به عنوان coronavirus مرگ و میر صعود LA County خانه های پرستاری را دریافت watchdog

لس آنجلس هیئت ناظران به اتفاق آرا رای دادند سهشنبه, مارس 26 به تعیین یک بازرس کل برای نظارت بر پرستاری ماهر امکانات خانه های پرستاری در ادامه به رنج می برند تلفات زیادی از coronavirus.

عمل می آید پس از سرپرستان مارک ریدلی-توماس منطقه 2 و هیئت ناظران صندلی کاترین Barger منطقه 5 خواسته هیئت مدیره برای تعیین ناظر برای نظارت بر چنین امکانات که حساب برای بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از COVID-19 در لس آنجلس.

همانطور که از شنبه, مارس 25, 1,085 مردم مرده بود در نهادی تنظیمات بسیاری از آنها خانه های پرستاری — 7,238 ساکنان تبدیل شده بود آلوده و 3,376 کارکنان و کارگران در خانه تا به حال آلوده شده است. کل شهرستان و میر در 2,116.

تاثیر بر خانه های پرستاری در سراسر کشور دارای سوالاتی در مورد چگونه آنها در حال تنظیم و چگونه آسیب پذیر ساکنان و کارکنان wereat سایت.

این حرکت نیز نامیده می شود برای آوردن در شهرستان حسابرس-کنترل برای اطمینان از نزدیک نظارت پرستاری ماهر امکانات بلافاصله. بازرس کل خواهد بود وظیفه با در حال توسعه توصیه در مورد چگونگی تقویت نظارت برای پرستاری ماهر امکانات و چگونه خود را برای بهبود عملیات در دراز مدت با توجه به بیانیه ای.

بسیاری از خانه های پرستاری ماهر کم علائم برای کیفیت مراقبت از بیمار رضایت و پرداخت کارکنان این بیانیه اشاره کرد.

“در حالی که ما کار کرده اند به سرعت و به طور خستگی ناپذیری در برخی از راه هایی برای گسترش آزمایش و کنترل عفونت پاسخ ما شده است مانع از آنجا که بسیاری از این موسسات که برای سود شده اند مانع کم استانداردهای کارمند جبران و کیفیت مراقبت” گفت: Ridley-توماس که اضافه شده است که این مشکلات از قبل وجود داشته است همه گیر.

Barger گفت که او رشد کرده است نا امید برای آنچه که او به عنوان عدم ضرورت.

“چیزی است که ما در ادامه به شناسایی اما من احساس نمی شده است وجود دارد یک حس فوریت را به مطمئن شوید که آن را نمی کند گسترش فراتر از آن امکانات” Barger گفت. “به نظر من در اوایل ما باید تهاجمی تر است. اما آیا این تاریخ من مطمئن هستم که ما در حال انجام به اندازه کافی برای تست در این امکانات است.”

پرستاری ماهر امکانات که در خدمت هزاران نفر از ساکنان که تمایل به بزرگتر و پزشکی شکننده را تبدیل به نقطه کانونی L. A. شهرستان COVID-19 بیماری همه گیر. در سراسر L. A. شهرستان 52 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند در نهادی تنظیمات به خصوص در پرستاری ماهر امکانات.

Jaime Garcia با انجمن بیمارستان های جنوب کالیفرنیا گفت که پرستاری ماهر امکانات نقش مهمی در مراقبت از بیماران مبتلا به تازگی منتشر شده از یک بیمارستان است. ارتباط خود را خواسته بازرس کل برای اطمینان از خانه های سالمندان به حال تست برنامه های که به طور کامل عملیاتی و برای کمک به محافظت از این تاسیسات از اقدامات تنبیهی.

“پرستاری ماهر امکانات یک نگرانی عمده است. متاسفانه پرستاری امکانات را تبدیل به کانون COVID-19 بیماری همه گیر. بیمارستان مراقبت حاد در حال حاضر شاهد کاهش ظرفیت تخت و کاهش بیشتر ممکن است تاخیر بیمارستان تخلیه” گارسیا گفت.

به عنوان از آوریل 19, شهرستان, گزارش آن را انجام بازرسی در 200 پرستاری ماهر و امکانات کار برای تست ساکنان در هر خانه سالمندان در شهرستان اما این روند هنوز هم ادامه دارد.

“این واقعا یک نگاه چند سال به ببینید که در خانه های سالمندان به حال مشکلات در گذشته است. این واقعا یک فعال بازدید به معنای پاسخگویی به شکایات” فرر گفت: در هفته گذشته. “بیشتر ما نشان داد که مردم انجام شد خود را بسیار بهتر است و ما به برخی از کمک های فنی. من فکر نمی کنم وجود دارد بسیاری از موارد نقض.”

در طول سرپرست جلسه سه شنبه فرر گفت که او مخالف نیست به خارج حسابرس.

“در این نقطه همه دست به دست در عرشه” فرر گفت. “به هیچ وجه این بازتابی است که آنها شکست خورده و یا انجام کاری اشتباه است. من فکر می کنم آنها کار کرده ام خود را سخت ترین و بهترین خود را انجام داده اما آن نشده است به اندازه کافی.”

فرر می گویند که همکاری میان امکانات شده است ناهموار را تجربه کنند.

“ما دریافت کرده اند همکاری های بزرگ از برخی و نه چندان بزرگ با دیگران” فرر گفت. “ما احساس می کنیم در مسیر درست هستند در نهایت. ما در حال دیدن اعداد پایین آمده اما من فکر می کنم این حکم نظارت نزدیک.”

“این است که ما مسئولیت جمعی برای محافظت و حمایت از آسیب پذیر ترین در میان ما” گفت: L. A. شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly. “اولویت سلامت و ایمنی از کسانی که در شهرستان ما را پرستاری ماهر امکانات درست انجام خواهد شد و همچنین کمک به محافظت از دسترسی به بیمارستان منابع برای تمام کسانی که به آنها نیاز دارید.”

از ریدلی-توماس/Barger حرکت می گوید که “مهم است که L. A. شهرستان درس از این بحران; شناسایی عوامل داخلی و خارجی که به کمک شرایط نامناسب در پرستاری ماهر امکانات و ارائه نظارت و پاسخگویی و منابع به عنوان مورد نیاز است.”

فرر اذعان کرد که کاهش گسترش این ویروس در خانه های پرستاری مانع شد توسط پزشکی گمنام در اوایل. تا اوایل ماه آوریل این بخش غافل شد که افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس بنابراین در صورت ماسک بودند لازم نیست تا زمانی که آن نقطه است.

نسبت به هفته گذشته زمانی که در دمای 170 مرگ و میر در خانه های سالمندان رخ داده در هفته, نرخ مرگ و میر پایین رفته با توجه به فرر. در آخرین هفته از ماه مه 60 مرگ و میر رخ داده است در این امکانات است. او گفت:.

ناظران توصیف پیشنهاد بازرس کل به عنوان یک ‘بسیار مورد نیاز پاسخگویی اندازه گیری” منصوب به انجام یک بررسی کامل از L. A. شهرستان ظرفیت برای تنظیم پرستاری ماهر امکانات توصیه ساختاری و تغییرات عملیاتی و طرح برای حصول اطمینان کافی و پایدار نظارت. آنها همچنین برنامه ریزی به وظیفه بازرس کل را با توصیه های نظارتی و سیاست های بهبود در سطح محلی و ایالتی و فدرال به منظور افزایش کیفیت مراقبت از حصول اطمینان از مناسب کنترل عفونت اقدامات و حمایت از بهداشت و درمان کارگران است.

برای افزایش شفافیت ریدلی-توماس و Barger نیز نامیده می شود برای کارگردانی L. A. شهرستان حسابرس-کنترل کننده برای برتری در طراحی در دسترس عموم داشبورد با اطلاعات در مورد COVID-19 مورد بالغ, تست فرکانس, کاهش طرح وضعیت و اطلاعات دیگر. این حرکت به دنبال پیدا کردن راه هایی برای افزایش L. A. شهرستان توانایی ارزیابی کفایت از کاهش برنامه ها و نظارت بر اجرای آنها.

پرستاری ماهر امکانات نیز دریافت توجه از L. A. دولت شهرستان. تحت اورژانس را صادر جمعه شهردار توسط اریک Garcetti ماهر پرستاری امکانات در لس آنجلس مورد نیاز خواهد بود برای ارائه تست تشخیصی برای COVID-19 برای کارمندان خود ساکنان و پیمانکاران است. دولت بیش از حد مورد نیاز جمعه که تمام پرستاری ماهر امکانات فراموش پایه تست از تمام کارکنان آن است.

Garcetti گفت: این امکانات می توانید درخواست کمک با تست از این شهر مرکز عملیات اضطراری اگر آنها قادر به دست آوردن آن خود را. آزمایشات مورد نیاز خواهد بود برای تجویز می شود حداقل یک بار در ماه.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو