Bakar همکار Q&A: در حال توسعه یک تست سریع برای مبارزه با مواد مخدر-مقاوم در برابر UTIs

عفونت ادراری یا UTIs یکی از شایع ترین عفونت های باکتریایی در جهان است. با برخی از جدی استثنا آنها معمولا می توان با درمان های خارج از قفسه-تجویز آنتی بیوتیک ها و از آنجا که علائم به راحتی به رسمیت شناخته شده و پزشکان معمولا تجویز آنتی بیوتیک بدون انتظار برای یک آزمایشگاه تست. عفونت معمولا حل و فصل در عرض یک هفته.

Niren Murthy
Murthy آزمایشگاه تشخیص روش می تواند سرعت درمان دشوار است به درمان عفونت های دستگاه ادراری. (عکس: علامت Joseph Hanson)

اما تا 20 درصد از عفونت های ادراری عفونت – به عنوان بسیاری از 30 میلیون نفر در سال در سراسر جهان – به پاسخ نمی متعارف آنتی بیوتیک است. این اغلب ناشی از یک به ویژه مقاوم در برابر میکروب شناخته شده به عنوان مولد تولید باکتری است.

مولد عفونت باید درمان با آنتی بیوتیک قوی تر معمولا با توجه به صورت داخل وریدی برای جلوگیری از باکتری ها از آلوده کردن سایر نقاط بدن. هر چه زودتر درمان بهتر است اما تا به حال شده است وجود دارد هیچ راهی برای سریع تشخیص است.

Niren Murthy استاد مهندسی زیستی و همکارانش توسعه داده اند 30 دقیقه low-tech, آزمون, نام, شناسایی, شناسایی ESBL-تولید باکتری در یک بیمار در اولین مراجعه به پزشک. با پشتیبانی از به عنوان یک 2019-2020 Bakar همکار Murthy و تیم او در حال انجام تحقیقات بیشتر به تشخیص به دست پزشکان است.

او توضیح داد که او در فن آوری های جدید و چرا به آن نیاز است.

Q. چگونه جدی هستند مولد عفونت های باکتریایی?

A. بسیار جدی است. اگر آنها نیست و با درمان مناسب آنتی بیوتیک آنها می تواند گسترش به کلیه گاهی اوقات باعث کاهش دائمی در عملکرد کلیه و آنها می تواند منجر به عفونت بسیار خطرناک عفونت در خون است.

Q. چه مدت آن را برای یک مولد تولید عفونت باکتریایی به از بسیار تحریک کننده به طور بالقوه بسیار جدی است ؟

A. به طور معمول دو تا سه هفته

پرسش: اما چگونه آن معمولا برای شناسایی ؟ A.

که مشکل است. اگر دکتر فرض می شود که یک عفونت ادراري است باغ-تنوع نوع به عنوان بسیاری از آنها و تجویز یک آنتی بیوتیک رایج یک بیمار که در واقع یک مولد تولید باکتریایی عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد بازگشت با بدتر شدن علائم. پزشک خواهد شد و سپس جهت آزمایشگاه آزمون برای پیدا کردن آنچه اشکال است. آن را می تواند یک یا دو هفته از سفر اولیه به دریافت تایید از یک عفونت جدی. و حتی اگر پزشک دستور آزمایشگاه آزمون حق دور در اولین دیدار این هنوز چهار یا پنج روز قبل از مولد عفونت تایید شده است.

Q: چگونه خود را در آزمون مورد استفاده قرار گیرد ؟

یک: این آزمون انجام می شود و درست در نقطه اول درمان, بنابراین اگر یک بیمار تبدیل به یک مولد تولید باکتری ها پزشک می تواند جست و خیز مشترک آنتی بیوتیک و تجویز آنهایی که قوی تر از حق دور. که خواهد یدکی بیمار یک هفته افزایش بدبختی و جلوگیری از عفونت از تبدیل شدن به جدی تر است.

Q. چگونه است که در تست انجام شده ؟

A. آن شامل اضافه کردن یک زن و شوهر از معرف به یک نمونه ادرار. اگر ESBL-تولید باکتری در حال حاضر نمونه تغییر رنگ.

Q. آیا یک تست سریع مثل این توسعه داده شده است قبل از ؟

A. ESBL-تولید باکتری ها در اعداد کوچک در یک نمونه ادرار. آزمون در حال حاضر نمی شوند به اندازه کافی حساس آنها را تشخیص دهد.

دلیل این باکتری بسیار مقاوم است زیرا آنها آنزیم های هضم آنتی بیوتیک است. تست ما با استفاده از دو مولکول است که ما توسعه یافته است. اول به نظر می رسد مانند یک آنتی بیوتیک به باکتری است. دوم مولکول آنزیمی به نام پاپائين. زمانی که باکتری ها حمله اول مولکول آن فعال پاپائين تولید حدود 40000 آنزيم پاپائين.

آن را بسیار آسان تر برای تشخیص 40,000 آنزیم مولکول از تعداد نسبتا کمی از باکتری در نمونه ادرار. سیگنال را تا حد زیادی تقویت شده و آزمون بسیار حساس است. ما ابداع آزمون پس از نمونه تغییر رنگ در حضور هزاران نفر از آنزيم پاپائين.

illustration of urine sample using DETECT to determine existence of ESBL
این تشخیص استراتژی به سرعت شناسایی آنتی بیوتیک مقاوم در برابر میکروب ها در یک نمونه ادرار با تولید هزاران داستان آنزیم است که تغییر رنگ نمونه. (تصویر: تارا de Boer)

Q. چگونه است تشخیص آزمون به تجاری سازی ؟

A. ما دریافت Bakar همراهان جرقه جایزه است که پشتیبانی از تحقیقات به حرکت این نقطه از مراقبت های تشخیصی و نزدیک به آزمایش های بالینی. سابق postdoc در آزمایشگاه تارا condoleo است با تشکیل یک شرکت به نام Bioamp تشخیص است که صدور مجوز تشخیص دهد. آنها شروع به انجام ارزیابی بالینی مطالعات. ما نیز همکاری با لی رایلی استاد اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی در برکلی است.

جرقه جایزه را نیز از کار ما در توسعه دوم و نسل سوم پروب برای شناسایی همه شناخته شده ESBL انواع. و ما امیدواریم که تشخیص استراتژی را می توان برای شناسایی آنزیم ها در انواع دیگر باکتری ها — نه تنها در بیماری های عفونی, اما همچنین برای شناسایی ناخالصی های آب ، آن می تواند تبدیل به قدرتمند ابزار تشخیصی است.


این Bakar همراهان برنامه پشتیبانی از تحقیقات نوآورانه در اوایل زندگی حرفه ای دانشکده در دانشگاه برکلی با تمرکز ویژه بر روی پروژه های که نگه تجاری وعده. برای اطلاعات بیشتر, ببینید http://bakarfellows.berkeley.edu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de