به عنوان حقوق بازنشستگی نزول CalPERS می شود مخاطره آمیز

کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم جدید برنامه ریزی به اهرم بخشی از دارایی های خود را به سرمایه گذاری در سهام خصوصی و بدهی منتقدان خود را با تکان دادن پرچم قرمز.

وضعیتی وخیم از COVID-19-مربوط به رشد اقتصادی CalPERS نیاز به افزایش آن آزمایش درآمد. آخرین استراتژی, اما, آنقدر خطرناک است که برخی از تحلیلگران شنیدن پژواک از گذشته در رکود است.

“این مرا به یاد چه CalPERS را در سال 2008 گفت:” مارگارت براون تنها CalPERS عضو هیئت مدیره برای رای دادن در برابر این پیشنهاد است. “من ممکن است تکرار از آنچه رخ داده پس از بازار سقوط کرد و در سال 2008 زمانی که ما مقدار زیادی از دست داده و بهبود است.” CalPERS مقامات را رد کرد و نگرانی خود را با توجه به بار مالی اما مالیات دهندگان باید نگران.

CalPERS موفق $400 میلیارد دلار در دارایی های بازنشستگی برای یک نوار گسترده ای از کارکنان. در بخش خصوصی کارفرمایان کمک به یک کارمند 401(k). با حقوق بازنشستگی آژانس تضمین حقوق بازنشستگی بر اساس یک فرمول. پرداخت آمده از سرمایه گذاری خود را.

اگر بازار سهام اسلامپ سازمان (به عنوان مثال مالیات دهندگان) باید تفاوت که این باعث می شود با فشار دادن یک موضوع سیاست. CalPERS تنها تا به حال 70 درصد از دارایی های مورد نیاز برای تحقق دولت بازنشستگی وعده. حتی به ماندن در آن با کمبود بودجه روبرو سطح سازمان را به عهده گرفت نرخ بازگشت از 7 درصد است.

آخرین گزارش های درآمدی نشان می دهد که CalPERS دریافت کرده است تنها 4.7 درصد نرخ بازگشت بیش از سال گذشته است. سوراخ شدن عمیق تر به طوری که صندوق باید این استراتژی تهاجمی. “سرمایه گذاری بیشتر سیستم ایمنی به نوسانات خواهد بود امن تر اما آنها را بسیار کم بازده و CalPERS نمی تواند با خیال راحت به دیدار آن رفیع درآمد هدف” مقاله نویس اشاره کرد Dan والترز.

درست قبل از آخرین رکود CalPERS تا به حال با اهرم دارایی های خود را به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پروژه های که در زمان شیرجه رفتن پس از املاک و مستغلات سقوط. زمان خواهد شد بگویید اما این سازمان در حال حاضر ممکن است دیر به بخش خصوصی-حقوق صاحبان سهام ، چنین سرمایه گذاری می تواند با ارائه پاداش های بزرگ و یا رفتن مجسمه توضیح می دهد که مارسیا فریتز سابق مشاور به رژیم صهیونیستی است. جری براون در حقوق بازنشستگی خود را-اصلاحات قانون.

فریتز خواستار طرح جدید “فوق العاده خطرناک است.” او همچنین با اشاره به عمومی-نظارت مشکلی با این سرمایه گذاری خصوصی. از آن آسان است برای مقامات دولتی و رسانه ها به نقد و بررسی این روابط عمومی شرکت اما شرکت های خصوصی هستند و در محرمانه بودن پوشاند.

به عنوان یک اخیر CalMatters مقاله گزارش “صندوق بازنشستگی و حمایت قانونی که سپر بسیاری از اسناد و مدارک و اطلاعات مربوط به آن در آینده وام های خصوصی از کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.” برخی از این قابل درک است داده شده است که وام گیرندگان باید برای محافظت از اطلاعات خصوصی خود را. اما این لایحه سرکوب عمومی موثر نظارت.

CalPERS’ خاص استراتژی های سرمایه گذاری نیست مشکل واقعی است. در طول زمان این صندوق دارای یک سرمایه گذاری خوب ضبط آهنگ است. این مسئله اساسی است که بیش از حد سخاوتمندانه مزایای که ادارات دولتی وعده داده اند به کالیفرنیا دولت کارگران است. بازنشستگی بحران تا حد زیادی ناشی از یک 1999 قانون تبلیغ توسط CalPERS به عطف به ماسبق افزایش حقوق بازنشستگی به میزان 50 درصد بر اساس وعده که خشن و بی ادب بازار سهام خواهد پرداخت را افزایش می دهد.

بازار سهام بعد از سقوط و صندوق بازنشستگی شده است بازی گرفتن تا آنجا.

به جای کمک به CalPERS به خصوصی سهام قانونگذاران نیاز به پاره بازگشت بازنشستگی فرمول ها و اصلاح سیستم بازنشستگی به طوری که صندوق بازنشستگی می تواند شناور ماندن بدون استقبال چنین مخاطره آمیز طرح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de