'حیاط خلوت پرورش دهندگان' واردات تجاری پرورش نوزادان skirting روح قانون جدید

تجاری پرورش دهندگان فروخته اند نمرات wiggly جوان Goldendoodles ویلز corgis زرد labs شيبا Inus به مردمی در جنوب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1399

تجاری پرورش دهندگان فروخته اند نمرات wiggly جوان Goldendoodles ویلز corgis زرد labs شيبا Inus به مردمی در جنوب کالیفرنیا در این سال ظاهرا فراتر از رسیدن به یک قانون طراحی شده برای توقف فروش تجاری تربیت توله سگ در حالت طلایی.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط نجات Benji — یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مبارزه با توله سگ آسیاب سوء استفاده — نشان می دهد که پرورش دهندگان در ایالت میسوری و آیووا حمل حداقل 86 اصیل و طراح نوزادان توسط کامیون و هوا به مردم, نمی, فروشگاه حیوان خانگی در کنار رودخانه لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان در چند ماه اول این سال حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با مته سوراخ کردن.

این حمل و نقل سفر از طریق چندین ایالت در آینده در تماس با تعداد بی شماری از مردم فقط به فروش توله سگ در ایالت کالیفرنیا گفت: Mindi Callison, مدیر اجرایی نجات Benji. و این که به احتمال زیاد فقط نوک کوه یخ است.

حدود 150000 حیوانات ناخواسته در حال قرار دادن در کالیفرنیا در هر سال. برای کاهش کشتن از سر ترحم یک قانون امضا شده در سال 2017 نیاز به هر سگ و گربه و خرگوش فروخته شده در کالیفرنیا فروشگاه حیوان خانگی را از یک پناهگاه حیوانات یا واجد شرایط نجات سازمان است. اما در مقیاس کوچک "سرگرمی" و "حیاط خلوت" پرورش دهندگان در کالیفرنیا که فروش به طور مستقیم به عموم ظاهرا شامل نمی شود در آن ممنوعیت است.

اسناد و مدارک نشان می دهد که برخی از علاقمندان ممکن است واردات نوزادان از بزرگ خارج از دولت عملیات تجاری اغلب با تمسخر به عنوان توله سگ میلز و سپس عبور آنها را به عنوان خود را در خانه رشد سهام. این خوب نیست و مقامات می گویند.

لذت هومن سقوط در عشق با Taquito پپه "نجات" از CA, chihuahua توله سگ در وستمینستر بازار. آنها به زودی یاد گرفتم pup شد مرگ بیمار و صرف بیش از $15,000 به صرفه جویی در زندگی خود. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

"کل مفهوم این است که "تنها نجات سگ' بیشتر 'چقدر است که در پنجره؟' گفت: "جان ویلز سخنگوی Riverside County Department of Animal Services.

هر کسی آوردن هجوم حیوانات به جامعه زمانی که وجود دارد بیش از حد بسیاری از حیوانات ناخواسته در حال حاضر توسط ايميل روح اگر نه نامه قانون, او گفت:.

ناپدید شدن نوزادان

کالیفرنیا آدرس که در آن توله سگ گفته می شود تحویل داده شده شامل یک پستی ضمیمه وینچستر یک آپارتمان و خانه در جکسون و یک جعبه بزرگ مرکز نوار در میرا لوما همه در کنار رودخانه شهرستان است.

نوزادان ظاهرا برای فروش ذکر شده در وب سایت و سپس خریداری شده توسط مردم که فکر می کنم آنها در حال گرفتن به صورت محلی پرورش داده اصیل.

پرکار ترین جنوب کالیفرنیا توله سگ وارد کننده — دریافت 55 نوزادان در سه ماه — بود "AndyP" از "PupsRUS-CA" در میرا لوما آدرس است که به نظر نمی رسد وجود داشته باشد. اسناد و مدارک ذکر شده 949 شماره تلفن برای AndyP معمولی از جنوب اورنج کانتی اما کسی جواب داد که تلفن گفت: "فکر نمی کنم" و آویزان بر روی یک خبرنگار.

یکی از پرورش دهندگان تجاری که عرضه توله سگ به AndyP کارلا Steffensmeier T&C Steffensmeier آشیانه در وست پوینت, آیووا گفت: "من هیچ نظر — من نمی دانم که شما چه کسی هستید" و آویزان کردن به عنوان به خوبی.

Callison, از نجات Benji شد تعجب است که PupsRUs بود نه یک آجر و ملات عملیات.

"من صادقانه تحت این تصور که PupsRUs یک فروشگاه حیوان خانگی بر اساس تعداد خالص از توله سگ آنها وارد شده بیش از سال," او گفت:. "این است که یک تن از توله سگ های آینده به یکی از محل های جعلی. به نظر می رسد به عنوان اینکه کسی با استفاده از یک نام جعلی و آدرس و شماره تلفن برای مخفی کردن که دریافت این توله سگ. بدیهی است که صدها نفر از توله سگ در حال وارد شدن به این آدرس و در حال ناپدید شدن هستند و بدون سابقه فروش و یا مالیات بر فروش است."

منتقدان را متهم تجاری پرورش دهندگان از "توله سگ آسیاب evil" — قرار دادن سود قبل از ایمنی و بهداشت حیوانات. پرورش دهندگان رد که خصوصیات و اصرار آنها درمان سگ انسانی.

Steffensmeier که فرستاده نوزادان به AndiP/PetsRUs است مجوز پرورش با وزارت کشاورزی ایالات متحده — نوع عملیات که در کالیفرنیا قانون جدید با هدف خفه کردن. او تا به حال 319 سگ در اموال او در فوریه آخرین بار او را بازرسی با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده ، که شامل 176 سگ بالغ و 143 توله سگ.

پرورش دهندگان

کارلا Steffensmeier در یک صفحه نمایش-گرفتن از "چرا مسئول پرورش دهندگان فروش به فروشگاه حیوان خانگی?"

چهار نفر از 11 وزارتخانه بازرسی از Steffensmeier عملیات پس از 2014 یافت "غیر بحرانی" مسائل از جمله یک زن Mini-بولداگ با دو زخم های باز بر پشت او بالا سمت چپ شانه های زن Shih-Tzu با ریزش غیر طبیعی مو بین تیغه های شانه و در امتداد دم و قرمز و پوسته پوسته پوست و یک زن کاراگاه با "بیش از حد ضخیم تجمع تیره مایل به خاکستری تا قهوه ای مواد" در دندان خود را با تلفظ آدامس رکود اقتصادی وزارت کشاورزی ایالات متحده یافت می شود.

Gealea نیکولز یکی دیگر پرکار صادر کننده در وست پوینت, آیووا, عرضه 38 نوزادان به AndyP/PupsRUs. نیکولز تا به حال 545 سگ در اموال در آخرین USDA بازرسی در مارس 2019 از جمله 91 سگ بالغ و 454 توله سگ. وزارت کشاورزی ایالات متحده در بر داشت مسائل در چهار بازرسی در لانه پس از سال 2016. هیچ کس در نیکولز بازگشت و خواستار نظر.

در پایان دریافت سوابق از میسوری نشان می دهد که آنتونی آلوارز از کارسون پنج Shiba Inu توله سگ از بریتنی Paglia در ماه مارس است. آلوارز گفت: او با استفاده از به عنوان یک سرگرمی مادر است اما از آنجا بازنشسته شد. نوزادان او دریافت فروخته شد به دیگران گفت.

آلوارز را مغبون کسب و کار Southbay Shiba Inu به دست آورد تا انتقاد و ستایش از مشتریان آنلاین. "به طور کلی یک تجربه بزرگ بود با این محل" نوشت: پومونا در Yelp از. "او را به دامپزشک امروز و گفته شد که او یک توله سگ سالم!"

اما نقد است. "دور ماندن!!!!! آیا خرید توله سگ از اینجا!!!!" نوشت: یک مرد از هالیوود که توله سگ درگذشت. "توله سگ های فرستاده شده از توله سگ میلز در اواسط غرب و نه به دنیا آمد در اموال است." از هانتینگتون بیچ گفت: "این شکسته قلب من افرادی مانند این وجود دارد بهره برداری از چنین موجودات دوست داشتنی و پرورش این سگ به مقصد به مرد جوان است."

ویلز, از, رودخانه, حیوانات, خدمات, گفت: افرادی که پرداخت 2000 دلار برای یک سگ بر این باورند که آنها در حال گرفتن کیفیت و سالم حیوانات. اما همخونی و بیماری های موجود در برخی از تجاری پرورش عملیات می تواند به معنای فقط مخالف است. و اگر unsold سگ تا پایان دولت در پناهگاه از آن می شود یک بار بر روی مالیات دهندگان.

واردات امکان پذیر است

Shih را تزو سگ اجرا می شود در طول سالانه Westminster Kennel Club dog show on فوریه 10 سال 2020 در شهر نیویورک است. (عکس از استفانی کیت/گتی ایماژ)

خرید توله سگ از پرورش دهندگان میانه است که ظاهرا به طور کامل بدنساز برای کالیفرنیا.

"بیایید می گویند شما همیشه می خواستم یک سگ نشان می دهد و می گویند یک اشاره گر یا یک اسپرینگر اسپانیل" ویلز گفت. "شما نمی بینید این نوع از سگ ها در پناهگاه. شما می توانید خرید یکی از مادر اگر شما خودتان را در حال رفتن به مالک. اما آوردن آنها به دولت به منظور فروش آنها ؟ هیچ."

این فقط یکی دیگر از راه های است که آسیاب توله سگ سگ در حال لغزش به دولت است.

در سال گذشته کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه گزارش شده است که در فروشگاه های محلی حیوان خانگی شد, واردات اغلب بیمار طراح توله سگ از طریق شم نجات در آیووا و مینه سوتا به گریز کالیفرنیا توله سگ جدید آسیاب بان. دو اورنج کانتی فروشگاه تعطیل دعاوی را مجبور به بسته شدن فروشگاه حیوان خانگی تا شمال رودخانه خدمات حیوانات کار کرده با کد اجرای شاتر یک فروشگاه در پالم دزرت سان دیگو مقامات ذکر شده در فروشگاه حیوان خانگی برای مشکلات مشابه و آیووا دادستان کل توقیف چندین شم نجات بودند که "شویی" آسیاب توله سگ توله سگ.

اما هنوز این نوزادان آمده است.

قانون اهداف و لینک های ضعیف

قانونگذاران در حال کار برای سفت کردن لینک های ضعیف در توله سگ آسیاب بان که اهداف فروشگاه حیوان خانگی. AB 2152, توسط, مجلس, تاد گلوریا D-سن دیگو را منع فروشگاه حیوان خانگی از فروش سگ, گربه یا خرگوش در دسترس نباشد. لقب "بلا عمل" پس از یک Corgi بود که "به طور غیر قانونی و inhumanely پرورش در یک توله سگ آسیاب" اجازه می دهد آن را به فروشگاه حیوان خانگی به ارائه فضا به پناهگاه و نجات گروه به نمایش گذاشتن adoptable حیوانات. آن را نیز خواهد کلاه تصویب هزینه 500 دلار به امید سرکوب توله سگ-انگیزه کسب سود یک بار و برای همه است.

یک لایحه مشابه AB 2117 توسط مجلس پاتریک o'donnell, D-ساحل طولانی گیر کردم در کمیته.

Elisabeth مانکوسو حمایت کرده است 36 صورتحساب برای حقوق حیوانات. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هیچ یک از لوایح اما به نظر می رسد به آدرس فرد علاقمندان که واردات آسیاب توله سگ توله سگ برای فروش. مگر محلی فرمان منع واردات تجاری پرورش نوزادان برای فروش مجدد توسط علاقمندان وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن آن گفت: Elisabeth مانکوسو رئیس اجتماعی شفقت در قانون و حمایت از کالیفرنیا اصلی توله سگ آسیاب بان.

مانکوسو در تلاش است تا فشار قوانین جدید منع علاقمندان از برخورد در صورت تجاری پرورش حیوانات اما بعد فورا رفت واز دور. شاید سال آینده, او گفت:.

ویلز, از, رودخانه, حیوانات, خدمات وجود دارد گفت: احتمالا همیشه افرادی که "موش نمی دهد دم" در مورد حیوانات و فقط در آن برای پول — اما ما گرفته ایم گام های قابل توجه در دهه گذشته یا بیشتر. در آن زمان تنها نیمی از سگ که وارد پناهگاه حیوانات ساخته شده از آن خارج زنده است. در حال حاضر آن را نزدیک به 90 درصد است.

"نگرش واقعا تغییر کرده است." "هنگامی که شما یک سگ از پناهگاه و آن را یک پوند توله سگ.' در حال حاضر آن را 'نجات.' مردم به لاف زدن در مورد آن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب