لس آنجلس — مقامات دوشنبه پرده برداری از چند آژانس امن لا نیروی کار صفحه وب که در آن مردم می توانند مشاهده عکس از متهمان تحت تعقیب به اتهام دخالت در غارت و آتش سوزی و دیگر جرائم جدی رخ داده است که طی های اخیر اعتراضات و تظاهرات علیه خشونت پلیس.

نیروی کار صفحه وب — www.lapdonline.org/safelatips — راه اندازی شد با کمک اف بی آی با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

“هدف در نظر گرفته شده از امن لا نیروی کار است که برای انجام تحقیقات جنایی برای قابل توجه جرایم در طول اعتراضات و تظاهرات در لس آنجلس است که آغاز شده در مارس 29,” با توجه به بیانیه پلیس لس آنجلس.

نیروی کار تشکیل شده در اوایل این ماه شامل پرسنل از پلیس لس آنجلس FBI در لس آنجلس آتش نشانی لس آنجلس شهر, دفتر دادستان لس آنجلس دفتر دادستان منطقه و باراک اوباما همراه با بورلی هیلز سانتا مونیکا و تورانس ادارات پلیس.

در یک کنفرانس خبری در خارج از مقر پلیس لس آنجلس معاون رئیس کریس پارچ گفت: وظیفه نیروی مورد بررسی قرار گرفت و بیش از 150 ضرب و جرح در افسران و غیر نظامیان از جمله پنج اقدام به قتل ماموران و دستگیری ها در چهار از اقدام به قتل از موارد با اتهامات مطروحه علیه متهمان.

چند arsons نیز تحت بررسی همراه با ده ها تن از غارت حوادث و تخریب هفت پلیس وسایل نقلیه پارچ گفت.

“هدف از این صفحه وب است که به درخواست عمومی کمک در شناسایی متهمان از غارت و دزدی و سرقت خرابکاری و آتش سوزی و حمله به جنایات در شهر لس آنجلس در طول اعتراضات و تظاهرات” با توجه به بیانیه پلیس. “صفحه حاوی عکس و تصویری از مظنون برای شناسایی شود.”

Tipsters که ارائه اطلاعات معتبر که منجر به دستگیری ممکن است واجد شرایط برای پاداش به $10,000. هر کسی که مایل به ناشناس باقی می ماند باید تماس 213-486-6840. Tipsters همچنین ممکن است ارسال یک نوک آنلاین ویدیو یا تصاویر به SAFELATIPSlapd.آنلاین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو