حداقل 9 تظاهرات برنامه ریزی شده روز جمعه در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای

لس آنجلس — حداقل نه جدا تظاهرات علیه خشونت پلیس شد برای جمعه برنامه ریزی شده از جمله تظاهرات در لس آنجلس و لانگ بیچ دانا نقطه داونی و سانتا مونیکا.

اعتراضات برانگیخته شده توسط در مرگ بازداشت جورج فلوید در مینه سوتا و خشم نهفته بیش از موارد خشونت پلیس شروع به عنوان اوایل به عنوان ساعت 8 صبح در مرکز شهر لس آنجلس و در ادامه از طریق 5 p. m. در لانگ بیچ.

معترضان با عدالت L. A. خواهد رها کردن گل رز در سالن دادگستری 211 معبد سنت بین ساعت 8 صبح و 4 بعد از ظهر به یاد داشته باشید اولین کسی که به مرگ از COVID-19 در لس آنجلس زندان هشت افرادی که درگذشت در کلانتر بازداشت در 2019 در 941 نفر که جان خود را در دست پلیس در این شهرستان از سال 2000 و از 12000 نفر در لس آنجلس برگزار شود.

یک تظاهرات در همبستگی با موضوع زندگی آغاز می شود و در ساعت 9 صبح و تشویق معترضان به دراز کشیدن بر روی شن و ماسه بین ونیز و سانتا مونیکا اسکله. ماسک صورت مورد نیاز برای آن دسته از شرکت.

سه رویدادهای برنامه ریزی شده در ظهر:

— آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام برای زندگی مهم خواهد مرحله یک تظاهرات در خارج از لس آنجلس شهر, سالن 200 بهار سنت معترضان خواسته را به ماسک و محافظ چشم می پوشند, آب و تنقلات سازمان گفت.

— یک اعتراض مسالمت آمیز است و برنامه ریزی شده را در ساحل شهر, کالج, 4901 E. کارسون سنت

— سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را با برگزاری تظاهرات در نرتهریدگ پارک 18300 Lemarsh سنت

تظاهرات در داونی و سانتا مونیکا شهرستان سالن در حال برنامه ریزی برای شروع در 1 p. m. معترضان در داونی تظاهرات خواسته را به یک ماسک و هر کسی با اشیاء است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محو کردن اموال و یا دیگران آسیب برساند خواسته خواهد شد که به ترک سازمان گفت.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس در دانا پوینت از دانا پوینت بندر به نمک کریک پارک ساحلی برنامه ریزی شده است از 3 تا 6:30 p. m.

ضد خشونت پلیس اعتراض هاروی میلک تفرجگاه پارک در 185 E. سوم سنت در ساحل طولانی است که برنامه ریزی شده برای 5 p. m. سازمان گفت: شرکت کنندگان ملزم به پوشیدن ماسک.

در روز پنج شنبه چند صد نفر از معترضان در راهپیمایی را از طریق خیابان های سانتا مونیکا در یک صلح آمیز شد. سانتا مونیکا ضربه سخت بود تظاهرات روز شنبه, خروج ده ها تن از کسب و کار تخریب و غارت به عنوان باند از سارقان در زمان استفاده از روحیه راهپیمایی.

پنجشنبه مارس اقدام مسالمت آمیز و با هیچ نشانه ای از چنین خشونت. مقامات در سراسر شهرستان باید گفت اکثریت قریب به اتفاق معترضان انجام داده اند خود را مسالمت آمیز در طول راهپیمایی در حالی که سرزنش فعالیت های جنایی در غربت باند غارتگران و آشوبگران.

با ظهر اضافی اجتماعات و تظاهرات و راهپیمایی هایی برگزار می شد در خیابان های هالیوود در سانتا کلاریتا و دوباره در پارک بزرگ در مرکز شهر لس آنجلس است. تجمعات برگزار شد در کالیفرنیا و Burbank.

در هالیوود چند صد نفر از معترضان راه می رفت از طریق این منطقه و سپس شروع به ساخت راه خود را به سمت جنوب شهردار اریک Garcetti رسمی اقامت در Hancock پارک است که صحنه گردهمایی دو روز گذشته. این گروه ایستاد مسالمت آمیز در خارج از خانه در یک نقطه در نظر گرفتن بخشی در یک extended لحظه سکوت.

در نهایت این گروه شروع به راه رفتن به سمت شرق Koreatown در نهایت دوباره گروه بندی در پارک مک آرتور قبل از رفتن به مرکز شهر.

در سانتا کلاریتا منطقه گروه های مختلفی از مردم شروع به جمع آوری در اطراف ظهر محوری در مجاورت کلی از وستفیلد والنسیا مرکز شهر و در امتداد Newhall تگزاس جاده ها است. کلانتر مقامات گزارش بدون مشکلات با تظاهرات که مسالمت آمیز برگزار می شد. نمایندگان مستقر شده بودند در اطراف مرکز شهر بازار برای حفاظت و مشروط سرباز گارد ملی آورده بودند به عنوان یک “فعال” قدم کلانتر مقامات گفت.

تظاهرات برگزار شد و در مکان های از جمله دانشگاه UCLA Royce Hall, Burbank, ال Sereno و Montebello.

در مرکز شهر لس آنجلس جمعیت دوباره با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر و در مقابل مقر پلیس لس آنجلس. در یک نقطه, LAPD رئیس میشل مور بیرون آمد و خطاب به مردم در جمعیت و حتی کاهش یافته و به یک زانو در همبستگی با این گروه است.

“من استقبال آنها را در اینجا به” مور گفت NBC4. “من استقبال آنها را صلح آمیز و به حدی از کسی که به دنبال این که آیا ما خم شدن زانو به عنوان یک ماده از ما با دیدن هر یک از دیگر, ما در اینجا به هر یک از دیگر.”

معترضان باقی مانده در خارج از شهر سالن گذشته 10 p. m. قبل از خروج از این منطقه و حرکت به جنوب در امتداد خیابان بهار. بازداشت شدند و بلافاصله گزارش شده است.

تعداد نامعلومی از معترضان دستگیر شدند چهارشنبه شب در نقاط مختلف در درجه اول برای نقض مقررات منع رفت و آمد سفارشات که در زمان اثر در 9 p. m. لس آنجلس و شهر لس آنجلس هم اعلام کرد که هیچ حکومت تحمیل خواهد پس از طرح دعوی در دادگاه واصل چهارشنبه گذشته توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

پلیس لس آنجلس اعلام غیر قانونی مجمع حدود 10 p. m. روز شنبه در پارک بزرگ پس از معترضان حاضر به ترک این منطقه است.

در آن زمان مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر ساکنان در سراسر منطقه استفاده از تلفن های همراه به نور تا آسمان به افتخار فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو