تمام کسانی که از خانه آتش بازی رانندگی حیوانات خانگی خود را دیوانه ؟ در اینجا چه باید بکنید

دو چیز وجود دارد من سگ مادلین ندارد: مردم و آتش بازی.علاوه بر من و اندرو او تا به حال هرگز هر گونه استفاده برا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

دو چیز وجود دارد من سگ مادلین ندارد: مردم و آتش بازی.

علاوه بر من و اندرو او تا به حال هرگز هر گونه استفاده برای مردم واقعا.... او در می یابد و آنها را با صدای بلند و طاقت فرسا و ترسناک (و او را حتی در توییتر).

بیا به آن فکر می کنم کسانی که همه دلایل او متنفر آتش بازی بیش از حد.

او موفق او ترس از هر دو در راه های مختلف هر چند.

با مردم او را دوست ندارد او growls بارکس lunges و می خواهد برای مچ پا خود را لحظه به لحظه شما به نوبه خود پشت خود را.

آتش بازی باد او را تا در یک راه کاملا متفاوت. این صداهای بلند او آنقدر آشفته او را سرعت و حفاری در بستر او برای مدت زمان طولانی. او را نفس نفس به عنوان اینکه او فقط برنده ماراتن بوستون و او سعی خواهیم کرد تا در دامان من.

دامان بخشی است که بیشتر از شخصیت برای او چرا که او چیزی جز یک سگ دامان. او دوست دارد به نزدیکی شما, اما او هرگز به این نوع از سگ که دوست دارد مقدار زیادی از حیوانات خانگی و cuddling. هنگامی که آتش بازی می رویم و هر چند او نمی تواند به نظر می رسد برای به دست آوردن نزدیک به اندازه کافی به من چیزی که فقیر.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

من می خواهم به شوخی که او را اهانت به مردم است فقط به خاطر اینکه او یک زن بد خو ol' باشید. حقیقت این است که او فقط یک اضطراب و ترس سگ. او را که راه را از آنجا که او یک توله سگ بود. پس از دوره صداهای بلند دمدمی مزاجی او را.

من در مورد شما نمی دانم, اما من با شنیدن آتش بازی رفتن به طور متناوب در هفته در حال حاضر. بنابراین در حالی که بسیاری از 4th of July fireworks نشان می دهد لغو شده است اما به نظر می رسد تعداد بیشتری از مردم تنظیم کردن آتش در خود محله است که می تواند باعث استرس بیشتری برای دوستان خزدار خود را.

با صدای بلند و غیر قابل پیش بینی صداهای ساخته شده از آتش بازی سگ شما ممکن است آشکار او استرس در تعدادی از راه های. "مبارزه یا پرواز" غریزه بالا اجرا می شود در حال حاضر, که باعث می شود این زمان از سال می بینیم ترین سگ گرفتن از دست داد. نگه داشتن حیوانات خانگی خود را امن این تعطیلات با راهنمایی های زیر:

 • بالا تا سگ خود را کاسه آب. اضطراب سگ نفس نفس زدن بیشتر و دریافت تشنه.
 • تغذیه سگ خود را در حالی که قبل از شما انتظار می رود هر گونه اختلال. هنگامی که شروع به آتش بازی سگ خود را ممکن است بیش از حد مضطرب به خوردن.
 • مطمئن شوید که شما بسته تمام درها و پنجره ها در خانه خود را و فراموش نکنید که برای قرعه کشی پرده. این را جلوگیری از هر گونه ترسناک چشمک می زند از نور و کاهش سطح سر و صدا از آتش بازی. فراموش نکنید که برای مسدود کردن گربه های تصویه هوا برای جلوگیری از سگ و گربه) فرار.
 • امن لانه برای سگ خود را به عقب نشینی به اگر آنها احساس می ترسم. مطمئن شوید که برای پر کردن آن با مورد علاقه خود را, پتو, اسباب بازی و یا یک آیتم از لباس نشسته به عنوان این ممکن است کمک به آنها را امن احساس.
 • شما همچنین می توانید موسیقی و یا روشن کردن تلویزیون برای کمک به پوشش سر و صدا. به سگ قلدر چوب و یا جویدن اسباب بازی برای کمک به اشغال وقت خود را.
 • تایر سگ خود را با اعمال آنها اغلب در طول روز است. یک زن و شوهر واقعا پیاده روی های طولانی مانند یک جذابیت کار با سگ, بنابراین در زمانی که شب می آید در اطراف آنها کاملا خسته.
 • استفاده از آرام بخش یا اسپری روغن (درمان نجات آرام Chews اسطوخودوس آرام بخش اسپری).
 • اگر سگ خود را در حال حاضر با استفاده از یک Thundershirt یک لباس است که قرار است برای کمک به سگ با اضطراب قرار داده و این در آنها (Thundershirt باید قرار داده در چند روز قبل به 4 به منظور برای سگ خود را به هوای جدید خو گرفتن اگر آنها استفاده نشده قبل).

این احتمال وجود دارد که به دلیل اینکه اکثر آتش بازی نشان می دهد شده اند بی سر و صدا لغو این سال وجود خواهد داشت بیشتر مردمی تنظیم کردن آتش در خود محله و فراتر از تعطیلات آخر هفته پس اگر صداهای بلند همچنان وجود دارد شانس بیشتری برای سگ خود را به دمدمی مزاجی و رفتن به حالت پرواز.

در اینجا برخی از پیشنهادات خود را برای آنچه به انجام به منظور دوباره با آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اگر آنها را از دست داد:

 • مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را است یک به روز رسانی ID tag فرسوده در امن یقه.
 • حیوان خانگی خود را microchipped قبل از ژوئیه 4 تعطیلات. اگر سگ خود را در حال حاضر رنده شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات تماس است تا تاریخ.
 • اگر حیوان خانگی خود را دور اجرا می شود و بلافاصله شروع به جستجو در محله شما و پست نشانه.
 • بازدید های محلی خود را پناهگاه حیوانات در وب سایت. عکس listings در پاسادنا انسانی, وب سایت pasadenahumane.org/pets در حال به روز رسانی ساعتی به طوری که حیوانات از دست رفته ممکن است به سرعت به پیوست با صاحبان آنها.

امن در خارج وجود دارد همه!

جک Hagerman است معاون رئیس جمهور از ارتباطات برای پاسادنا جامعه انسانی & SPCA.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن