قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لا به افتخار جورج فلوید با 8 دقیقه, 46 ثانیه از زنگ

زنگ خواهد تلفات در کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان در روز سه شنبه, ژوئن 9, هشت دقیقه و 46 ثانیه همزمان با آغاز جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون.

فلوید درگذشت پس از دوخته شدن به زمین توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که قرار زانو در Floyd گردن برای همین نزدیک به نه دقیقه فاصله. لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم دعوت parishes در Southland به حلقه زنگ ها و ارائه توده و نماز برای فلوید در همبستگی با همه مردم تجلیل فلوید زندگی او گذاشته است ،

“ما نیاز به مطمئن شوید که جورج فلوید نمی میرند بدون هیچ دلیل. ما باید افتخار فدا کردن زندگی خود را با از بین بردن نژاد پرستی و نفرت از قلب ما و تجدید تعهد ما برای تحقق ملت ما وعده مقدس — به یک معشوق جامعه از زندگی, آزادی و برابری برای همه” اسقف اعظم خوزه H. گومز در بیانیه ای گفت. “اجازه دهید ما را هم دعا برای روح جورج فلوید, و برای خانواده اش است. و دعای ما برای تمام کسانی که در حال تلاش برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی در جامعه ما است.”

Parishes شده اند به نام به جرم جشن به افتخار او با استفاده از نماز از “حفظ صلح و عدالت” و شامل نماز برای استراحت از فلوید روح و برای خانواده اش در آرامش و صلح.

در یک پیام هفته گذشته اسقف اعظم گومز یادآوری وفادار که نژاد پرستی است “توهین به مقدسات در برابر خدا که ایجاد تمام مردان و زنان با شأن و منزلت برابر. آن است که هیچ جایی در یک جامعه متمدن و هیچ جایی در یک مسیحی قلب است.”

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس با تاکید بر تعهد خود به ادامه کار به پایان نژادی و بی عدالتی و ترویج صلح آمیز dialogue گفتمان و درک در مسابقه و عدالت اجتماعی است. کلیساها و مدارس و وزارتخانه ها در سراسر قلمرو مذهبی اسقف اعظم دریافت کارت نماز در زبان انگلیسی و اسپانیایی برای کمک به جامعه با ایمان دعا برای پایان دادن به نژاد پرستی.

نماز به صورت دسته جمعی روزانه در کلیسای جامع پخش خواهد شد در https://www.facebook.com/lacatholics خواهد بود و گرفته شده از “حفظ صلح و عدالت” و “دعا برای غلبه بر نژاد پرستی” را خوانده قبل از نهایی برکت و رحمت است.

کارت نماز و دیگر منابع برای کمک به پرورش گفت و گو, اقدام, دعا و شفا می توان در یافت https://lacatholics.org/healing/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو