فرشتگان' آنتونی وست یونیورسیتی پلیس می گوید او آماده است برای رفتن پس از coronavirus اخراج

آناهایم — یک هفته پس از پایان سه ماه کشش که در آن او مسلما زمان بیشتری را صرف تغییر پوشک نسبت به انجام بیس کار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

آناهایم — یک هفته پس از پایان سه ماه کشش که در آن او مسلما زمان بیشتری را صرف تغییر پوشک نسبت به انجام بیس کار, Anthony رندن گفت: او با این وجود آماده برای رفتن.

"هنگامی که ما رشد و مربیان می گویند شما نمی توانید آن را روشن و خاموش آن را مانند یک سوئیچ نور," فرشتگان سوم baseman گفت: پنج شنبه. "شما نمی توانید فقط تصمیم به نشان می دهد تا هر زمان که شما می خواهید. اما من فکر می کنم که ما مسن تر ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام برای آماده سازی خودمان را برای یک بازی. به عنوان مردان به عنوان حرفه ای, من فکر می کنم وجود دارد کمی از یک سوئیچ نور که در آن ما می دانیم که ما باید به سمت راست بروید در حال حاضر. ما می توانید نوع آن را روشن و می گویند ما نیاز به دریافت پایین به کسب و کار و تحمل کردن به این دلیل که معامله واقعی است که مورد اتفاق می افتد.

"اگر فصل آغاز شده و امروز من فکر می کنم بسیاری از بچه ها از جمله خودم آماده خواهد بود و در واقع می تواند انجام دهد وجود دارد و راحت باشد."

هفت ماه پس از امضای هفت سال $245 میلیون مقابله با فرشتگان رندن در حال حاضر دو هفته دور از در نهایت ساخت اولین بازی خود را ارائه coronavirus همکاری و اجازه می دهد تا فصل را شروع.

رندن تا به حال یک ماه با هم تیمی های جدید خود را قبل از خاموش شدن و پس از آن او شده است در خانه با همسر و دو دختر خود را در سنین 2 و چهار ماه.

چرا که او مشغول بود با خانواده و تلاش برای ایمن ماندن رندن گفت که او نمی سرمایه گذاری زیادی برای بیس بال.

"بسیاری از روان هک," او گفت:. "روان زمین توپ. روانی می اندازد. من می خواهم به پرتاب یک توپ تنیس را به دیوار شاید.... این نوع از وضعیت وحشتناک است که ما در حال حاضر. من واقعا نمی بیش از حد انجام دهید اما سعی کنید به ماندن در شکل به عنوان بهترین من می توانم."

کودکان و نوجوانان بازی

بسیاری از فرشتگان عمده leaguers کار می کرد در اوایل و پس از آن انجام شد برای روز با جزئی leaguers بازی در intrasquad بازی.

برجسته بود یک جو Adell هومر یک خط رانندگی بیش از نرده ها در سمت راست مرکز.

خوزه رودریگز و کریس رودریگز هر زمان دو نوبت در تپه مارک یک نقطه عطف مهم برای کریس رودریگز. یکی از فرشتگان بالا, تبادل, چشم انداز, کریس رودریگز از دست رفته در زمان قابل توجهی را در طول زندگی کوتاه نرم افزار حرفه ای با به عقب مشکلات.

مدیر جو Maddon گفت که تماشای این بازی به عنوان اگر او بودند طلایه به دنبال کمی نکات در بازیکنان بالقوه است.

"شما فقط به تماشای چگونه مرد واکنش نشان می دهد به لحظه" Maddon گفت. "به عنوان یک موقعیت بازیکن شما ممکن است چیزی در جعبه خمیر را دوست دارید. شما ممکن است یک حرکت برای اولین بار می خواهم در دفاع. پارچ شما دنبال آن هستید برای تحویل پايگى رایگان بازو انجام از دست و دوباره او چگونه دسته این وضعیت است. و اگر او را قادر به کنترل احساسات خود را."

به طور منظم به شمار می رود پشت در عمل برای بعد از ظهر جمعه را intrasquad بازی.

سر و صدا گزارش

یک روز پس از فرشتگان خود را برگزار intrasquad بازی با سر و صدای جمعیت لوله کشی در بیش از ballpark سخنرانان این آزمایش رو بررسی مخلوط از رندن و Maddon.

بودا گفت: نبود خرید آن سر و صدا و بدون طرفداران.

"آن را مانند شما باید دو تا از حواس خود را که مصادف با یک دیگر," او گفت:. "آن را مانند شما به دنبال در یک پیتزا, اما شما در حال بو کردن یک همبرگر. شما شنیدن سر و صدا اما شما می دانید که هیچ کس در می ایستد. شما نمی دیدن کسی. من فکر می کنم آن را گنگ است. من می خواهم به جای گوش دادن به موسیقی است."

Maddon, اما, گفت: آن را در خدمت هدف آن نگه داشتن تمرکز خود را در این زمینه است. او تا به حال به منظور بالا بردن صدای خود را به برقراری ارتباط با GM بیلی Eppler که نشسته بود درست در پشت صفحه نمایش.

"این احساس تا حدودی عادی" Maddon گفت. "از آنجا که تاکید خود را وجود دارد و آن را آرام نیست و شما فقط با نگاه کردن به اطراف. من فکر می کنم شما می توانید پریشان آرام. من فکر می کنم شما شانس بهتری برای قفل کردن در با سر و صدا. از آن متفاوت است. آن را به بازی گلف."

فرشتگان با استفاده از سر و صدای جمعیت دوباره پنج شنبه.

چهره های جدید

جارد والش و پاتریک Sandoval بود که دو نفر از بازیکنان غایب از کمپ بدون توضیح در هفته اول وارد و شرکت در تمرینات پنج شنبه, Maddon گفت.

فرشتگان نیز اضافه right-hander Adrian د هرتا به خود بازیکن ، د هرتا شده بود در لیگ اردوگاه در بهار آموزش.

آنها انتظار می رود به اضافه کردن چپ دست پارچ آدم Seminaris که آنها فقط در ماه گذشته انتخاب شده در پنجمین دور از ساحل طولانی دولت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de