الکساندر: مهاجرت لیکرز در مقابل کلیپرز رقابت هنوز هم سرگرم

اگر شما یک لیکرز و یا کلیپرز فن من شما را سرزنش نیست اگر شما احساس می کنید مانند شما سرقت شده است.تحت شرایط عا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 مرداد 1399

اگر شما یک لیکرز و یا کلیپرز فن من شما را سرزنش نیست اگر شما احساس می کنید مانند شما سرقت شده است.

تحت شرایط عادی جاده به مسابقات قهرمانی NBA را در حال حاضر در حال اجرا را از طریق مرکز استیپلز. قبل از همه گیر کنفرانس غرب L. A. این تیم بودند 1-2 و یا می تواند یک مورد قانع کننده برای آن قهرمانی اعتبار. لیکرز بودند 49-14 حال جلا میلواکی و کلیپرز در آخر هفته نهایی قبل از تعلیق بازی LeBron James مونتاژ جدی MVP رزومه. کلیپرز شد 44-20 بود برنده اول خود را در دو جلسه با لیکرز و به دنبال به جلو به در نهایت داشتن یک فهرست کامل عامل در بهره وری است.

و بله بقیه از غرب ممکن است تا به حال چیزی در مورد آن می گویند اما ما به طور کامل انتظار می رود نهایی کنفرانس غرب را در مرکز شهر لس آنجلس آغاز تا پایان, به دنبال هشتم NBA نهایی در استیپلز' 21 فصل از وجود است.

در عوض به دلایلی که آشکار هستند و درک ما دیجیتالی طرفداران نشان داده شده در ویدئو تخته زنگ استودیو تلویزیون از یک دادگاه در اورلاندو است. (که خواهد بود چه رباتها نگاه مانند?) و به جای صفحه اصلی-دادگاه مزیت و آلی تعامل جمعیت است که می تواند با فشار یک تیم بالای ما یک محیط که در آن بازیکن خواهد شد که برای ارائه خود به خود احساسات و شدت, و که در آن خرد کردن برای قهرمانی بیش از سه ماه آینده خواهد بود از یک طبیعت این بازیکنان را تجربه کرده اند.

اما وجود دارد این است که محیط ممکن است عجیب و غریب و محیط زیست از حباب ممکن است شبیه یک AAU تابستان مسابقات برای رشد مردان به عنوان LeBron James آن قرار داده است اما زمانی که لیکرز بازی کلیپرز شدت نیازی به تولید در همه.

"دو تیم در همان شهرستان و دو تیم که مبارزه برای یک هدف مشترک و آن را به نفع خود قهرمانی و آن را به شهر لس آنجلس و مربوطه خود را پایه فن" جیمز گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه شب پس از putback خود را از دست ندهید با 12.8 ثانیه به سمت چپ کمک به لیکرز یک 103-101 پیروزی در NBA باز شب دوم.

"بسیاری از رقبا در طبقه بیرون رفتن وجود دارد و به نمایندگی از بنفش و طلا, نمایندگی Laker Nation," او گفت:. "و کسانی که بچه ها انجام می دهند همان چیزی که برای پایه فن خود را. بدون توجه به چه علت است, مهم نیست که چه حباب است بدون فن یا طرفداران بسکتبال بسکتبال و رقابتی روح است و روح رقابتی. ما حق بازگشت که در آن ما به سمت چپ خاموش است."

لیکرز-کلیپرز واقعا تبدیل به یک رویداد با یک سرمایه E لحظه Kawhi Leonard و پل جورج آمد داخل. که مسلما انگیزه پشت آن خیمه وضعیت در اولین شب از NBA را re-start در اورلاندو است. و در حالی که آن را همیشه به نظر می رسد مانند متحرک-نوع بسکتبال در اوایل – تعداد زیادی از عکس های از دست رفته و تعداد زیادی از کهنه بازی – این نوع نشان می دهد ما آمده ایم به انتظار از این تیم که در حال حاضر تقسیم چهار به طور منظم فصل جلسات 1-2 در کنفرانس غرب و محرومیت یک سکسکه وقتی برگشتی شروع باید خیره یکدیگر را در کنفرانس نهایی.

بنابراین می تواند شما را سرزنش شیراز به صورت احساس فقط کمی فریب خورده ؟

آنچه وعده داده شده از شروع به ویژه فصل بسکتبال در L. A. بود متوقف شد برای یک دوره مدنی غم و اندوه و عزاداری پس از کوبه برایانت مرگ در اواخر ماه فوریه متوقف شد و دوباره در ماه مارس توسط coronavirus و در حال حاضر به پایان برسد در طرف دیگر از کشور است. دولت از هنر استادیوم فوتبال به احتمال زیاد باز با طرفداران در کرسی – اگر فصل NFL در واقع در زمان شروع و حتی بازگشت از HBO را سخت می زند برای پوشش قوچ و شارژر سیراب خواهد کرد پایین. و چه چیزی می تواند یک ویژه فصل بیس بال نیز برگزار خواهد شد در خالی استادیوم, اگر در واقع پس از اتمام آن در همه.

(اما حداقل Mookie امضا برای 12 سال است. نگاهی که بوستون.)

بنابراین اگر این رقابت است که برای رسیدن به نتیجه گیری منطقی آن ما را بر روی تلویزیون تماشا کنید, همانطور که ما پنج شنبه شب. و در حالی که بازیکنان فرض کنیم هیچ چیز و حرفه ای خود را اولویت این است که به مراقبت از کسب و کار خود را – و یا به عنوان آنتونی دیویس گفت: "من نگران هستم در مورد یک تیم و این که لیکرز" – آن را هرگز لطمه می زند به ارسال یک پیام حتی در "بذر بازی" بخشی از دوباره شروع به نظر می رسد که معنی دیگر برای این تیم مبارزه برای لکه های حذفی از برای کسانی که نزدیک به بالای جدول رده بندی است.

"ما قصد داریم برای ایجاد که به شدت در خود ما" جورج گفت: در روز قبل از آن در یک تلفنی. "این یک راه بسیار خوبی برای شروع مجدد شروع به تطبیق تا ما در برابر بزرگترین رقیب ما بزرگترین رقیب برای رسیدن به بزرگترین هدف این فصل است."

جورج کمک به roller-coaster طبیعت از این بازی است. کلیپرز trailed 13 در نیمه اول در زمان 11-نقطه سرب در اوایل سه ماهه سوم با تشکر back-to-back-to-back سه اشاره گر توسط جورج در سه دقیقه اول نیمه دوم و ... بود که منجر محو 5 1/2 دقیقه پس از آن.

در محصولات اساسی این تحولات شده اند ملاقات با roars. با دیجیتال غلاف مردم بر روی صفحه نمایش بزرگ که می توانم بگویم ؟

"بدیهی است که وجود دارد هنوز هم آرام تر از ما به ما طرفداران به خصوص برای بازی و یا یک بازی این قدر که ما بازی این بازی در L. A.," مربی لیکرز Frank Vogel گفت.

"راه این دو تیم در حال ساخته شده و آنها هر دو قهرمانی کالیبر تیم در همان شهر است. بنابراین ما می دانیم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از درام که در اطراف. و آن را بزرگ برای لیگ برای دیدن این فرانچایز برو سر به سر."

به یاد داشته باشید این است که فقط اشتها آور.

"ما در این برای مسافت های طولانی" جورج گفت و من حدس می زنم بچه ها در طرف دیگر موافق به طور کامل.

به طوری که طرفداران در هر دو طرف. خیلی بد بینی خود را در حال رفتن به فشرده در برابر شیشه است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب