فرشتگان را سه بر میدارد در روز 2 از پیش نویس

فرشتگان انتخاب دو دبیرستان موقعیت بازیکنان و یک پارچ در روز پایانی از لیگ اصلی بیس بال پیش نویس پنج شنبه. مرکز fielder دیوید Calabrese shortstop ورنر Blakely و ساحل چپ دست آدم Seminaris در حال حاضر تا Aug. 1 به ثبت نام خود را برای اولین بار نرم افزار قرارداد و یا انتخاب به دوباره وارد کردن پیش نویس در تاریخ بعد.

این پیش نویس بود و بر خلاف هر گونه دیگر است. با هیچ جزئی-لیگ سهامداران باشگاه برای بازیکنان برای پیوستن به میان Covid-19 همه گیر پیش نویس کاهش یافته بود از 40 دور به 5. Undrafted بازیکنان محدود خواهد شد به $20,000 امضای جایزه. باشگاه اتخاذ یک طیف گسترده ای از پیش نویس استراتژی با بسیاری ترجیح می دهند برای انتخاب کالج بازیکنان به جای خود به دبیرستان همتایان.

برای فرشتگان در آن کسب و کار به طور معمول هنگامی که پیش نویس آغاز شد. مدیر کل بیلی Eppler گفت که او انتخاب بالاترین-رتبه بندی بازیکن در هیئت مدیره خود را با هر انتخاب متفاوت در یک نمونه پیش نویس سال است.

“ما بدیهی است که تا به حال یک تن از ما جلسات منجر به پیش نویس در زوم” Eppler گفت. “تلاش برای ایجاد پیش نویس یک اتاق به عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم با پرسنل است که ما در پیش نویس راه اندازی من به پایان رسید تا با استفاده از شماره های مختلف لپ تاپ به ایجاد تعدادی از اتاق های مختلف با پرسنل در آن است. وجود دارد بدون شک محدودیت های که همه باشگاه ها مشغول به کار بودند ، من احساس خوبی در مورد انتخاب ما قادر به. آن را بسیار به یاد ماندنی روند.”

Calabrese, a 17-year-old از سنت الیزابت دبیرستان در انتاریو, کانادا انتخاب شد با فرشتگان’ دور سوم انتخاب شماره 82 به طور کلی. یک چپ دست hitter وظیفه با سرعت (6.88 60-yard dash با توجه به کامل بازی), Calabrese متعهد به دانشگاه آرکانزاس است. او ذکر شده در 5-پا-10 و اضافه کردن به فرشتگان عمیق ذخیره کردن خود چشم انداز اگر او نشانه.

شکاف ارزش 82 انتخاب است $744,200.

فرشتگان مورد استفاده خود را دور چهارم انتخاب (111th کلی) در Blakely. 18 ساله از دیترویت ادیسون به مدرسه عمومی آکادمی متعهد به آبرن. ارشد خود را در فصل لغو شد در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس اما Blakely آمار .467 به عنوان یک تازه وارد در سال 2019.

مت سوانسون فرشتگان ” مدیر تازه سراغ او گفت: نمی توان پیش بینی هر گونه مسائل امضای Calabrese یا Blakely. او مشخص می شود آنها را به عنوان “دو واقعا بالا صعودی up-the-middle بازیکنان است.”

Seminaris شد لوح همه بزرگ غرب انتخاب به عنوان دانشجوی سال دوم در سال 2019 زمانی که او نوشته شده 3.35 به دست آورده-اجرای متوسط به عنوان Dirtbags’ روز شنبه استارت. فارغ التحصیل از آیالا دبیرستان در چین هیلز Seminaris شد 1-0 با 1.23 عصر در چهار بازی این فصل قبل از NCAA فصل لغو شد.

فرشتگان خود استفاده می شود تنها در دور اول پیش نویس انتخاب (10th کلی) در لوییویل پارچ رید افراد مشهور. این چپ دست در نظر گرفته شد یکی از عمده ترین لیگ آماده چشم انداز در پیش نویس – و افراد مشهور معتقد است که او را آماده برای پیوستن به فهرست لیگ در حال حاضر.

اما با هیچ بازی برنامه ریزی شده در هر سطح وابسته بیس بال آن دشوار خواهد بود برای فرشتگان برای ارزیابی افراد مشهور’ جدول زمانی برای پیشرفت است.

“ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه آینده نگه می دارد و چه نوع از فرصت ها وجود دارد برای ما به بازیکنان جوان ما به محیط رقابتی که ما می تواند به درستی ارزیابی آنها” Eppler گفت. “اگر که فرصت خود را, من مشتاقانه منتظر تاشو رید به آن – به عنوان بسیاری از بازیکنان به ما اجازه داده به من نگاه به جلو به آن – و آن را ارزیابی.

“هنوز هم وجود دارد بسیار به از طریق رفتن” Eppler ادامه داد. “فقط به خاطر اینکه ما پیش نویس یک بازیکن معنا نیست که ما امضا کرده ایم و این بازیکن. ما هنوز هم باید برای رفتن از طریق physicals. ما هنوز هم باید کار را از طریق عناصر دیگر است.”

حتی برنامه ریزی روال physicals برای پیش نویس میدارد ارائه لجستیکی مانع در محدودیت های جهانی و همه گیر. Eppler گفت: او هنوز هم جمع آوری اطلاعات در مورد آن روند.

فرشتگان به حال تنها چهار میدارد در این مختصر پنج دور پیش نویس است. امضای رایگان عامل سوم baseman آنتونی رندن در دسامبر هزینه آنها را انتخاب دور دوم و همچنین $500,000 از خود جایزه بین المللی هزینه های استخر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de