برکلی کتابخانه دیجیتال آشپزی به بررسی نژادی عدالت در داستان, عکس,

در طول این زمان از پریشانی ما نیاز به دانستن که ما صدای شنیده ام. به عنوان بخشی از دانشگاه برکلی کتابخانه جامعه ما باید پاسخ دهند با هر دو هوش ما و قلب ما. تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و خشونت های قومی و مذهبی در اطراف ما پژواک تاریخی بی عدالتی و نژاد شورش از دهه گذشته است. تاریخ به ما نشان داده که ما باید از این قدرت برای تبدیل ما جوامع از جمله کار ما محیط زیست است. به عنوان یک سازمان نشان ما عدم تحمل نسبت به نژادپرستی ضروری است. همراه با کتابخانه systemwide پاسخ ما این رسمی انتشار — یک آشپزی — برای الهام بخشیدن به سازمانی آگاهی و همدلی برای جوامع ما از رنگ و متحدان. یک مجموعه ای از عکس ها, مقالات, تصاویر, ترانه, شعر, شعر و تصویری از اعضای هیات در سراسر کتابخانه ایستادن و می گویند چیزی می آفریند ما صدای جمعی در برابر تبعیض سیستماتیک و بررسی چگونگی اعمال ما شکل ما به عنوان افراد و به عنوان یک سازمان. ایستادن و می گویند چیزی است که ما تماس به عمل است.

شانون L.
مونرو


Interlibrary خدمات

“حال شما چطور است؟”
ژوئن 2020

انگیزه
دوست داشتم
دوست داشتم
شاد
برکت
خوش شانس
مدبر
تعیین
پشتیبانی
بلند پروازانه
هوشمند
تشویق
قدرتمند
مشتاق
هیجان زده
سیاه
خشمگین
اضطراب
عصبی
شکار
نا امید
خسته
بی احترامی
متنفر بودم
آزرده
مشکوک
Prejudged
با تخفیف
منزجر
بی حس
حمله
به قتل رساندند

میشل
Nuno santos

زندگی و علوم سلامت بخش

تصاویر از اوکلند خیابان

در روز بلافاصله پس از تظاهرات اخیر در اوکلند آثار هنری شگفت انگیز به نظر می رسد در سوار کردن مغازه همراه برادوی است. در این تصاویر من
امیدوار تاثیر خود را احساس خواهد شد به طور گسترده تر چرا که حتی اگر این صفحات در حال برچیده
در پیام است که قدرت جمعی و بیان در خیابان های ما
خواهد شد نمی شود.

نقاشی های دیواری در برادوی

37° 48′ 10.584″ N 122° 16′ 19.452″ W — 37° 48′ 23.94″ N 122° 16′ 10 .992″ W

12 و برادوی — 17 و برادوی, اوکلند

عکس توسط میشل nuno santos و ران کوهن

الیزابت
Dupuis

سازمان حفاظت محیط زیست مافیت و موضوع تخصص کتابخانه ها

لپ تاپ من دشنه می گوید: “مبارزه ناکجاآباد” — یک یادآوری به خودم که نمی شود بیش از حد منفعل است. پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری من
آموخته برای مقابله با جهانی که من پیدا کردم ناراحت کننده و غلط را با دقت سهمیه بندی من مصرف اخبار و تمرکز عمدتا بر روی چیزهایی که من تا به حال کنترل است. سپس در
مارس coronavirus آمد. همه ما پناه در محل برای ماه — دامنه من
جهان
به نظر می رسید حتی کوچکتر و چیزهایی که من تا به حال کنترل به نظر می رسید حتی کمتر. در میان این جداسازی و disorienting زمان ممکن است آن را احساس مانند یک بمب آگاهی جمعی بود افتاد. در حال حاضر متزلزل کردن ما روال طبیعی ما در حال حاضر اصابت تصاویر و داستان ها — بله بسیاری از داستان —
از این دردناک مخرب و مرگبار عمل در برابر سیاه بومی و مردم از رنگ
و افزایش کر برای تغییر. ما آمریکایی بهار تکثير نه تنها چگونه متفاوت مردم از رنگ بودند دچار این بیماری همه گیر اما چگونه متفاوت جوامع خود تجربه زندگی در هر راه. به درک فقط جهان من برای بسیاری از بخش هایی از
ما سیستم ها و جوامع نیاز به تغییر به تأمل و انصاف و احترام و انسانیت. اما در
این
لحظه من به یاد دارم که کلمات و اعمال نفوذ زیادی دارند که افراد می
را تفاوت قابل توجه است که حتی کوچک محلی اقدامات می تواند قدرتمند باشد و ما
هستند همه طراحان جهان ما زندگی می کنند و همچنین به عنوان جهان ما می خواهید برای ایجاد. مبارزه ناکجاآباد!

A sketch of a plant with leaves and the words 'I stand up for racial justice. I stand for community and belonging. I stand in truth, love, and beauty.'

نیکول
قهوه ای

آموزش بخش خدمات

An illustration with the words 'Ignorance breeds hate, information creates change.'

اریکا
هاولند

علوم اجتماعی بخش

جهالت باعث نفرت
اطلاعات ایجاد تغییر

David Eifler, pictured with his wife and son.

دیوید Eifler تصویر با همسر و فرزند خود را.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از دیوید Eifler

دیوید
Eifler

علوم اجتماعی بخش

“امتیاز سفید, سیاه قدرت”

ثبت نام در دفتر من آمده است: “اگر شما نمی بینید امتیاز سفید, سپس شما آن را داشته باشد.” به عنوان سفید, پدر, سیاه, کالج, ورزشکار, من تا به حال به صورت سفید من امتیاز — و همراه آن نژادپرستی از طریق پسر من جوان ، وجود دارد زمان چهار kindergarteners از جمله پسر من رو به دردسر برای تعقیب کودک دیگری در معلمان دانش آموزان; سه سفید کودکان و نوجوانان بودند بدحجابی در حالی که پسر من بود به حالت تعلیق سه روز پدر تعقیب کودک خواستار او بود به طور دائم اخراج که “خطرناک است.” در 8 او مجبور به ترک ناحیهای در شمال غربی طنز فروشگاه کتاب برای خواندن مجلات در حالی که دیگر سفید کودکان و نوجوانان ادامه داد: به عنوان خوانده شده و پرسه زدن در فروشگاه آزادانه.

هنگامی که مواجه فروشنده پاسخ داد: “متاسفانه من نمی دانستم او با شما بود — او به نظر می رسد بسیار قدیمی تر از 8 است.” من و همسرم اغلب رسیده برای ما پتو سفید امتیاز به پرتاب بیش از این و دیگر رویدادهای نژادپرستانه. هنوز کار ما بود به منظور بالا بردن اعتماد به نفس و مستقل ، ما پیمایش تنش بین کمک به او توسعه نژادی callouses در حالی که در تلاش برای درهم شکستن روح خود را. یکی از “مذاکرات” آمد و در 16. قبل از آموزش او را به رانندگی من تا به حال او را از تمرین چگونه به صفحه نمایش خود را به دست هنگامی که بیش از توسط پلیس کشیده; چگونه به درخواست اجازه برای رسیدن به او ثبت نام; چگونه به “بله” و “نه آقا” خصمانه پلیس سفید پوست. او در حال حاضر می دانستند اما من به یاد او که “افرادی که مثل من در حال رفتن به یک ظرف غذا با افرادی که نگاه مثل شما.”

در 18 او کاهش یافته است یک بورس تحصیلی به کال به دلیل “برکلی نشان نمی دهد خیلی دوست دارم برای football.” من درک مفهوم ضمنی: “برکلی نشان نمی دهد خیلی دوست دارم برای سیاه و سفید بازیکنان فوتبال.” غرایز خود را ممکن است راست, در سال گذشته او تا به حال اجرا در با UCPD در دانشگاه هال هنگامی که یک فرد سفید تصادفی تهدید به تماس با پلیس به عنوان او وارد ساخت. او با آرامش توضیح داد که او بود به کمک استاد خود مادر حرکت به دفتر جدید — فایده ای نداشت. زمانی که UCPD وارد مامان درو در زرادخانه خود را از استادی امتیاز و ناموفق تحصیلات پلیس در دهها. هیچ یک از سمت چپ که روبرو می شوند اما حداقل هر کس زنده مانده.

در 22 ما پسر به طور موثر مدیریت خود زندگی پیچیده به عنوان یک شخص تصویب رسید از یک چند نژادی, خانواده, پیدا کردن پشتیبانی از درون خود جامعه سیاه و سفید از دوستان تولد خانواده و مربیان و هم تیمی. این جامعه او را فراهم می کند انعطاف پذیری و درست قدرت او نیاز به حرکت treacheries بودن یک مرد سیاه پوست در امریکا است.

رضا
Yaghobi

فروشگاه & ابرداده ای خدمات

ما نیاز به یک اصلاحات در اداره پلیس شیوه های. من ایستاده با افرادی که مبارزه برای عدالت و نژاد پرستی و برابری در یک راه مسالمت آمیز. صدای ما مهم در این جنبش است.

A watercolor painting of protesters near a traffic light


یک
تمدن
است
نه
نابود
توسط
wicked
مردم;
آن
است
نه
لازم
که
مردم
بود
wicked
اما
تنها
که
آنها
بود
درخت.

— جیمز بالدوین

تصویر توسط دانیل N. Truppi

جسی
Loesberg

کتابخانه ارتباطات

در سال اول دانشگاه, من در زمان یک مقدمه به نظریه سیاسی دوره که
هسته متن مجموعه ای از مقالات به نام آناتومی نژاد پرستی. در میان آن بیشتر تحریک آمیز فصل یک قطعه در مورد کشور ما نظام عدالت.
چون نژادپرستی است که کشور ما به طور پیش فرض تنظیمات این نویسنده گفت: ما باید معکوس ما بی گناه-تا-ثابت-گناه موضع در موارد مربوط به اتهام تعصب نژادی. در این موارد پیش فرض فرض باید گناه.

به عنوان یک دختر 17 ساله سفید, دانشجو, حضور, بیشتر, سفید, خصوصی, کالج هنرهای لیبرال در
این شمال شرق — و داشتن فارغ التحصیل که بهار از یک دبیرستان بود که بیش از 90 درصد سفید در یک محله بود که 100 درصد سفید — واکنش من به این مقاله دقیقا آنچه شما انتظار می رود: خشم defensiveness و زانو حرکت تند و سریع تمایل به دفاع از آنچه که من تصور می شود یک شالوده اصل نظام حقوقی آمریکا.

که بیش از 30 سال پیش. من شرمنده می گویند که آن را واقعا بود تا خیلی بعد از آن من شروع به درک که من واکنش روده که در سال اول کلاس بود مطلع با برتری.

این است که می گویند که من گذشت این 30 سال در یک حالت کامل نژادی جهل. من یک بازیگر خوب سفید لیبرالیسم: من خیلی بیشتر از دوره های مانند که نظریه سیاسی 101 کلاس; به عنوان یک مرد جوان من خواندن زندگی نامه مالکوم ایکس; من مطالعه کار از Audre Lorde; من جستجو کردن تاریخ از حزب پلنگ سیاه که نیست نوشته شده توسط سفید مردم; من می تواند در شمارش به می گویند که همه چیز درست در زمان مناسب. اما همه این کارها انجام شد در خدمت “درک سیاه و تجربه است.” من آنها را استفاده نمی کند و به رسمیت شناختن سفید خط لوله که از طریق آن من در حال حرکت بود و ادامه خواهد داد به حرکت به سمت راست به موقعیت فعلی به عنوان وب طراح برای UC برکلی کتابخانه.

Ibram X. Kendi توصیف سفید برتری به عنوان یک مستمر downpour که اصرار دارد که
شما در واقع نه خیس شدن. من شده است با برگزاری یک چتر بسته در تمام این مدت. این
بلند زمان گذشته برای من به آن را باز کنید تا خشک کردن و دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید به باران توقف.

A watercolor painting of a person with a dog on a leash.

دانیل N.
Truppi

کتابخانه کسب و کار خدمات

رفتن به خانه با ما نشانه هایی از افروزی همسایه راه رفتن سگ خود را متوقف از ما بخواهید:

“آیا شما می دانید که بزرگترین درصد از افراد کشته شده توسط پلیس سفید ؟ آن را در پایگاه ملی.”

او گفت: آن را مانند یک توبیخ و مانند او تنها کسی با هر حس. اما من
برگزاری یک لیست بسیار طولانی از اسامی به قتل مردم سیاه و سفید (بسیاری از حذف بسیاری از ناشناخته) و من می دانستم که او در تلاش بود تا با استفاده از اعداد به اشتباه داستان. داستان او ساخته شده همه یک احمق بنابراین وجود دارد چیزی برای انجام.

تصویر توسط دانیل N. Truppi

شوخی
Ashford

این کتابخانه بنکرافت

از یک آمریکایی فرزندان, قفقازی بانو

عزیز سفید مردم ما فقدان ملانین و رنگدانه ژن می کند
نه ما را نسبت به هر کسی! توقف شرم آور من است.

عزیز مردم سیاه و سفید, من عذر خواهی برای مردم است.

“کودکان جهان”

شما راه رفتن پایین خیابان, احساس تنهایی
با جا به خانه تماس بگیرید
و افرادی که به شما منتقل شده و به نوبه خود چشم خود را

شما یک کودک از جهان متولد کامل و رایگان
شما حق دارید به اینجا و شما به من

درد در داخل قلب خود هیچ چیز از چپ به
خود عشق فراری
شما از این قدرت به جلو و از طریق
شما باید به اعتماد شما

احساس قدرت خود را به نگه داشتن سر خود را بالا
شلیک رویاهای خود را مستقیما به آسمان

باران شوی دور گرفتاری در ذهن خود
و شما جان سالم به در برد
شما خواهید دید که آسمان را به آبی
نور را از طریق درخشش شما

می دانم که شما یک کودک از جهان متولد کامل و رایگان
شما حق دارید به اینجا و شما برای من زیبا

— شعر توسط Lark Ashford

بکی
میلر

زندگی و علوم سلامت بخش

A child holding a sign that says 'black lives matter'

پسر من و من ساخته شده این نشانه پیوست و دیگر خانواده ها در پایین کلید مارس. این یک راه کوچک ما می تواند درگیر شود و من خوشحالم که برای انجام آن با هم.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از بکی میلر

رایان
Barnette

دسترسی به خدمات بخش

A photograph of a child's eyes, forehead, and hair

تاج

کلود
Potts

هنر و علوم انسانی تقسیم

Two children making signs for a black lives matter protest A man and two children holding signs that say 'Black lives matter,' 'Silence = violence,' and 'Justice for George Floyd.' Two children standing on a bridge over a highway holding a picture of George Floyd'

کودکان و نوجوانان مارس برای
Black Lives Matter
برکلی
5 ژوئن 2020

عکس حسن نیت ارائه میدهد از کلود Potts

A.
همیلتون

کتابخانه ارتباطات

دست بزرگ و صورتی قلب برش از کاغذ ساخت و ساز من دستور به ضربه گیر آن را به یک توپ و سپس مکث و uncrumple کاغذ و پهن کردن آن را به شکل اصلی آن است. نه داشتن مقدار موجود برای مدیریت این کار اول من با استفاده از یک جعبه دستمال کاغذی را امتحان کنید و آهن از چین با حداقل موفقیت پس از آن تصمیم به سعی کنید تکنیک های دیگر — مالش کاغذ را در امتداد لبه جدول و سپس با استفاده پایین از مشت من به صاف از بزرگتر چین در یک سطح صاف. هیچ چیز کار می کرد. کاغذ هنوز صدها نفر از چین و چروک در آن است. در سر من توجیه که اگر من تا به حال ابزار مناسب من می تواند بخار و گرم-آهن مقاله به پهن کردن چین اما می دانستم که اولیه عمل فشردن انجام آسیب بیشتری به ساختار کاغذ از آنچه قابل مشاهده بود به چشم. همراه با برچسب های دیگر استفاده می شود به اذعان نژادپرستی به عنوان یک شکل اجتماعی تروما مفاهیم هستند که شبیه نتیجه من مچاله paper heart. توصیف نژاد به عنوان یک ساخت اجتماعی و یا شناسایی نهادی نژادپرستی ضمنی و تعصب و امتیاز سفید هستند گرم موضوعات در اخبار و در میان خانواده و دوستان و همکاران. در این محیط توطئه یک دوره جدید برای ایجاد اختلاف در جامعه است ترسناک اما اگر من آموخته اند که هر چیزی در همه حال از کسانی که در زندگی قبل از من این است که درک که من هستم و من حقیقت ضروری است برای جلوگیری از بیشتر صدمه دیده است. من به این باور است که ایستاده و ساختمان اتحاد را تقویت خواهد کرد و ما توانایی برای توانمند سازی تغییر برای آمریکایی ها و مردم از رنگ. ما نیاز به ارائه دسترسی به, بدون سانسور داستان به طوری که ما می تواند به درک مبارزات و مشارکت جوامع که حذف شده اند و یا به حاشیه رانده شده
در تاریخچه. با رونمایی این حقایق ما را متوقف تغذیه به تعصب و شروع به
ببینید مسیر برای برابری از طریق آموزش و پرورش. ما ممکن است دیدن قدرت این کار در ما عمر اما ما باید همچنان به نفع نسل های آینده و نمی دهد تا امید.

Video by A. همیلتون

A painting with the words 'black lives matter'

Annalise
فیلیپس

آموزش بخش خدمات

آنجلا
آرنولد

هنر و علوم انسانی تقسیم

“چتر”

ده سال پیش و پس از کار در اوایل یک هوای بارانی یکشنبه شب من متوقف در کلیسا
فقط خارج از محوطه دانشگاه به رها کردن نت موسیقی (به عنوان یک حرفه ای پاره وقت سوپرانو). ترک وجود دارد آن را به اندازه کافی سرد بود که من پوشیدن من پایین پر ژاکت سیاه و سفید. بارانی به اندازه کافی برای استفاده من (سیاه و سفید) به صورت خودکار چتر چند مرحله است. خوب لباس پوشیدن و زن و من تصور کنید یک زن و شوهر 60s و یا تا نزدیک در جهت مخالف در پیاده رو بین ساختمان و پارکینگ شاید به رهبری به یک رویداد عمومی برنامه ریزی شده وجود دارد. من آنها را تشخیص دهد. و من تا کنون نزدیک تر است.

من می خواهم در حال حاضر شروع به جمع آوری چتر من کمی (به بیرون — من نمی
نقطه
چتر در افراد) و سپس فشار آن دکمه برای باز کردن آن. در حال حاضر چند پا در مقابل من زن gasped شروع به پریدن کرد و او را برداشت همراه است. چتر من باز به عنوان به زودی به عنوان او آغاز شده است. من به طور غریزی لبخند زد و گفت: “سلام.” من احساس عجیب و غریب پرنیان, اما من می توانید سعی کنید به لطفا به یک گسل. ما ادامه داد: راه رفتن مربوطه ما راه. من به زودی شنیده ام او را می گویند و به همراه او “من فکر می کردم او …”

لحظه ای بعد من نمی تواند کمک کند فکر این زن تصور من تا به حال برخی از نوع سلاح و نقشه کشی آن است. دردناک نباشد. من am قهوه ای فرد و به نظر من زن و شوهر به عنوان سفید. می تواند باز خودکار چتر وحشت زده شدن مردم ؟ فرض من این است. اما آن باران. زن به نظر می رسید به واکنش نشان می دهند نه تنها به چتر حرکت بلکه به آنچه او فکر این وضعیت است که حرکت از من بود. من نمی تواند کمک کند فکر وجود دارد هرگز چنین سناریو در ذهن او تا به حال من به نظر می رسد به سفید است. من سمت چپ چه بود به یک ماموریت ساده مربوط به کلیسا و محبوب موسیقی بسیار غمگین و ناراحت است.

ان
Glusker

علوم اجتماعی بخش

A mural showing a human heart with a face on it

نقاشی های دیواری در برادوی

37° 47′ 58.272″ N 122° 16′ 27.228″ W

خیابان هفتم و برادوی, اوکلند

عکس ان Glusker


از آنجایی که من برای اولین بار آن را بخوانید, یک
آلیس واکر عنوان زیبا
چقدر من بوده است
زندگی شعار.
و آن را دارای قدرت بیشتری برای من
در حال حاضر از آن تا کنون است.
راه
جلو
است با
شکسته
قلب.

“مردم رنگ”
قبل از سال 1865

“شهروندان از رنگ”
مارتین لوتر کینگ جونیور, 1963

“person of رنگ”
(POC)
Frantz Fanon در اواخر قرن 20

“مردان از رنگ”
(MOC)

“زنان از رنگ”
(WOC)

“سیاه بومی و
مردم از رنگ”

(BIPOC)
2010

برایان
نور

علوم اجتماعی بخش

“به عنوان یک متحد ثابت چیز”

یک مرد سفید من باید به فکر می کنم در مورد آن. من می توانم راه رفتن را از طریق زندگی و از دست بسیاری از slights و سطح پایین حملات (microaggressions). من می توانم آنها را نادیده گرفت و اگر من آنها را ببینید
و تظاهر نداشتم. من می توانم تظاهر و چند هرگز با من تماس است.

من سعی کنید به آنها را نادیده گرفت ، من سعی می کنم به عمد در مورد آنچه من می گویم. من سعی کنید به صحبت می کنند تا در زمان مناسب و من سعی می کنم به گوش دادن. این است که چگونه من شد متحد.

من نیز می گویند که به این روز من نفرت بودن در یک اتاق تنها با مردم سفید. چیزی در مورد همگن گروه را تشویق می کند slights و
بی اعتنا نظرات در مورد POC. من می دانم که این به این معنی که این افراد همیشه فکر می کنم کسانی که همه چیز اما در
مخلوط شرکت آنها تمایل دارند که به آنها می گویند … و رک و پوست کنده, که یکی از بهترین استدلال
برای صحت سیاسی تا کنون. فکر کردن فقط کمی قبل از یکی صحبت می کند می تواند جهان یک مکان راحت تر برای همه ما است.

حتی ازدواج با یک زن سیاه و سفید و پدر یک دختر به این معنا نیست من یک متحد. من هنوز هم نیاز به به طور فعال در مورد آنها فکر می کنم و آنچه آنها را ببینید و گوش دادن به
خود را نگرانی.

شاید مهم ترین چیزی که من نیاز به انجام منظم است گوش دادن.

گوش دادن زمانی که من گفت که چیزی به من گفت: توهین آمیز است, گوش دادن به مبارزات دیگران و گوش دادن به پیشنهادات در مورد چگونه من می تواند کمک کند.

A drawing with the words 'One person alone can't fight entrenched racism and stop police brutality. Use the power of the collective!'

ژان
دیکینسون

فروشگاه & ابرداده ای خدمات

Marjorie
Bryer
و
کریستینا
Velazquez Fidler
این کتابخانه بنکرافت

“به سوی” یک بایگانی از گزاف
یک رویا
کتاب برای موجود در غیر این صورت””
1

ما برای اولین بار می خواهم به اذعان کرد که ما در unceded Huichin Ohlone زمین که ما ایستاده در همبستگی با اعتصاب
فارغ التحصیل دانش آموزان در UC Santa Cruz. ما به این می گویند چون ما می دانیم که مبارزه جاری ما درگیر است و نه فقط
برای سیاه زندگی و آزادی اما برای آزادی همه ما است. خشونت پلیس و بی احترامی به صورت سیاه و سفید زندگی جدید است. تاپیک های زیادی برای گفتن در مورد قتل اخیر
از جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تونی McDade — در میان بسیاری دیگر — اما ما نمی توانید می گویند چیزی است که در حال حاضر شده است گفت: مردم از رنگ برای صدها نفر از سال. ما ایستاده بر شانه های مردمی که ایستاده اند تا قبل از ما.2 به عنوان archivists ما خوش شانس برای کمک به حفظ خود را در تاریخ و فرهنگ.

از لحاظ تاریخی archives باید ممتاز, سفید, جنس نر, heteronormative میانه – و
upper-class,
ableist,
امپریالیست, و مهاجر استعمار روایات. به عنوان archivists ما باید یک تعهد و یک فرصت را به ساخت قوی تر مجموعه با پرداختن به نابرابری در آرشیوی
رکورد و تلاش برای از بین بردن سازه نژادپرستی ضد سیاهی و سفید برتری در
این archives. به عنوان طرفداران عدالت اجتماعی ما یک وظیفه برای تقویت صدای که
شده است حذف و یا به حاشیه رانده شده و نه فقط به گفتن بیشتر فراگیر تاریخ اما به درست
این روایت تاریخی.

به عنوان archivists ما را به گوش دادن به و به اشتراک گذاری منابع با جامعه و بایگانی گروه کمتر به طوری که آنها می تواند به حفظ خود تاریخ را در شرایط خود را.
در تجربه ما زمانی که مردم خود را در آرشیوی ضبط آنها را عاطفی و ارتباط سیاسی با گذشته خود تشخیص تقاطع و علت شایع
با دیگر گروه مظلوم و الهام به تصور یک آینده امیدوار تر.

ما نمی توانیم درک ما موسسات بدون درک ساختاری نژاد پرستی. رنی Eddo-منزل فراهم می کند یک استارک تعریف: “نژادپرستی ساختاری است که ده ها و یا صدها و یا هزاران نفر از مردم با همان تعصبات پیوستن با هم به یک سازمان و اقدام درآمده است. ساختاری نژاد پرستی است
غیر قابل نفوذ سفید کاری, فرهنگ مجموعه توسط کسانی که در آن هر کسی که می افتد خارج از
فرهنگ باید مطابقت داشته باشد و یا در صورت شکست.”3

ما می دانیم که مانند ارث و ثروت وجود دارد موروثی قدرت در تمام سطوح academia. مفهوم “حق متناسب با” موذی است شکل ساختاری نژادپرستی حفظ نامتناسب سفید علمی فرهنگ است.4 سیاه و اعضای هیات علمی تعداد فقط 3 درصد در UC برکلی است.5این پیامدهای این حقیقت طنین انداز در تمام جنبه های دانشگاه ما. ما تشخیص چگونه این نفوذ خود ما فضاهای کتابخانه.

A painting of raised fists with the words 'No justice, no peace. BLM. Black & brown unity.'

جوانان همبستگی پروژه پوستر از یک ریچموند اعتراض در ژوئن 8 سال 2020 است.

A sign that says 'Trans black lives matter.'

ما باید برای انجام بهتر. این مسئولیت ما را به عنوان یک جامعه برای ادامه به شناسایی که در آن و چگونه شیوه های فعلی همچنان به حمایت از نژادپرستی ساختاری. همچنین ما مسئولیت سپس استراتژیک و متفکرانه اصلاح این مشکلات دیرینه و به بود به رهبری گروه کر از صدای که ما به ارمغان آورده اند به این طولانی سر رسیده لحظه.

یک نکته مهم در مورد کار در برکلی بوده و همکاری با همکاران در پشتیبانی از مبارزه برای عدالت نژادی و جمعی آزادی است.6 کریستینا, این
شامل
خدمت به عنوان شرکت صندلی در LAUC-B تنوع کمیته. برای Marjorie این شامل کار در نمایشگاه که سند همبستگی میان گروه های به حاشیه رانده شده. ما مشتاقانه منتظر به انجام بیشتر در خدمات از این مبارزات.

هویت خود را به عنوان عجیب و غریب بود نه بالا بردن درک ما از سیاه اما ما می دانیم که ما در حال قوی تر ایالات. این تماس به ایستادن و
می گویند چیزی متحد ما در حمایت و ما مسئولیت مشترک به عنوان همکاران به
فعال کار به سمت تبدیل آرشیوی چارچوب و جامعه ای که امتیازات زندگی-دستمزد مشاغل و مسکن و مراقبت های بهداشتی بیش از پلیس و زندان و سود.

ما امیدواریم که در مجموع سهم به این نشریه ارسال بزرگتر پیام عشق برای ما جامعه متنوع است, اما همچنین بیان غم و اندوه و خشم برای بی عدالتی
که باقی می ماند.

1 Hartman, Saidiya. سر زندگی زیبا آزمایش: صمیمی تاریخ اشوبگرانه های سخت و عجیب و غریب, رادیکال های (نیویورک 2019), p. پانزدهم.

2 ما می خواهم به توصیه این وبینار از UC علوم انسانی موسسه تحقیقات: “آتش این بار: مسابقه در نقطه جوش” شامل آنجلا Y. Davis, هرمان, خاکستری, Gaye ترزا Johnson, Robin D. G. کلی و جاش Kun.

3 Eddo-تسلیم رنی. (2018). چرا من دیگر صحبت سفید
مردم در مورد مسابقه.

4 Sensoy, Özlem و DiAngelo رابین (دسامبر 01, 2017). “‘ما همه برای تنوع ، . .’: چگونه ارومیه استخدام کمیته تولید مثل سفیدی و پیشنهادات عملی برای چگونه می توانید آنها را تغییر دهید.” هاروارد, آموزشی, نقد و بررسی, 87, 4, 557-580.

5 “تنوع نیروی کار.” (2020, مارس 21).

6 با تشکر از همکاران ما در ESL برای قدرتمند خود بیانیه “قومی مطالعات کتابخانه بیانیه همبستگی با جنبش سیاه زندگی” (سال 2020 ژوئن 12). برگرفته از http://eslibrary.berkeley.edu/.

A painting of Cornel West with the words 'You can't lead the people if you don't love the people.'

نقاشی های دیواری در برادوی

37° 48′ 39.096″ N 122° 16′ 1.308″ W

22 خیابان برادوی و اوکلند

Photo by A. همیلتون

همکاران

آنجلا آرنولد
شوخی Ashford
رایان Barnette
Nicole Brown
Marjorie Bryer
میشل Nuno Santos
ژان دیکینسون
الیزابت Dupuis
دیوید Eifler
کریستینا Velazquez Fidler
ان Glusker
A. همیلتون
اریکا هاولند
برایان نور
جسی Loesberg
بکی میلر
شانون L. مونرو
Annalise فیلیپس
کلود Potts
دانیل N. Truppi
رضا Yaghobi

ایستادن و می گویند چیزی
تیم پروژه

A. همیلتون
تیفانی Grandstaff
Tor Haugan
Virgie Hoban
کهربا لارنس
جسی Loesberg
جامی اسمیت
آلیسون Wannamaker

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول