الکساندر: پسران و دختران در زمستان و بهار ... شاید

این اولین سوالی است که به ذهن آمد صبح روز دوشنبه هنگامی که کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون دولتی و بخش جنوب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

این اولین سوالی است که به ذهن آمد صبح روز دوشنبه هنگامی که کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون دولتی و بخش جنوبی منتشر تجدید نظر تقویم برای همه گیر High School Sports:

این است که در واقع رفتن به محل کار ؟

ورزشی سال واقع شده است تحت فشار قرار دادند به جلو چهار ماه و از جمله ویژگی های آن, فوتبال, قهرمانی, بازی در پسران و دختران بسکتبال در اواسط ماه ژوئن (و بیس بال و سافتبال بانوان قهرمانی تصمیم یک هفته پس از بسکتبال غنائم هستند دست) و آنچه ممکن است رقابت شدید برای ورزشکاران توجه است.

به دلیل جدید تقویم CIF دفتر امور خارجه به طور موقت به حالت تعلیق آیین نامه تنظیم خارج رقابت معنی ورزشکاران می تواند در حال حاضر برای هر دو بازی خود را در باشگاه و تیم در همان فصل است. که مربیان آیا شما فرض کنید ستاره ها – um recruitable ورزشکاران – خواهد وزش نسیم تا توجه بیشتری به صورت متضاد پیام? و از کجا مدرسه مناسب به این معادله ؟

آه و مبرم ترین مسئله همچنان بلاتکلیف وجود دارد خواهد بود در کلاس درس توسط ماه دسامبر ؟ اگر وجود ندارد, اگر, اثرات, از coronavirus نیست چک و یا حداقل تسخیر کرده و در ادامه به اخلال در زندگی به عنوان ما آن را می دانم, این ورزشی جدید تقویم ارزش کاغذی که بر روی آنها چاپ کنید ؟

این یک نقطه فروش من فرض کنید. شما می خواهید ورزش دبیرستان به بازگشت ؟ پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست های خود را و ترک شکایت در مورد آن. (Lookin' به طور خاص در شما اورنج کانتی. و شما بیش از حد برخی از جیب Inland Empire.)

حتی به عنوان ما به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی – فوتبال و گلف و موتورسواری در حال بازگشت به بیس بال و WNBA بازگشت به صورت جدی در این هفته NBA نیست که دور – همیشه وجود دارد که فکر آزار دهنده است که شیوع در یک تیم و یا در داخل یک ورزش می تواند از خط خارج همه چیز.

و اگر لیگ های حرفه ای از جمله عدم قطعیت با منابع در دسترس برای تست اغلب (و به طور قابل توجهی دریافت نتایج به سرعت به عقب) و کارشناسان بیماری های عفونی احتمالا در سرعت شماره گیری چقدر بیشتر مخاطره آمیز است بالا مدرسه دو و میدانی' خانه از کارت ؟

از آن خواهد شد به اندازه کافی از بودجه برانکارد در بعضی جاها فقط به آمده تا با به اندازه کافی اتوبوس برای فعال کردن یک تیم فوتبال به لحاظ اجتماعی فاصله بسیار کمتر به اندازه کافی تست و ردیابی تماس به شیوع قبل از آن اتفاق می افتد. و پس از مناطق منحصر به فرد و یا مدارس خواهد بود مسئول این پروتکل فقط تصور کنید که پتانسیل تعادل منابع – و در نتیجه فرصت های.

ما نمی خواهد به روایت از ما چگونه به این نقطه به عنوان یک جامعه است. خط پایین این است که ما موفق به دریافت این ویروس را تحت کنترل زمانی که ما تا به حال فرصتی برای انجام این کار و در نتیجه هیچ برنامه ای برای آینده در فقط در مورد هر جنبه از زندگی باید نمود رفتن به جلو.

و یا به عنوان ضبط خبرنگاری همراه با جنوب بخش برنامه یادداشت: "به عنوان مدارس باز شده و دانش آموزان بازگشت ارائه شده دولت های محلی و مقامات بهداشتی خیال آن را امن برای انجام این کار (کج معدن) مدارس را آغاز پیش فصل آماده سازی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب با توجه به آنچه مجاز است توسط مقامات بهداشتی در طول آن دوره زمانی است."

هیچ دانشجویان به عبارت دیگر به معنی هیچ ورزشی.

وجود دارد اتاق تکان دادن در برنامه ریزی دوره روز دوشنبه اعلام کرد. جنوب بخش کمیسر راب Wigod گفت: در زوم کنفرانس خبری که روز شنبه کلیدی خواهد بود "زنده بازی های لیگ برتر فوتبال" است که آن را امکان پذیر خواهد بود به حرکت تاریخ شروع به عقب تا زمانی که تیم می تواند بازی خود را در لیگ برنامه.

Wigod اشاره کرد که از لحاظ نظری, اوت, سپتامبر, اکتبر, نوامبر, و نیمه اول دسامبر می تواند اجازه می دهد برای یک "نیمه طبیعی" منجر آماده سازی اما فرض بر این است که سلامت تصویر تثبیت. CIF هنوز هم تجلیل فصل تابستان قوانین از طریق آن پس از سقوط معادل 7-در-7 فوتبال یا لیگ تابستانی بسکتبال خواهد بود شدنی باید این وضعیت را بهبود بخشد. اما به نظر می رسد مانند یک برسد مگر اینکه چیزهایی که بهبود قابل توجهی.

اگر آنها نمی, و اگر دانش آموزان نیست پشت در کلاس های درس در ماه دسامبر یا اوایل ژانویه است ؟

"در برخی از نقطه اگر ما قادر به زنده بازی لیگ و پس از آن ما می خواهم که به می گویند که فصل لغو خواهد شد و سپس ما را به تمرکز بر بهار ما ورزشی است که در آغاز در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس و امیدوارم ما به آن نقطه می شود و قادر به راه اندازی آن ورزشی که در آن زمان. و پس از آن ما خواهد اجرا از طریق همان سناریو."

تعهد, Wigod گفته است که مدیران و مربیان و پدر و مادر. "ما بزرگسالان نیاز به آن را به کار," او گفت:.

در طول راه آن را نیز خواهد شد بسیار مهم برای ورزشکاران جوان قادر به تکیه بر روی آنها. این مصیبت به اندازه کافی سخت است در بزرگسالان است. برای بچه ها برای چه کسی بالا مدرسه باید برجسته از خود زندگی می کند اما تا به حال خیلی از چیزهای سرگرم کننده گرفته میشه ؟ این شکنجه هیچ یک از ما همیشه می تواند تصور خود را در سن.

"من خود را نگران وضعیت روحی گفت:" جیم شبدر که مسئول نظارت بر 47 ورزشی مربیان مسئول مراقبت از برخی از 50,000 دبیرستان ورزشکاران در کنار رودخانه منطقه است. "ورزشی مربیان می دانم که این بچه روانی بهتر از هر کس دیگری و آنها باید قادر به صحبت کردن با آنها. و در صورتی که مشکل آنها نیاز به آن آدرس.

"... من یک نگرانی بزرگ در مورد کودکان و نوجوانان ، این نیست رگ به رگ مچ پا. این است ذهنی."

امیدوارم روز دوشنبه اعلام پیشرو به جدید موقت اما مثبت طبیعی است. (در ضمن دوباره انجام بخشی خود را و پوشیدن ماسک!)

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن