برکلی مکالمات: COVID-19 داده های علوم اقتصادی اثرات

دانشیار معاونت ارتباطات و امور عمومی دیانا هاروی ارسال پیام را به جامعه دانشگاه دوشنبه:

جمعه گذشته UC برکلی راه اندازی “برکلی مکالمات: COVID-19” یک سری از زنده, آنلاین, حوادث شامل دانشکده کارشناسان از سراسر محوطه دانشگاه که آنچه می دانیم و آنچه را که آنها در حال یادگیری در مورد این بیماری همه گیر. ما مشتاقانه منتظر به آوردن شما یک جریان ثابت از درگیر شدن مذاکرات برای کمک به ایجاد حس بحران و تلاش جهانی برای مبارزه با آن است. نگران نباشید اگر شما از دست دادن زندگی می کنند ارائه; همه چیز ثبت خواهد شد و در دسترس برای مشاهده در هر زمان در برکلی مکالمات وب سایت.

هر جمعه ما ارائه اطلاعات در مورد رویدادهای برنامه ریزی شده برای هفته آینده و فراتر از آن. در اینجا یک مثال از آنچه در آینده:

سهشنبه, آوریل 7 10-11:30 (اقیانوس آرام)

ایجاد مطلع پاسخ: برکلی محاسبات و داده های علم در عمل (پخش زنده)

برنده جایزه نوبل Saul Perlmutter, مدیر برکلی موسسه اطلاعات علم و مایکل لو رئیس برکلی دانشکده بهداشت برگزار خواهد شد و متوسط یک میزگرد بحث و گفتگو با محققان برکلی که بسیج محاسبات و داده های علم برای COVID-19 پاسخ و بازیابی از کمک به محلی مقامات بهداشت عمومی پیگیری همه گیر به پیش بینی و پرداختن به آثار آن بر اشتغال و انتخابات است.

سهشنبه, مارس 10 ظهر-1:00pm (اقیانوس آرام)

COVID-19: اقتصادی, تاثیر, انسان, راه حل های

این COVID-19 بیماری همه گیر بهداشت عمومی بحران و تهدید به تبدیل شدن به یک فاجعه اقتصادی که بر ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است. است 2 تریلیون دلار بسته کمک اخیرا توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور به اندازه کافی برای نگه داشتن اقتصاد از سقوط آزاد? آنچه بیشتر مورد نیاز است ؟

یک پانل از دانشگاه برکلی پیشرو اقتصاددانان و کارشناسان سیاست را در مورد عواقب اقتصادی پناه در محل ارزیابی کنگره پاسخ و بحث در مورد استراتژی است که می تواند کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد و حفاظت از مشاغل و محافظت از جامعه آسیب پذیر ترین مردم است.

جمعه, مارس 13 4:30–6pm (اقیانوس آرام)

Coronavirus: علم و راه حل

برکلی دانشکده بهداشت برگزار خواهد شد را دنبال کنید تا به حالت اولیه خود تاون هال Coronavirus: آمار و ترس که با تمرکز بر روشن کردن حقایق و زدودن ترس از این بحران بهداشت عمومی. قسمت دوم از این سری Coronavirus: علم و راه حل تمرکز بر پرداختن به سوالات پاسخ داده نشده از آخرین تاون هال و برجسته در حال ظهور علم است که درایو راه حل برای این و آینده بیماری های همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو