یک ائتلاف آمریکایی آسیایی گروه از سوی دولت برای ایجاد یک نیروی کار به بررسی صدها نفر از حوادث نژادپرستانه در کالیفرنیا در برابر مردم از تبار آسیایی پس از coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین, آمار, آمریکا, از جمله یکی در تورانس را Wilson پارک است که در تصویری و رفت و ویروسی در اینترنت.

توقف آسیایی آمریکایی جزایر اقیانوس آرام و نفرت است که جمع آوری داده ها در این حوادث گفت: در طول چهار شنبه, جولای 1, تلفنی که آمریکایی های آسیایی تبار به حال خود گزارش 832 حوادث تبعیض ایالت از جمله 81 ضرب و جرح و 64 بالقوه نقض حقوق مدنی در سه ماه گذشته. بیش از 70 درصد از حوادث درگیر لفظی و یا نام.

در حالی که درگیری لفظی در تورانس در میان بسیاری از مشخصات بالا مورد نیاز در سراسر کشور از طریق رسانه های اجتماعی, ائتلاف در روز چهارشنبه همچنین در مورد چندین خاص دیگر حوادث که رخ داده است در سراسر کالیفرنیا — پس از همه گیر آغاز شد.

“ویروسی تصویری از نژادپرستی در تورانس یک مثال از صدها نفر” گفت: پروفسور راسل Jeung صندلی های آسیایی آمریکایی مطالعات گروه در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو.

“این نوک کوه یخ ضد آمریکایی آسیایی نفرت و تبعیض” او اضافه شده است. “بدون دولت مسئوليت ما در معرض خطر COVID مربوط به نژادپرستی علیه آمریکایی های آسیایی تبار شدن عمیقا تثبیت شده در نهایت تأثیر زندگی میلیون ها نفر از مردم در کالیفرنیا و در سراسر کشور است.”

توقف AAPI نفرت یک ائتلاف از دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه برنامه ریزی و شورای سیاستگذاری و چینی برای اقدام مثبت.

ائتلاف روز چهارشنبه در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom برای رسیدگی به این مسئله با ایجاد آنچه در آن خواستار تعصب نژادی اعتصاب تیم متشکل کلیدی سازمان های دولتی و ادارات است که باید صلاحیت عمومی آموزش و پرورش, حقوق مدنی, قوانین و تبعیض است.

Coronavirus سرچشمه در ووهان چین و برخی — از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — باید سرزنش بازیگران در چین برای ویروس, گسترش, از جمله با استفاده از کلمات نژادپرستانه. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال آغاز شده است با اشاره به این ویروس به عنوان “kungflu.”

این ائتلاف در نامه ای به Newsom روز سه شنبه به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با توجه به ادامه استفاده از شعارهای نژادپرستانه به قربانی آسیایی-آمریکایی ها توسط رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات منتخب آن است که حتی بیشتر مهم است که کلید سازمان های دولتی به کار فعالانه آدرس ضد آمریکایی-آسیایی تبعیض و آزار و ضرب و جرح” در این نامه می خواند. “در پی جورج فلوید قتل و مطالبات به آدرس ساختاری نژاد پرستی و نه فقط در پلیس اعتصاب تیم مناسب باید شامل جوامع دیگر از رنگ به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران کنونی و خواستار نژادی عدالت است.”

خاص درمان ائتلاف خواهد بود به تصویب رسید شامل “تقویت اجرای قوانین موجود است که محافظت از حقوق افراد است.”

اعضای این ائتلاف مشاهده جمعه که فرد گرفتار در فیلم فریاد یک زن آمریکایی کار کردن در پارک هنوز به هیچ جرمی متهم.

بیان نفرت است حفاظت شده تحت متمم اول قانون اساسی ساخت پیگرد قانونی برای آزار و اذیت کلامی دشوار است. اکثر حوادث گزارش شده در گزارش نه افزایش به سطح یک جنایت نفرت اعضای این ائتلاف گفت.

این تورانس اداره پلیس را تعیین می کند پایان همین هفته که آیا متهم را به اتهام بزه جدی ترین اتهام دادستان می تواند فایل, گفت:, جنوبی, خلیج, مجلس Al Muratsuchi که در زمان بخشی در کنفرانس خبری.

او همچنین بازگو دیگر رویدادهای نژادپرستانه در تورانس از جمله یک توجه داشته باشید در سمت چپ بر روی یک کسب و کار آمریکا که شامل تهدید به بمب فروشگاه.

“این سری از اعمال نژاد پرستی با هدف قرار دادن آمریکایی های آسیایی تبار هستند زشت و نفرت انگیز و آنها به سادگی قابل قبول نیست” گفت: Muratsuchi سابق عضو هیئت مدیره مدرسه که زندگی در این شهر برای 20 سال است. “ما نیاز به ارسال یک پیام است که نژاد پرستی در برابر هر کسی در برابر هر گروه است که به سادگی قابل قبول نیست.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو