استفانو M. Bertozzi UC برکلی دانشکده بهداشت عمومی دین بازنشسته و استاد بهداشت سیاست و مدیریت شده است به نام editor-in-chief جدید کارشناسی مجله متمرکز COVID-19 تحقیقات منتشر شده توسط دانشگاه MIT را فشار دهید.

جدید, مجله, سریع نظرات: COVID-19 (RR:C19), باز است, دسترسی سریع-نقد و بررسی روکش مجله خواهد کرد که سرعت بخشیدن به بررسی دقیق از COVID-19-مربوط به پژوهش و ارائه زمان واقعی تایید اطلاعات علمی است که سیاستگذاران و سلامت رهبران می توانید استفاده کنید.

دانشمندان و محققان در حال کار اضافه کاری برای درک SARS-CoV-2 ویروس و در حال تولید یک مقدار بی سابقه ای از preprint بورس که به طور عمومی در دسترس آنلاین, اما شده است بررسی و در عین حال با بررسی دقیق برای دقت و صحت. سنتی بررسی دقیق می توانید چهار یا بیشتر در هفته برای تکمیل اما RR:C19 سرمقاله تیم به رهبری توسط Bertozzi را تولید می کنند بررسی کارشناس در یک ماده از روز.

با استفاده از هوش مصنوعی و ابزارهای جهانی تیم را شناسایی امیدوار کننده بورس در preprint مخازن کمیسیون متخصص همکار بررسی و انتشار نتایج در باز کردن دسترسی به پلت فرم کاملا شفاف روند. مجله را در تلاش برای انضباطی و جغرافیایی وسعت منابع خطی از تمام مناطق و در سراسر طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله پزشکی; سلامت عمومی; فیزیکی و بیولوژیکی و شیمیایی علوم; علوم اجتماعی و علوم انسانی. RR:C19 نیز ارائه جدید انتشارات گزینه برای مقالات اصلاح شده که به طور مثبت مورد بررسی قرار گرفت.

ساخته شده ممکن است با $350,000 کمک مالی از Patrick J. McGovern بنیاد و میزبانی در PubPub یک منبع باز پلت فرم چاپ و نشر از دانش آتی گروه به صورت مشترک در حال ویرایش و چاپ و نشر مجلات و جزوه و دیگر باز دسترسی به مطالب علمی RR:C19 محدود خواهد شد و گسترش اطلاعات غلط در مورد COVID-19 با توجه به سردبیر Bertozzi.

Faculty Headshot for Stefano Bertozzi

پروفسور استفانو Bertozzi

“نیاز فوری وجود دارد به اعتبار و یا کم ارزش کردن–به سرعت در حال رشد حجم COVID-19-مربوط به نسخه های خطی در preprint سرور” توضیح می دهد که Bertozzi. “من بسیار هیجان زده به کار با MIT Press, the Patrick J. McGovern پایه و دانش آتی گروه برای ایجاد یک رمان انتشارات مدل است که دارای پتانسیل به نحو ترجمه مهم علمی نتایج به عمل است. ما همچنین در حال کار با COVIDScholar ابتکار از دانشگاه برکلی و لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی برای ایجاد منحصر به فرد AI/یادگیری ماشین ابزار برای حمایت از بررسی صدها نفر از preprints در هر هفته است.”

“علم نیازمند همکاری و RR:C19 یک مثال فوق العاده از ما چگونه تحقیقات علمی جوامع بیشتر از مجموع اجزاء آن می گوید:” Hildy Fong بیکر مدیر اجرایی دانشگاه برکلی مرکز جهانی سلامت عمومی است. “ما استخدام بیش از 125 دانش آموزان و همکاران [at UC Berkeley] به پشتیبانی RR:C19 از زوایای بسیاری از. ما در حال درگیر شدن دانش آموزان از تقریبا هر مدرسه/کالج در UCB پردیس در اولیه (‘قبل از’ peer review) ارزیابی preprints.”

“ما دانشجویان دکترا, پزشکی, دانش آموزان و دانشجویان مقطع فوق دکترا ساختمان AI ابزار و ارائه رهبری برای پیگیری روند و بحرانی COVID-19 پژوهش است. دانشجو دستیار سردبیران پشتیبانی از عملیات کسب و کار از دفتر تحریریه. ما قادر به شیر به یک بسیار توانا و قدرتمند منبع دانش آموز انرژی برای کمک به پیشبرد شفاف و معتبر COVID-19 علوم—وجود دارد بسیاری از شور و شوق برای این منبع باز جدید مدل انتشارات,” بیکر می گوید.

“این پروژه سیگنال های دستیابی به موفقیت در انتشارات علمی گرد هم آوردن فوریت و دقت علمی تا جهان محققان می توانند به سرعت در حال انتشار اکتشافات جدید است که ما می توانیم اعتماد” می گوید: Vilas دهار متولی از Patrick J. McGovern پایه و اساس است. “ما با اعتماد به نفس RR:C19 مجله را به سرعت تبدیل به یک منبع ارزشمند برای محققان مقامات بهداشت عمومی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از این بیماری همه گیر. ما هم هیجان زده در مورد پتانسیل برای دراز مدت تحول در چگونگی ارزیابی و به اشتراک گذاری تحقیقات در تمام رشته های علمی است.”

در همکاری در اطراف این مجله جدید, تراویس, غنی, مدیر اجرایی, دانش آتی گروه, یادداشت ها “در یک لحظه زمانی که اعتبار به طور فزاینده ای حیاتی برای رفاه جامعه ما هیجان زده به همکاری با این ابتکاری مجله به گسترش این ایده از بررسی به عنوان کلاس اول تحقیق اشیاء هر دو در PubPub و به عنوان یک مدل برای دیگران.”

امی با نام تجاری مدیر انتشارات MIT می بیند هیچ هزینه دسترسی باز مدل به عنوان یک راه برای افزایش تاثیر جهانی تحقیق و انتشار با کیفیت بالا و بورس تحصیلی. “ارائه یک همکار بررسی مدل بالای preprints را به یک سطح که سعی و کوشش پزشکان و محققان و دیگران در سراسر جهان تکیه را به صدا در قضاوت در مورد بحران کنونی و آن را بهبود می گوید:” با نام تجاری. “این پروژه همچنین با هدف ارائه یک اثبات مفهوم برای مدل های جدید از داوری مقالات و انتشار سریع برای برنامه های کاربردی گسترده تر.”

هیئت تحریریه برای RR:C19 در حال حاضر شامل Paulin Basinga گیتس بنیاد; نانسی گذاری به عنوان birdsall, Center for Global Development; جانین محل سکونت دانشگاه ملی رواندا; Robert Gallo دانشگاه مریلند; Dean Jamison دانشگاه; Jerome کیم بین المللی واکسن موسسه; سانتیاگو Levy, The Brookings Institution; Fenyong لیو UC برکلی; فلیکس Masiye دانشگاه زامبیا دانشگاه; Jonna Mazet UC Davis; Shankar Sastry UC برکلی و مائورو Schechter دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو دانشگاه پیتسبورگ دانشگاه جانز هاپکینز. RR:C19 خواهد شد انتشار اولین بررسی در جولای سال 2020 است و به طور فعال جذب بالقوه داوران و همکاران.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه, بازدید: rapidreviewscovid19.mitpress.mit.edu


اطلاعات مربوط به

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آموزش سئو