آناهایم — آنتونی رندن باقی مانده را با یک مایل موضوع اگر چه او هنوز به عنوان ذکر شده روز به روز جو Maddon آماده نیست و به فرض خود را به ستاره سوم baseman آماده خواهد شد برای جمعه بعدی را باز کن.

“من می خواهم به این باور او جاوا آماده می شود (برای باز کردن روزه) اما اگر نه ما و دوباره می شیم که این طرح B آماده” فرشتگان مدیر گفت: بعد از ظهر شنبه.

رندن احساس تنگی در او مايل طول چهار intrasquad بازی. تمام روزمره بازیکنان شده بود پنج شنبه و رندن بازی نمی کند جمعه هنگامی که فرشتگان برای اولین بار اعلام کرد که او تا به حال یک موضوع است.

اواخر بعد از ظهر شنبه Maddon گفت: او هنوز هم تا به حال بدست به روز رسانی در رندن پیشرفت از مربیان.

“از دهان او در واقع احساس می کند خیلی خوب است” Maddon گفت. “اما شما نمی دانید که با چیزی شبیه به این. وقتی که من شنیدن این چیزها روز به روز شما فقط باید صبور باشید. و آن است. من حتی نمی خواهم برای ایجاد حدس چون من واقعا نمی دانم.”

اگر رندن قادر به بازی فرشتگان به احتمال زیاد حرکت Tommy La Stella برای سوم و David Fletcher بازی دوم.

رندن برای شروع سال اول هفت سال $245 میلیون قرارداد او امضا شده در ماه دسامبر.

اخبار بهتر بود در برایان گودوین که بیرون آمد از بازی روز جمعه پس از رسوب یک توپ پای راست خود را. Maddon گفت گودوین خوب است.

فرشتگان نیز ترخیص کالا از گمرک برای خولیو تهران شروع به کار کردن Maddon گفت.

تهران تا به حال شده است وجود ندارد و از دو هفته از اردوگاه. فرشتگان انجام نمی دهد دلیلی برای ورود به اواخر خود را, اما تهران گفت: ESPN Deportes بیش از یک هفته پیش بود که او در حال انتظار برای نتایج حاصل از coronavirus آزمون.

“او بسیار مشتاق” Maddon گفت: تهران. “او به نظر می رسد آماده برای رفتن. اما او به همراه (تبادل مربی میکی Callaway) و نقشه چیزی. هنگامی که شما چیزی نگاشت تا من به شما اجازه شما بچه ها می دانید.”

ADELL در D

جو Adell تا به حال تا به حال چند دفاعی ساقط تا کنون در اردوگاه به اندازه کافی است که Maddon و خود مربی عیسی Feliciano باید مورد بحث برخی از آموزش برای کمک به او بهبود می بخشد.

“ما ایجاد کرده اید کمی از یک برنامه برای او” Maddon گفت. “تمام چیزهای که خطاب شده است و من نمی آن را به عنوان در حال چشمگیر است.”

Maddon گفت: بخشی از این مسئله بود سازگار به فرشته ورزشگاه.

“هنگامی که شما در حال بازی در این بخش برای اولین بار درست در این زمینه می تواند مشکل ساز باشد چرا که از جایی که خورشید مجموعه” Maddon گفت. “با زمینه حق می ایستد و توپ چرخش به نظر می رسد اتفاق می افتد بیشتر در آن طرف.”

Adell, 21 است و فرشتگان بالا چشم انداز و او به انتظار به حق خود fielder برای سال آمده است. اما Maddon هشدار داد اوایل این هفته که او ممکن است آماده فقط رتبهدهی نشده است.

او گفت: تا کنون Adell شده است پذیرای مربیگری خود را در مورد نقص است.

“من لذت می برد به او را می دانم” Maddon گفت. “او یک شنونده خوب است. به هیچ وجه او فکر می کنم او همه چیز را می داند. این واقعا خوب است. مکالمات بزرگ است. اما در همین راستا او از ترس به صحبت می کنند که من می خواهم. این یک ترکیب خوب. او روشن و بچه. او فقط نیاز به اطلاعات بیشتر.”

همچنین

لوئیس Rengifo که دیدم اولین اقدام او در این زمینه در اردوگاه در روز پنج شنبه است که در حال حاضر با داشتن برخی از همسترینگ تنگی Maddon گفت…

تیلور وارد شده است گرفتن کار بیشتر در گیر ساخت و او را یک گزینه به فرشتگان سوم گیر. بخش تدوین شد به عنوان یک شکارچی اما فرشتگان به او منتقل شده به پایه سوم قبل از سال 2018 شود. او در حال حاضر صرف بیشتر وقت خود را در سمت چپ میدان, اما او همچنین برخی از اولین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو