فرشتگان رها کردن بازی برای اولین بار در تاریخ لیگ با استفاده از جدید فوق العاده نوبت حکومت

OAKLAND — به عنوان اگر بازی در روز افتتاحیه در ماه جولای در یک استادیوم پر از مقوا cutouts به جای طرفداران نبود مختلف به اندازه کافی فرشتگان رفت و کمی بیشتر برای انجام کاری به یاد ماندنی در شب جمعه.

برای اولین بار در تاریخ بیس بال یک دونده بود و قرار داده شده در پایه دوم برای شروع 10 زمین باز یافته.

فرشتگان آمد در طرف اشتباه هر چند از دست دادن 7-3 به اوکلند است که parlayed خود را رایگان دونده به مت اولسون گرند اسلم در برابر Hoby میلنر.

 • اوکلند دو و میدانی’ مت اولسون, چپ, جشن پس از هدف قرار دادن یک گرند اسلم اجرای خانه برابر لس آنجلس فرشتگان در دهمین دور از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. دو و میدانی برنده 7-3 در 10 نوبت. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی جشن قهرمانی مت اولسون, مرکز به سمت چپ ضربه گرند اسلم اجرای خانه برابر لس آنجلس فرشتگان در دهمین دور یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اوکلند دو و میدانی’ مت اولسون, چپ, بازدید یک گرند اسلم اجرای خانه در مقابل لس آنجلس فرشتگان گیر جیسون کاسترو در دهمین دور از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. دو و میدانی برنده 7-3 در 10 نوبت. (AP Photo/جف Chiu)

 • لس آنجلس فرشتگان حق fielder برایان گودوین (18) برخورد با baseman دوم Tommy La Stella پس از ابتلا به اوکلند دو و میدانی’ چاد Pinder را پرواز دوران دوم زمین باز یافته از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی سوم baseman مت Chapman (26) برچسب ها بیرون Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani در دهمین دور از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Andrelton Simmons, راست, است ضمن تبریک توسط مدیر جو Maddon, مرکز, پس از به ثمر مقابل اوکلند دو و میدانی در هفتم زمین باز یافته از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels دوم baseman Tommy La Stella (9) می اندازد به پایه اول پس از وادار کردن اوکلند دو و میدانی’ رامون Laureano در پایه دوم در دو بازی ضربه به Khris دیویس در ششمین دور از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ مایک ماهی قزل آلا در واکنش با اولین مربی پایه جخوزس Feliciano پس از singling مقابل اوکلند دو و میدانی در دوران سوم زمین باز یافته از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی گیر شان مورفی راست دسته از لس آنجلس فرشتگان ” جیسون کاسترو در چهارمین دور از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels مدیر جو Maddon چپ مذاکرات با این تیم قبل از یک بازی بیس بال در برابر اوکلند دو و میدانی در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی’ رامون Laureano, راست, جشن با پایه سوم مربی Al Pedrique پس از هدف قرار دادن یک خانه اجرا در برابر لس آنجلس فرشتگان در دوران چهارم زمین باز یافته از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ برایان Goodwin, مرکز به سمت چپ برد مشت خود را در حالی که زانو را با Andrelton Simmons, مرکز, و, جاستین, خود ارضایی, راست, در طول سرود ملی قبل از یک بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Jason Castro, چپ, است ضمن تبریک توسط مدیر جو Maddon پس از هدف قرار دادن یک خانه اجرا در مقابل اوکلند دو و میدانی در طول the ninth inning از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی تعیین شده hitter وظیفه Khris Davis (2) raieses مشت خود را در طول سرود ملی قبل از یک بازی بیس بال بین دو و میدانی و فرشتگان در لس آنجلس در کالیفرنیا., جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • لس آنجلس فرشتگان حق fielder برایان گودوین نمی گرفتن یک RBI-سه ضربه اوکلند دو و میدانی’ مت چپمن در هشتمین دور از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ جاستین Upton, مرکز زانو زده در طول سرود ملی قبل از یک بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels پارچ اندرو هینی می اندازد در برابر اوکلند دو و میدانی در اولین دور از بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی’ تونی کمپ راست می پوشد پیراهن است که بار خوانده شده “Black Lives Matter” او را به عنوان منتظر به پنبه حلاجی تمرین قبل از بازی بیس بال بین دو و میدانی و فرشتگان در لس آنجلس در کالیفرنیا., جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani مجرد در مقابل اوکلند دو و میدانی در اولین دور از بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی پارچ فرانکی Montas (47) می اندازد در برابر لس آنجلس فرشتگان در اولین دور از بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Andrelton سیمونز از سمت چپ, Albert Pujols, Tommy La Stella, جاستین آپتون Shohei Ohtani مایک ماهی قزل آلا, David Fletcher و مدیر جو Maddon برگزاری یک روبان سیاه به افتخار Black Lives Matter جنبش با هم تیمی ها و اوکلند دو و میدانی قبل از بازی بیس بال بین دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • بازیکنان و مربیان از اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در لس آنجلس برگزاری یک روبان سیاه به افتخار Black Lives Matter جنبش قبل از این تیم بازی یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی بازی لس آنجلس فرشتگان در اوکلند سالن بزرگ در دوران سوم زمین باز یافته از یک بازی بیس بال در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels مدیر جو Maddon چپ مذاکرات به تیم خود را در طول اولین ورود از یک بازی بیس بال در برابر اوکلند دو و میدانی در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • مقوا cutouts از یک فروشنده طرفداران و سابق اوکلند دو و میدانی بازیکنان قرار داده شده در کرسی ها در اوکلند سالن بزرگ قبل از یک بازی بیس بال بین دو و میدانی و فرشتگان در لس آنجلس در کالیفرنیا., جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • انواع مقوا cutouts قرار داده شده در کرسی ها در اوکلند سالن بزرگ نشان داده شده است در پشت یک “Black Lives Matter” ثبت نام قبل از یک بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در لس آنجلس در کالیفرنیا., جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی’ Khris دیویس چپ و هم تیمی پوشیدن پیراهن که خواندن “Black Lives Matter” قبل از یک بازی بیس بال در برابر لس آنجلس فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani, مرکز, حرکات در طول گرم یو پی اس قبل از یک بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani سمت چپ می اندازد در طول گرم یو پی اس قبل از یک بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani, مرکز, حرکات در طول گرم یو پی اس قبل از یک بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • لس آنجلس Angelsl مایک ماهی قزل آلا طول می کشد پنبه حلاجی تمرین قبل از بازی بیس بال بین اوکلند دو و میدانی و فرشتگان در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani مرکز و Andrelton سیمونز بالا سمت چپ گرم تا بین هم تیمی های پوشیدن “Black Lives Matter” پیراهن قبل از یک بازی بیس بال در برابر اوکلند دو و میدانی در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ برایان گودوین می پوشد پیراهن است که بار خوانده شده “Black Lives Matter” قبل از تیم بیس بال بازی مقابل اوکلند دو و میدانی در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels’ جاستین آپتون راست می پوشد پیراهن است که بار خوانده شده “Black Lives Matter” را به عنوان او راه می رود و با Andrelton سیمونز قبل از خود تیم بیس بال بازی مقابل اوکلند دو و میدانی در اوکلند کالیفرنیا جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • اوکلند دو و میدانی’ تونی کمپ راست می پوشد پیراهن است که بار خوانده شده “Black Lives Matter” او را به عنوان منتظر به پنبه حلاجی تمرین قبل از بازی بیس بال بین دو و میدانی و فرشتگان در لس آنجلس در کالیفرنیا., جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

 • Los Angeles Angels پارچ Shohei Ohtani می اندازد به صفحه در طول یک intrasquad بازی در راه اندازی مجدد از بیس بال اردوگاه آموزشی دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill فایل)

این اولین برنامه جدید لیگ برتر قانون در نظر گرفته شده برای جلوگیری از طولانی اضافی دور بازی ها در این همه گیر و کوتاه فصل است. این قانون تا به حال استفاده شده است در افراد زیر سن قانونی و بین المللی بازی کند.

اولسون, دستکش طلا اولین baseman کمک کرده بود خنثی فرشتگان ” شانس در بالای 10th بیش از حد.

چپ دست ضربه Jared والش ضربه زدن به توپ به سمت راست — به عنوان او باید سعی کنید به حرکت با Shohei Ohtani به سوم — اما اولسون ساخته شده پرتاب سریع در سراسر الماس به Ohtani در مختصر و مفید.

“اولسون می اندازد خوب” مدیر جو Maddon گفت. “که بیشتر یک بازی خوب توسط اولسون از baserunning اشتباه Ohtani.”

فرشتگان هنوز موفق به بارگذاری پایگاه با دو outs اما Andrelton سیمونز مبتنی است.

در پایین زمین باز یافته از یک لود پایگاه با یک برابر Hansel روبلز که باقی مانده برای 10th پس از شش گام نهم. فرشتگان آورده در پنج مرد زمین زیر کشت و احضار چپ دست میلنر به صورت اولسون. او lofted یک درایو بیش از راست, رشته, حصار, پایان دادن به بازی.

فرشتگان به حال کاهش یافته است این بازی برای اولین بار از 60 بازی فصل است که در آن یک شروع سریع در نظر گرفته شده است حیاتی.

نویسنده اندرو هینی که در محل باشگاه وانجمن در پایان گفت: به همین دلیل این یکی خیلی خیلی درد نکنه خیلی.

“ما اساسا در حال پخش یک سوم از یک فصل به طوری که مثل از دست دادن سه بازی سری” هینی گفت. “که آنچه در آن احساس می کند مانند. شما می توانید ببینید آن را از تن. هر کسی که در محل باشگاه وانجمن این احساس پایان فصل مثل همه بود و درمان آن را مانند هر بازی در اواخر سال. آن چه را که احساس به آن. بچه ها درک چقدر مهم هر بازی است برای رفتن به.”

فصل آنقدر کوتاه است البته از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس محو نزدیک به چهار ماه به ارزش بیس بال, ترک, ورزشی برای بازگشت به بازی در خالی استادیوم با لوله کشی-در جمعیت سر و صدا.

بسیاری از بازیکنان عینک ماسک در این زمینه در طول warmups و همه از عدم پخش پرسنل را در تمام زمانها. آنها ایستاده بود شش فوت از هم جدا به عنوان آنها به انتظارنشسته بودند تا برای معرفی است. پس از استراحتی زمانی که آنها می خواهم به طور معمول پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت آنها به جای فقط آن را انداخت پشت به پارچ به حداقل رساندن افرادی که آن را لمس. چند نفر از اعضای هر تیم در خانه نشسته می ایستد و اجازه می دهد برای بیشتر اجتماعی فاصله.

فرشتگان بازیکنان در غرفه بودند احاطه شده توسط مقوا cutouts با تصاویر از طرفداران که اشغال چندین بخش در ورزشگاه پایین کاسه. این سیستم آدرس عمومی ایفا ثابت الدین از سر و صدای جمعیت مربوط توسط بلندتر به سلامتی زمانی که بازی دیکته شده.

آن را ایجاد یک فضای عادی در اطراف آنچه که تبدیل به یک بازی با همه چیز عادی است که طرفداران بیس بال رنج می برند و شادی.

فرشتگان لود پایگاه های خود در ابتدا تنها به آمده تا خالی است. آنها را از پایگاه های لود شده دو برابر بیشتر. آنها فقط می تواند نمره یک اجرا در حالی که هینی بود بر روی تپه هدر رفتن حالت جامد خود را 4-2/3 زمین باز یافته عملکرد.

هینی داد تا فقط یک اجرا در دو بازدید. هینی که در حال برگشت از سفتی که او را نگه داشته و از ساخت نهایی خود را intrasquad شروع کشیده شد و پس از 67 زمین.

Maddon گفت هینی تنها رود به حدود 75 رزین و او اجازه دو سخت ضربه توپ پیش از آن در پنجم بنابراین او ممکن است “تخلیه مخزن” در strikeout به خارج از زمین باز یافته.

هینی گفت: او می تواند نگه داشته اند رفتن ،

“من,” او گفت:. “بدیهی است که من درک می کنم ما باید یک فهرست و کوتاه نجومی بنابراین ما در حال رفتن به حرکت می کند و ما اغل گاو یا حشم در آن وجود دارد و ترکیب و مطابقت. من آن را دریافت کنید. من سوال آن است.”

هنوز فرشتگان به حال 2-1 سرب پس از David Fletcher را قربانی پرواز در بالای هفتم و یعقوب بارنز رو از طریق یک زمین باز یافته قبل از Ty Buttrey آن را منفجر, در هشتم.

Buttrey داد تا بازی به تساوی دو به رامون Laureano و سپس متهور سه گانه به مت چاپمن.

“ما تا به حال منجر شود در زمان مناسب” Maddon گفت. “Ty درست نیست باید بهترین شب.”

در بالای نهم در برابر همه ستاره نزدیک لیام Hendriks, Jason Castro آمار بازی-بستن هومر.

فرشتگان لود پایگاه اما نمی تواند فشار صفحه اصلی رفتن به آینده اجرا شود. این را تا به حال عمدا راه می رفت مایک ماهی قزل آلا به بار پایگاه آوردن Ohtani که زده بیرون.

“شما همیشه می توانید nitpick بازی ها” Maddon گفت. “به طور کلی من فکر می کردم ما بازی بسیار خوبی برای ما بازی کردن. ما انجام بسیاری از چیزهای خوب. ما تا به حال اونا. ما تا به حال اونا چندین بار. ما فقط نمی تواند به آنها نزدیک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort