به عنوان تظاهرات چرخش پاسادنا را coronavirus نرخ به طور چشمگیری آهسته

به عنوان لس آنجلس چهره گسترده ترین تظاهرات و ضرب وشتم آن دیده می شود از اوایل 1990s گاهی اوقات سخت به یاد داشته باشید که هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر می افتد.

در حالی که آن را خیلی زود به می دانم آنچه در اثر این اعتراضات را در شهرستان coronavirus موارد پاسادنا مورد مرگ و رای به نظر می رسد که کاهش قابل توجهی در روزهای اخیر به عنوان محلی مقامات بهداشتی گزارش شده و تنها سه عنوان موارد تایید شده در شنبه, ژوئن 2, و نه جدید مرگ و میر.

در مجموع 937 نفر در پاسادنا آلوده شده با این ویروس هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود و 83 از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که با آن آلوده.

هفته گذشته این شهر شاهد آن حداقل مرگبار هفته پس از اولین گزارش شد و تا کنون در این هفته به نظر می رسد رهبری در مشابه جهت.

پس از شنبه, مارس 30 پاسادنا گزارش کرده است تنها 19 مورد جدید — پنج یا شش روز به علاوه سه مورد گزارش شده در روز سه شنبه و تنها یک مرگ.

این شهر در حال حاضر از بین رفته نه روز فقط با یک coronavirus مرتبط با مرگ است.

تنها مرگ گزارش شده در چهار شنبه, مارس 30 و مربوط به یکی از شهر خانه های سالمندان گوهر انتقالی مرکز مراقبت. شهرستان داده ها نشان می دهد کسی که مرده بود و یک زن 65 ساله یا مسن تر. تسهیلات مرتبط شده است 11 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

که همان مرکز گزارش دو مورد جدید در میان کارکنان خود در روز سه شنبه; مجموع 27 کارکنان و 47 ساکنان در تاسیسات قرارداد این ویروس پس از وقوع آغاز شد هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود.

تنها یکی دیگر مراقبت از سالمند تسهیلات در این شهرستان گزارش موارد جدید از شنبه. که ویلا و باغ و تسهیلات زندگی کمک آن كه سه مورد جدید در میان کارکنان خود در روز شنبه.

در مجموع 23 کارکنان و 18 ساکنان آلوده شده با این ویروس پس از آن آغاز شد در حالی که تسهیلات داده شده است به پنج مرگ و میر.

در میان 19 مورد جدید گزارش شده بین دوشنبه و سهشنبه در اینجا چگونه آنها را شکست:

  • 11 نفر درگیر مرد و هفت مورد زنان درگیر یک پرونده در دست بررسی است.
  • یک مورد درگیر جزئی کمتر از 18. این است که 27 مورد از نوع خود و مقامات بهداشت در حال بررسی چرا این جمعیتی را مورد تعداد سه برابر شده اند در هفته های اخیر.
  • 18 نفر به طور مساوی تقسیم و نیمی متعلق به بزرگسالان بین سنین 18 و 40 نیم دیگر متعلق به بیماران بین سنین 41 و 64.
  • موارد گزارش شده در میان افراد 65 ساله یا مسن تر است. این قابل توجه است که این گروه سنی بیشتر موارد بیش از هر دیگر و به سختی رفت و بیش از یک روز را بدون یک مورد جدید. برای رفتن پنج روز بدون یک مورد بی سابقه است.

به عنوان تظاهرات چرخش در اطراف شهرستان از جمله برخی در پاسادنا همه با الهام از مرگ جورج فلوید شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت: این خبری است که “یک توده جمع آوری یک توده جمع آوری.”

اگر اجتماعی فاصله توصیه نمی کرد و اگر مردمی نمی پوشیدن ماسک “ما می توانید ببینید (coronavirus) تعداد افزایش این که آیا آن یک اعتراض و یا هر گونه دیگر گروه های زیادی که جمع” او گفت: از طریق پیام متنی در روز سه شنبه.

پاسادنا بالا سلامت رسمی دکتر یانگ-یانگ Goh گفت: این گروه خبری کسانی که باور آنها در معرض coronavirus قرنطینه باید خود را برای 14 روز و تست شده است.

“یک تست منفی هر زمان قبل از 14 روز انجام می شود به این معنا نیست یکی می تواند به توقف حفظ قرنطینه از آنجا که شما می تواند به توسعه COVID-19 هر زمان در طول 14 روز حتی در روز 14 حتی اگر شما یک تست منفی قبل از آن” او نوشت: در بیانیه ای به این گروه خبری.

او را تشویق ساکنان که می خواستم برای آزمایش به بازدید ChapCare را کاترین Barger مرکز بهداشت در سال 1595 N. Lake Ave. که در آن هر کسی می توانید تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de