ریاضی دلهره آور است برای یک بازیکن جوان در تلاش برای شکستن به WNBA. وجود دارد 12 تیم حداکثر 12 فهرستی از نقاط در هر تیم و تعداد زیادی از ادراک جانبازان که نمی دهد تا کسانی که به راحتی لکه های, اگر در همه.

“این سخت ترین لیگ حرفه ای را از نظر در صد از مردم که بازی” ESPN تحلیلگر ربکا Lobo گفت: چند روز قبل از روز جمعه WNBA پیش نویس است. “شما می دانید وجود دارد 144 مشاغل که هر تیم است که حمل یک فهرست کامل. در آغاز این فصل هر تیم به احتمال زیاد خواهد بود و حتی حمل یک فهرست کامل از 12. یک زن و شوهر را به 11 تا یک نقطه خاص از فصل زمانی که حقوق و دستمزد کلاه اجازه خواهد داد که آنها را به جا 12th.

“این بسیار دشوار است برای ایجاد یک WNBA فهرستی حتی سخت تر برای دور دوم انتخاب کنید و یا شاید یک سوم دور انتخاب کنید به آن را.”

و اگر آن را دشوار است به طور کلی تصور کنید که چگونه سخت از آن خواهد شد به کرک جرقه فهرستی با 11 بازیکن با سه یا بیشتر از سه سال تجربه و هفت با همه ستاره اعتبار: Candace پارکر Nneka و Chiney Ogwumike, Seimone آگوستوس, Chelsea, خاکستری, کریستی Toliver و Riquna ویلیامز. به خصوص زمانی که همه وجود دارد خواهد بود از شروع اردوگاه هر زمان که اتفاق می افتد که با هیچ اواخر ورود از خارج از کشور به یک بازیکن جوان یک فرصت فوق العاده برای گرفتن مربیگری کارکنان توجه شود.

بنابراین به این شیرها’ دن مراحل بئاتریس Mompremier یک 6-پا-4 به جلو از دانشگاه میامی بود که در 20 بازیکن را برداشت دوشنبه شب اما ممکن است یک دوم طفیلی نام تنها.

“دور اول استعدادهای درخشان” گفت: معاون مدیر کل مایکل فیشر که زد جرقه’ پیش نویس است. “او 6-5 طولانی اسلحه. … او تا به حال یک آسیب و شما می توانید ببینید که چقدر مهم او به میامی است. هنگامی که او رفت و این تیم تلاش می کرد و او نشان داد که چگونه مهم به تیم او است و چقدر استعداد او است.”

Mompremier که به پایان رسید او در کالج حرفه ای در زادگاه او پس از بازی او در دو فصل اول در بیلور شد و لوح همه امریکا در هر یک از دو فصل با طوفان. اما او از دست رفته 13 بازی به عنوان یک ارشد با آنچه که شرح داده شد به صورت حاد پا آسیب برگشت دو بازی قبل از اقیانوس اطلس در سواحل کنفرانس مسابقات است. او به طور متوسط 16.8 امتیاز 9.8 ریباند و 26.1 دقیقه در 17 بازی به عنوان یک ارشد با نه دو برابر. به عنوان یک تازه وارد او به طور متوسط 16.7 و 12.2 با 25 دو-دو برابر در 33 بازی.

او همواره قوی پست بازیکن هجومی اما متنوع بازی او طی دو فصل دست زدن به توپ و بهبود او محدوده عکسبرداری. و او یک نیروی بر روی شیشه و به عنوان یک لبه محافظ.

یک نظرسنجی از 12 WNBA مسخره پیش نویس منتهی به واقعی ترین چیزی که تا به حال Mompremier اول طفیلی در هر یک, در هر نقطه بین هفتم و 12. شما باید به جای تعجب اگر همان “در خانه ماندن” اقدامات است که پیش نویس خود را به یک حالت مجازی نیز مانع تیم در توانایی ارزیابی Mompremier آسیب و بهبود.

“من احساس می کردم که پس از من بهبود آن را تقریبا به عنوان اگر من حتی نمی باید یک آسیب” Mompremier گفت: جمعه شب در یک مصاحبه تلفنی. “من احساس بزرگ فقط یک کمی نفس. دیگر از آن من خوب هستم.”

فیشر گفت: او می خواهم صحبت با میامی دستیار مربی Octavia آبی که برای هوستون ستاره های دنباله دار زمانی که او مشغول به کار در آن سازمان و او می خواهم دیده می شود Mompremier تعدادی از بار.

“من فقط دمیده دور در چگونه او جدا خودش از هر کس دیگری در دادگاه,” او گفت:. “زمانی که من می خواهم میامی بازی تا کنون او بهترین استعداد بهترین بازیکن روی زمین. او یک جانور. او را برای رفتن به فشار همه. او در حال رفتن به تعجب همه. او که خوب است.”

بله کسانی که دیدگاه می تواند به عنوان تفسیر باد دود. پس از همه, آن است که پیش نویس یک روز سنت: هر اجرایی ادعا که او دقیقا آنچه که آنها به دنبال.

اما کسانی که مسخره پیش نویس …

جرقه در حال حاضر 15-بازیکن گروه زمانی که اردوگاه های آموزشی در نهایت ذکر شده است. دیگر خود را در دور دوم انتخاب 6-پا-4, آلمانی, بال, بازیکن, Leonie Fiebich را در اروپا اقامت اضافی در سال است. سوم-طفیلی Tynice مارتین نگهبان یک نقطه از غرب ویرجینیا و رایگان undrafted عامل دومینیک مک براید جلو از آریزونا را دور از فهرست.

اجازه دهید رقابت آغاز مربی Derek Fisher گفت.

“اغلب کسانی که (جوان) بازیکنان گرسنه هستند برای این فرصت را به آن را برای اثبات به خود آنها تعلق دارد و آنها بالا بردن سطح برای همه چیز,” او گفت:. “ما به دنبال استعداد, البته, اما همچنین برای این نوع از بازیکنان است که آرایش روانی به فشار گروه رو به جلو است. هر کس می داند آنچه در آن به معنی در WNBA. هر وضعیت تضمین شده نیست.

“است که باعث افزایش سطح پاسخگویی برای همه و به عنوان رقبای من فکر نمی کنم شما می خواهم می خواهم آن را به هر راه دیگر.”

Mompremier خواسته شد در کنفرانس تماس بگیرید زمانی که آن را ثبت نام خواهد بود که او در واقع در حال رفتن به در همان دادگاه با تمام کسانی که جانباز ستاره.

“من فکر می کنم من بیشتر در شوک زمانی که من در واقع وجود دارد و من به آنها مراجعه کنید و آنها را ملاقات کرده و با آنها صحبت کنید,” او گفت:. “فقط یادگیری از آنها که زمانی که به واقعیت خواهد رسید.

یک پرسشنامه خواسته او برای توصیف سبک خود را از بازی در یک کلمه.

“انرژی” او پاسخ داد.

در یک نبرد دشوار – و این اردوگاه آموزشی تقریبا هر آينه خواهد بود تا به من کمک ربکا Lobo – انرژی مفید است صفت است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو