برکلی نگاری نام موقت جدید دین به عنوان واسرمن مراحل پایین

صدراعظم کارول مسیح و اجرایی معاونت ها و کشيش A. Paul Alivisatos ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه در روز دوشنبه:

پس از هفت سال در راس UC برکلی فارغ التحصیل دانشکده روزنامه نگاری, ادوارد واسرمن اعلام کرده است که او را پله به عنوان دین و دوباره هیئت علمی تمام وقت و به عنوان استاد در اخلاق حرفه ای رسانه ای. ما خوشحالیم که اعلام کند که استاد Geeta Anand موافقت کرده است به عنوان موقت دین از برکلی روزنامه نگاری آغاز ژوئیه 1 سال 2020 است.

Geeta شروع به تدریس در برکلی در سال 2018 و همچنین در خدمت به عنوان مدیر برکلی روزنامه نگاری تحقیقی گزارش برنامه. محترم روزنامه نگار کهنه کار و متخصص در روایت نوشتن و گزارش های تحقیقی, Geeta شروع زندگی حرفه ای خود را پوشش دولت محلی در ورمونت قبل از رفتن به تبدیل شدن به شهرستان سالن رییس دفتر برای بوستون گلوب و بعد از خدمت به عنوان یک خبرنگار خارجی در هند برای نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال. او نویسنده غیر داستانی, کتاب درمان. او یک عضو کلیدی تیم از خبرنگاران که برنده سال 2003 جایزه پولیتزر در گزارش توضیحی برای پوشش آن از تاریخچه و تاثیر شرکت های بزرگ, رسوایی در آمریکا و نوشت: رهبری ایران در یک سری بود که فینالیست برای سال 2004 جایزه پولیتزر برای آشکار چه پنهان تصمیم گیران را مهم انتخاب در مورد که می شود مراقبت های بهداشتی. در میان دیگر افتخارات Geeta نیز دریافت کننده جرالد لوئب جایزه ویکتور کوهن جایزه برای برتری در علم پزشکی گزارش و دانیل پرل جایزه برجسته بین المللی گزارش های تحقیقی.

جستجو برای یک دین جدید برای برکلی روزنامه نگاری را ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. اولویت بررسی تاریخ برای برنامه های کاربردی در 30 ژوئن نزدیک است; ما پیش بینی است که یک دین جدید خواهد بود اعلام کرد در طول پاییز سال 2020 ترم. ما با اعتماد به نفس است که Geeta را روزنامه نگاری تعالی تجربه رهبری و تعهد به مدرسه کمک خواهد کرد که ما برای اطمینان از صاف انتقال رهبری.

در پایان, ما مایل به دوباره بیان قدردانی ما را به زمان دین اد واسرمن برای خدمات خود را به دانشکده روزنامه نگاری و به دانشگاه برکلی. اد شده است یک مدافع خستگی ناپذیر برای تعالی علمی و برکلی روزنامه نگاری ماموریت خدمات عمومی از طریق روزنامه نگاری و بوده است در حفظ مدرسه ایستاده به عنوان یک موسسه برای آموزش در روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de