پکن افزایش شیوع ویروس ترس برای بقیه جهان

توسط کن MORITSUGU دیوید افزایش و میله McGUIRK

پکن — چین مطرح آن هشدار اضطراری به آن دوم-بالاترین سطح و لغو بیش از 60 درصد از پروازها به مقصد پکن روز چهارشنبه در میان جدید شیوع کروناویروس در پایتخت. آن را تیز بود برگشت به عقب را برای این کشور اعلام کرد که پیروزی بر COVID-19 مارس و یک پیام را به بقیه جهان در مورد چگونه محکم ویروس واقعا است.

عفونت های جدید مشخصی در هند, ایران و آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا به عنوان مقامات در تلاش برای تعادل شروع مجدد فعالیت های اقتصادی بدون شتاب این بیماری همه گیر.

کشورهای اروپایی که سوار بر یک مقیاس گسترده ای را بازگشایی در این هفته نگاه با بیم و هراس به آمریکا تلاش برای مهار موج اول این بیماری همه گیر و کشورهای آسیایی مانند چین و کره جنوبی گزارش شیوع بیماری های جدید.

مقامات چینی در توصیف این وضعیت در پکن به عنوان “بسیار قبر.”

“این واقعا پله یک زنگ خطر برای ما” حزب کار Cai چی گفت در نشست پکن حزب کمونیست کمیته دائمی.

پس از یک فشار که شروع ژوئن 14 شهرستان انتظار برای تست شده اند 700000 نفر تا پایان روز گفت: ژانگ Qiang یک پکن رسمی حزب. در حدود نیمی از آنها کارگران از این شهر بازار مواد غذایی ساکنان نزدیک و نزدیک تماس با ما.

حزب جهانی بار گفت: 1,255 پرواز به و از پایتخت دو فرودگاه عمده scrapped توسط صبح روز چهارشنبه حدود دو سوم از کسانی که برنامه ریزی شده است.

از آنجا که ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته و گسترش در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 8.1 میلیون مورد تأیید و حداقل 443,000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند واقعی تلفات بسیار بالاتر است با توجه به بسیاری از کسانی که فوت کرد بدون اینکه تست شده و عوامل دیگر.

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر در جهان, با یک تلفن که نزدیک 117,000 روز چهارشنبه بیش از تعداد آمریکایی که در جنگ جهانی اول

آریزونا گزارش روزانه بالا حدود 2,400 عفونت های جدید در مجموع بیش از 39,000 در حالی که در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اصرار دولت به سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند رسیدگی سریع-افزایش تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

سهشنبه مشخص شده بار هشتم در نه روز است که در تگزاس مجموعه جدید بالا برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در 2,518. مقامات بهداشتی دولت گزارش 2,622 موارد جدید.

“این نگرانی وجود دارد بدون هیچ دلیل در حال حاضر به احساس خطر” ابوت گفت.

تگزاس آغاز شد و به شدت بازگشایی اقتصاد آن ممکن است 1. ابوت اشاره کرد که تگزاسی تبدیل شده اند ممکن است سهل انگاری در پوشیدن ماسک یا تمرین های اجتماعی فاصله و خواست مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

کانادا و ایالات متحده آمریکا توسعه یافته به تاریخ 21 ژوئیه یک معامله برای حفظ مرز خود بسته به غیرضروری سفر با بسیاری از کانادایی ها از ترس موارد ورود از آمریکا

به عنوان ایالات متحده در مبارزه با موج اول از این ویروس در کشورهای دیگر بود که در آن به طور گسترده ای تصور می شود تحت کنترل اخلال مواجه تحولات است.

در کره جنوبی مقامات گزارش شده 43 مورد جدید در میان افزایش فعالیت عمومی است. مقامات گفت: 25 از آنها آمدند از اطراف سئول که در آن صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به کاباره ها, کلیسا, گردهمایی, e-commerce کارگران و درب-به-درب فروشندگان. دوازده از موارد جدید آمد از ورود بین المللی.

چندی پس از اعلام خود ویروس رایگان, نیوزیلند دیدم چرا تولید نسل از ویروس. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اختصاص یک رهبر نظامی برای نظارت بر مرز قرنطينه پس از آنچه او به عنوان یک “شکست غیر قابل قبول” توسط مقامات بهداشتی.

دو نیوزیلند شهروندان که در حال بازگشت از لندن به دیدن مرگ یک خویشاوند بودند اجازه خروج از قرنطینه قبل از اینکه تست شده است. پس از زنان آزمایش مثبت نیوزیلند شروع به ردیابی مخاطبین بالقوه خود را به اطمینان حاصل شود که ویروس موجود است.

موارد خود را مطرح شبح که بین المللی مسافرت هوایی می تواند آتش یک موج جدید از این ویروس فقط به عنوان کشورها به دنبال افزایش ویران گردشگری و صنایع.

چین نیز محدود دیگر سفر در اطراف پایتخت کلید زنی در نقاط داغ. پکن به حال اساسا ریشه کن محلی انتقالات تا روز های اخیر با 137 مورد جدید از هفته گذشته.

روز چهارشنبه در این شهرستان از 20 میلیون نفر افزایش یابد و سطح تهدید از 3 به 2 لغو کلاس های تعلیق reopenings و تقویت نیازهای اجتماعی فاصله. چین تا به حال آرام بسیاری از مستند کنترل پس از حزب کمونیست اعلام پیروزی بیش از این ویروس در ماه مارس است.

هند با چهارم-بالاترین caseload پس از ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه اضافه شده بیش از 2 ، 000 مرگ و میر به آن شمارش پس از دهلی نو و ماهاراشترا متحده شامل 1,672 قبلا گزارش نشده مرگ و میر. آن مرگ و میر 11,903 در حال حاضر هشتم-بالاترین در جهان است. هند گزارش شده 10,000 عفونت های جدید و بیش از 300 مرگ و میر در هر روز برای دو هفته گذشته.

ایران در آخرین شیوع می آید پس از یک مسلمان تعطیلات آخر هفته و سفر و مستند محدودیت های آرام شد. وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت: او متوجه شد تا چه حد از این چالش زمانی که او در زمان یک پرواز داخلی.

“بسیاری از مردم تبدیل شده اند بی دقتی نا امید با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “آنها مشاهده نشد (اجتماعی) فاصله در پرواز صندلی و هواپیمای سیستم تهویه کار نمی شد.”

در اروپا که تاکنون بیش از 184,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد این کشور برگزار خواهد شد مراسم 16 ژوئیه به افتخار آن بیش از 27,000 مرده است.

مقامات آلمانی گفت: 400 نفر در غرب کارخانه بسته بندی گوشت می آمد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. صنعت دیده است چندین شیوع بیماری در هفته های اخیر باعث شد دولت به اعمال سختگیرانه تر از قوانین ایمنی.

دانمارک وزیر بهداشت خواست هر کسی که پیوست زیادی نژادی و بی عدالتی اعتراض در ژوئن 7 به آزمایش می شود “آیا شما علائم یا نه” پس از یک شخص در میان جمعیت پیدا شد به توان و حذف.

“تا زمانی که ما این ویروس در اروپا و در دانمارک آن را شعله ور خواهد کرد. ما در حال برخورد با یک بیماری بسیار مسری” گفت: وزیر بهداشت مگنوس Heunicke.

افزایش گزارش شده از برلین و McGuirk گزارش از کانبرا, استرالیا است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de