اضطراب فردا را سوپرمارکت بازديد اضطراب بیش از حد

به خصوص بهنگام مواد غذایی اجرا یک هفته قبل از اقامت در خانه سفارش به معنای من لازم نیست برای رفتن به یک سوپرما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 اردیبهشت 1399

به خصوص بهنگام مواد غذایی اجرا یک هفته قبل از اقامت در خانه سفارش به معنای من لازم نیست برای رفتن به یک سوپرمارکت در طول اولیه وحشت. که تسکین بود. اما تامین نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

در اواخر ماه مارس, من ساخته شده یک تست اجرا به یک داروخانه فقط به پای من خیس است.

مانند هر کس دیگری ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب بودند در ذهن من است. محل این عنوان محبوب موارد بود آسان برای پیدا کردن: فقط به دنبال سر قفسه های مشخص شده با نشانه هایی در مورد محدود از هر مشتری. تنها چیزی که من می توانم را گرفته بود یکی از این نشانه ها.

خوشبختانه من نمی نیاز به هر گونه محصولات کاغذی. Soberingly که کل دیوار قفسه بندی خالی بود. آن را مانند روز گذشته از رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار هنگامی که چیزهای خوب از دست رفته است و همه که سمت چپ است این مسائل هیچ کس می خواهد.

در اوایل مارس مواد غذایی بودند یک ضرورت است. من پارک شده در خارج از یک سوپر مارکت در آپ لند تحت فشار قرار دادند و یک سبد در داخل از روی احتیاط.

که نگرانی هرگز به سمت چپ. من همکار خریداران گسترده تر اسکله بیش از حد معمول و بالعکس. در عین حال عبور مردم در راهرو غیر قابل اجتناب بود اگر آنها به عنوان مستقیما به سمت من. من با عجله و آنها مایل راهرو بودند و گسترده تر است.

در این نقطه, ماسک نمی شد و در عین حال اجباری و تعداد کمی از ما بودند و با پوشیدن آنها. من به عنوان یکی سمت چپ راهرو یک مرد در یک ماسک مرا شناخت و گفت: "سلام داود" را به عنوان او و همسرش نقل مکان کرد. به من گفت: بی دست و پا سلام میخواستم بدونم اگر او یک خواننده ناشناس و یا اگر من می دانستم که او را شخصا.

همانطور که در داروخانه وجود دارد, هیچ, کاغذ, محصولات, هیچ, صابون ضد عفونی کننده بدون هیچ دستمال مرطوب و به سختی هر شیر. لخت قفسه ها در زمین مقدار زیادی? من تعجب اگر این بود که در همه مانند خرید در بلوک شوروی.

من تحت فشار قرار دادند در نگرانی خواندن برچسب خرید آنچه من می توانم ساخت U-turns برای جلوگیری از مردم که ممکن است. برای بسیاری از ساعت ها در فروشگاه من در گارد و احساس مظلوم. اگر من مرد عنکبوتی من spidey حس می شده اند و سوزن سوزن شدن کل زمان به من هشدار از خطر است.

(اجازه بدهید تاکید کنم که من نه مرد عنکبوتی در حالی که تصدیق کرد که ما هرگز با هم دیده می شود.)

در checkstand های جستجوگر مودبانه رد کیف من می خواهم toted در. سیاست جدید برای بازی چکرز برای رسیدگی به, تنها, تازه, کیسه. که معقول احتیاط اگر چه ضایعات پلاستیک از همه این نو کیسه های مربوط در دراز مدت است.

خواننده مریم Pineda گفت: او درخواست شده است فروشنده به سادگی جای خود را خرید در سبد خرید و سپس در ماشین و کیسه های ،

پیندا بود و در میان ده ها تن در Facebook جواب داد که وقتی که من پرسید که خوانندگان در مورد خرید خود را تجربه. اما چیزی که آنها پیدا کردن ناخوشایند و یا ناراحت کننده است ؟

قفسه های خالی و گوشت شمارنده (لسلی آلبرت Tammy Cobos). مردم اطاعت از شش پا حکومت یا برای گرفتن آیتم های خاموش قفسه در مقابل شما (جنی تیت) و یا به استفاده از فاصله های اضافی به عنوان بهانه ای برای قطع پیش از شما (آلیسون Rauchfuss). خطوط که به خرید راهرو (بن لوپز). نگاه کردن به مردم از طریق پلکسی گلاس (Randee رابرتز). ادامه کمبود کاغذ لوازم (کتی ویلیامز).

"بدون لبخند و بدون تعامل — هر کس به نظر می رسد مانند آنها فقط روح دیده اند" گفت: TerryLynn Whitfield. عدم توانایی در دیدن دیگران چهره و لبخند در آنها و ناراحتی با پوشیدن یک ماسک بودند اشاره کرد ،

افرادی که شکایت در مورد نیاز به پیروی از قوانین گفت: باربارا Anheuser: "چقدر سخت است که از آن به صبر در خط شش فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک? کسانی که کار نمی مراقبت در مورد نظرات خود را در مورد چگونه به آن را حذف جعل است یا که برادر خود را دکتر می گوید ماسک کمک نمی کند."

چه شد شما در پیدا کردن لذت بخش و یا راحت ؟ تعویض به تحویل از طریق Instacart (لیندا Trawnik) ناقص مواد غذایی (ان توماس) و یا آمازون شربت خانه (ران اسکات) برای جلوگیری از فروشگاه ها در کامپیوتر است.

بلکه خرید در فروشگاه های کوچک مانند Aldi (میشل Dubas) و معامله گر جو (پنی Arevalo, میک رودز) و گرفتن نان و شیر و از مادر و پاپ رستوران (Tyra Weis). شاهد مهربانی (سوزان جنینگز).

"من فکر می کنم همه اذعان دارد که ما در آن همه با هم و به نظر می رسد بسیار بهتر و بیشتر ادب" کتی ویلیامز گفت.

"من دوست دارم برای تشکر از کارگران ضروری برای باز بودن و اجازه دادن به آنها را می دانم که من از کار سخت خود را" باربارا Anheuser گفت.

"عجیب این فرصت را به صحبت کردن با افرادی که من زندگی نمی کنند و با شده است برجسته از خرید مواد غذایی. من تا به حال یک مکالمه در مورد تفاوت بین جوش شیرین و بکینگ پودر با خریداران" مگان Gearhart گفت. "توضیح تفاوت بود مفید ترین من می خواهم احساس تمام هفته."

هفته آخر آوریل, من ساخته شده یکی دیگر از سفر خرید به همان مرتفع فروشگاه. این بازدید که متوسط بهبود حتی اگر هنوز هم وجود دارد هیچ کاغذی دستمال مرطوب و یا ضد عفونی کننده. حداقل وجود دارد مقدار زیادی از شیر است.

و یکی از راه های برچسب شده بر روی زمین قرار داده در شروع هر راهرو. در این راه وجود دارد بدون نیاز به تصویب هر کسی — به لحاظ نظری.

بسیاری از خریداران چشم به راه یکی از راهرو از پایان غلط. این مصرف کننده معادل باد گذشته آن قرمز و سفید نشانه در آزادراه رمپ که به عنوان خوانده شده: "بازگشت. شما در حال رفتن راه اشتباه است."

یکی از خریداران به نظر می رسید که شروع به پیچ و خم های نادرست و برنامه ریزی برای ادامه مسیر عقب در سراسر فروشگاه. دوم راهرو در یک ردیف که در آن من مواجه می شوند او را از رفتن در جهت من, من می خواستم به توانم "برای پیت خاطر نمی تواند شما را به خواندن نشانه؟"

اما من gritted دندان من پشت ماسک و نقل مکان کرد به سرعت.

من موافقت می کنم که بسیاری از افراد هستند که نوع و به دنبال هر یک از دیگر. و در بازدید از رستوران ها و فروشگاه ها و سوپر مارکت ها صاحبان و مشتریان به طور یکسان شروع به کشف کردن که چگونه به انجام این کار. من احساس اعتماد به نفس بیشتری در قسمت همه.

در مواد غذایی, فروشگاه کارکنان تمیز پشتکار شروع با چرخ دستی. آیا تمیز کردن کمک کند ؟ چه کسی می داند. اما نزد مردم به تمیز کردن باعث می شود ما احساس امن تر است.

در واقع زمانی که من به نوبه خود در ثبت نام آمد من تا به حال برای یک لحظه صبر کنید به عنوان یک مرد جوان squirted تمیز کننده بر روی تسمه نقاله و پاک کردن آن از طریق تکمیل چرخه. من مهم نیست در همه.

دیوید آلن می نویسد: پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه است که شما ممکن است داشته باشید. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب