پخش زنده: پنج شنبه, مارس 18 11 صبح–12 p. m. (اقیانوس آرام)

اضافه کردن به تقویم

دیجیتال و Telehealth پیامدهای COVID-19 و اجتماعی فاصله

این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه. شما همچنین می توانید به تماشای این رویداد زنده در دانشگاه برکلی Facebook صفحه.

به ما بپیوندید برای بحث در مورد نقش فناوری های دیجیتال و پزشکی از راه دور در میان COVID-19 همه گیر از دیدگاه بهداشت عمومی, پزشکی و سلامت روحی و روانی. اعضا به بحث در مورد چگونه ما می تواند اهرم فن آوری برای رسیدن به مردم در طی اجتماعی فاصله و همچنین چالش های رسیدن به پایین-منابع جوامع با پایین سواد دیجیتالی.

دکتر آدریان Aguilera از دانشگاه برکلی و UCSF منجر خواهد شد بحث در مورد نقش فناوری های دیجیتال و پزشکی از راه دور در میان COVID-19 بیماری همه گیر. هر روزنامه نگار را به طور خلاصه در حال حاضر چگونه و فن آوری پزشکی از راه دور در حال تأثیر کار خود را از دیدگاه بهداشت عمومی, پزشکی و سلامت روحی و روانی. آنها را به بحث در مورد چگونه ما می تواند اهرم فن آوری برای رسیدن به مردم در طی اجتماعی فاصله و همچنین نیاز ها و چالش ها از رسیدن به پایین-منابع جوامع با پایین سواد دیجیتالی.

آدریان Aguilera, دکترا به عنوان استاد در مدرسه رفاه اجتماعی در UC برکلی و گروه روانپزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو. دکتر Aguilera پژوهش با تمرکز بر توسعه و آزمایش فن آوری مبتنی بر مداخلات به آدرس سلامت, نابرابری در درآمد کم و جمعیت های آسیب پذیر. او در زمان کار با تمرکز بر استفاده از فن آوری تلفن همراه برای بهبود سلامت روان مداخلات درماني در تنظیمات.

کورتنی Lyles دکترا به عنوان استاد در UCSF بخش General Internal Medicine در زوکربرگ آمریکا UCSF مرکز برای جمعیت های آسیب پذیر و گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. تحقیقات خود را با تمرکز به طور خاص در بهره برداری از فناوری اطلاعات سلامت به بهبود بیمار-ارائه دهنده ارتباطات برای بیماری مزمن خود مدیریت را به نهایت کاهش نابرابری در سلامت و بهداشت و درمان نتایج کم درآمد و نژادی/جمعیت اقلیت قومی.

ایلین Khoong, MD, عمومی متخصص داخلی و استادیار پزشکی بر اساس زوکربرگ در سن فرانسیسکو بیمارستان عمومی. دکتر Khoong پژوهش با تمرکز بر استفاده از انفورماتیک و اجرای علم به کاهش سلامت بی عدالتی. منافع خود را رانده تجربیات او به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه در یک شبکه ایمنی درمانگاه مراقبت از عموم بیمه و جوامع مهاجر.

هدر Ladov, LCSW, است سلامت روان استاد راهنما در La Clinica de la Raza, Casa del Sol در Oakland, CA. هدر نیز مشغول به کار در مجتمع سلامت رفتاری هر دو در La Clinica و UCSF/ZSFGH. زمینه های مورد علاقه عبارتند از سلامتی و بهبودی برای مردم شديد و مداوم بیماری های روانی و بهبود سیستم های مرتبط به دسترسی به مراقبت برای Latinx جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو