یک جایگزین 911 برای برخی از بحران می نامد ؟ لا شهرستان است و با توجه به آن

تلاش برای ایجاد یک جایگزین شماره به شماره گیری 911 در یک بحران است که شامل نیست اجرای قانون فرار به نگرانی از لس آنجلس را کلانتر در سه شنبه, ژوئن 23.

ایده — معرفی شهرستان سرپرست جانیس هان و سوخت عظیم فشار به reimagine امنیت عمومی در پی مرگ جورج Floyd — آیا به دنبال یک سیستم است که در آن ساکنان شهرستان می تواند در تماس با یک شماره جدید برای سلامت روان و شرایط دیگر که ممکن است نیاز به اجرای قانون است.

هان همچنین پیشنهاد کرد که یکی دیگر از گزینه ممکن است برای ادامه استفاده از 911 به عنوان شماره اصلی اما این است که یک توزیع کننده می تواند “تریاژ” کردن تماس به طور مناسب پاسخگوی — که ممکن است همیشه نمی شود مسلحانه افسر.

“ما در حال درخواست ما اجرای قانون به پوشیدن بسیاری از کلاه” هان گفت:, و اضافه کرد که ماموران آیا همیشه باید از تجربه و تخصص برای مقابله با یک تماس گیرنده بهداشت روان در بحران یا ارائه درمان به یک فرد بی خانمان. “ما نیاز به تجدید نظر چرا ما ستون تمام کسانی که شغل خود را در صفحه که صفحات خود را در حال حاضر کامل است.”

هان اذعان کرد که اجرای قانون است که اغلب مناسب ترین پاسخ تماس اضطراری و او تاکید کرد که او خواستار برچیدن 911 سیستم.

هان با اشاره به کسانی که ممکن نیست: بهداشت و خدمات انسانی sitauations مربوط به سلامت روانی سوء مصرف مواد سلامت جسمی یا بی خانمانی “بهتر خواهد بود خدمت کرده است در بسیاری از موارد با عدم اجرای قانون پاسخ تیم با آموزش مناسب و تخصص است.”

عواقب ناشی از این نوع اشتباه پاسخ طیف وسیعی از بی اثر به “مضر در بدترین حالت,” او گفت:.

اما کلانتر الکس بیانوبا سریع به یاد داشته باشید نگرانی در مورد هیئت مدیره اقدام و اضافه کرد که ساکنان باید بدانید نه به سیل 911 تماس با چیزی جز شرایط اضطراری.

او همچنین اشاره کرد که “اکثریت قریب به اتفاق” از پاسخ از اجرای قانون “حق پاسخ.”

ظرفیت اضطراری می تواند افزایش تا, او گفت:. اما او همچنین اشاره کرد که اغلب افسران و معاونان بازی یک نوع خنثی و نقش مهمی در اختلاف است. در کودک-رفاهی موقعیت برای مثال نمایندگان اغلب مورد اعتماد حزب در وضعیت بحران, او گفت:.

بیانوبا به ذکر است که جفت از اجرای قانون اجتماعی با کارگران با تجربه و تخصص در بی خانمانی و رفاه اجتماعی اغلب یک ترکیب موفق.

وی با اشاره به بخش سلامت روانی ارزیابی و بی خانمان تیم توسعه به عنوان داستان های موفقیت است.

هان حرکت هدایت بخش خدمات انسانی بحران پاسخ هماهنگی کمیته راهبری به گزارش به هیئت مدیره در سه ماه بر احتمال:

  • ایجاد یک شماره تلفن تماس برای عدم اجرای قانون بهداشت و خدمات انسانی بحران پاسخ;
  • تنظیم مجدد 911 سیستم برای بهتر تغییر مسیر تماس های مربوط به بهداشت و خدمات انسانی بحران به عدم اجرای قانون اولین پاسخ دهندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de