزشکی و به عنوان معاون صندلی برای کودک و نوجوان روانشناسی.

در سال گذشته Hinshaw نامگذاری شد و مراسم تحلیف شرکت مدیر شواب نارساخوانی و شناختی تنوع مرکز یک ابتکار مشترک بین برکلی و UCSF.

او نویسنده بیش از 360 مقالات پژوهشی و فصل به علاوه 10 کتاب است که عبارتند از: برنده جایزه سال 2017 خاطرات یک نوع جنون: یک سفر از طریق کلاله و امیدوارم که از بیماری روانی است.

UCSF مطبوعاتی در مورد Hinshaw Ruane جایزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>