شارژر خود را کردم کارفرمایی با شماره 6 انتخاب کنید پنج شنبه شب تقریبا پنهانی.

این اولین مجازی پیش نویس NFL عجیب و غریب بود در راه های بسیاری از جمله نزد راجر Goodell ظاهر می شود به ارتباط برقرار کردن با طرفداران در یک زوم خوراک پشت سر او, بچه, کمک به پدران خود با تراکم و جری جونز ساخت انتخاب خود را از $250 میلیون قایق بادبانی. ما خودداری از اظهار نظر در مورد دومی.

در میان همه که شارژر به حال اورگان کارفرمایی جاستین هربرت سقوط آنها را با شماره 6 انتخاب کنید قبل از معاملات تا به عقب بر گردیم به دور اول و گرفتن اوکلاهما linebacker Kenneth موری یکی دیگر از پتانسیل عمده استعداد در طرف دیگر از توپ.

در سنت پیش نویس روز البته همه در این لیگ رو دقیقا بازیکنان می خواستند. برای شارژر هیچ حس bemoaning دلفین ها انتخاب توا Tagovailoa در شماره 5 حتی اگر که انتخاب و اعتیاد به مواد مخدره اطراف آن اساسا مکیده تمام اکسیژن از ESPN پوشش و بدان معنی است که هربرت را انتخاب کردم و به سختی بیش از یک عبور ذکر شده توسط سر صحبت زمانی که از آن ساخته شده بود.

ممکن است عنوان توسط ESPN اما شارژر در حال حاضر پتانسیل را دارند که از حق رای دادن خود به جلو رفتن. Tyrod تیلور ممکن است زمان QB1 او ممکن است را ساخته اند یک نرم افزار کاسه و بعد فورا رفت واز به پلی آف به عنوان بوفالو استارت و او ممکن است شارژر مربی آنتونی لین اعتماد, اما او در حال حاضر به طور موثر یک temp.

هربرت چهار سال استارت در اورگان که گذشت برای 3,471 متری و 32 touchdowns به عنوان یک ارشد شناخته شده است مقدار در سواحل غرب و شارژر پیشاهنگی تا به حال فرصت های متعدد به او نگاه کنند. مدیر کل تام Telesco تا به حال دو خاص فرصت ها: بازی مقابل USC در سالن بزرگ در ماه نوامبر گذشته زمانی که هربرت خیلی خیلی حال راه خود را در برابر USC دفاع در 56-24 تار و مار و گل رز کاسه برابر ویسکانسین زمانی که او به ثمر رساند سه عجله touchdowns از جمله 30-حیاط با حداکثر سرعت دویدن به منطقه پایان برای برنده شدن در زمین نشستن کامل هواپیما در یک 28-27 پیروزی.

به عبارت دیگر هر گونه شباهت بین بچه های سابق و فعلی فیلیپ رودخانه ها متوقف می شود, لحظه ای که او طول می کشد خاموش با فوتبال.

“وجود دارد راه های مختلف را به نفع خود و او نشان داد که” Telesco گفت: در زوم کنفرانس پنج شنبه شب. “او می تواند حرکت یک تیم و قرار دادن نقاط در راه های مختلف. در USC بازی او به پایان رسید و او تا به حال در نیمه دوم در رز باول. او نمی نوبه خود بیش از آن در اغلب موارد و او قرار می دهد نقطه در هیئت مدیره. وجود دارد مقدار زیادی وجود دارد و من بسیار هیجان زده در مورد آن.

“… او می توانست بعضی از بازی ها – و همه بازیکنان باید این – که در آن او ممکن است بد و سه ماهه اول بد, سری بد و نیم. اما او می خواهم دوباره در نیمه دوم قرار داده و این تیم را بر پشت خود و برنده شدن برخی از بازی ها که در راه است. نشان می دهد که حل و فصل است.”

اگر چه Telesco صحبت در مورد رقابت این طرح در حال حاضر به نظر می رسد برای هربرت به در آمده و در خدمت کارآموزی پشت تیلور هر چند حدس می زنم این است که از آن خواهد شد خیلی کوتاه تر از یک رودخانه ها زمانی که در خدمت او پیوست و شارژر در سال 2004 پس از برداشت شماره 4 به طور کلی با غول و داد و ستد غرب برای Eli Manning. رودخانه ها برگزار شد یک تخته برای دو فصل پشت Drew Brees و سپس نداشتم حالا یک شروع برای آینده 14 فصل است.

“من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به بهترین کارفرمایی من می شود” هربرت گفت: پنج شنبه شب. “اگر من مرد هستم که بزرگ (برای شروع). من عشق را به بازی فوتبال و من می خواهم به آن مرد. اما اگر من به عقب بنشینید و یاد بگیرند که من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای تبدیل شدن به کارفرمایی من می تواند باشد. من خیلی هیجان زده برای رفتن به پایین وجود دارد و همه چیز را من می توانم.”

و مدیر کل روشن ساخته است هربرت نمی خواسته به شانه هر بار بی. از حق رای دادن? نه فقط رتبهدهی نشده است.

“من می دانم که او نقش یک با مشخصات بالا اما هیچ فشار پیاده روی در یک روز” Telesco گفت. “ما نمی خواهیم او را به حمل تیم فوتبال ندارند. فقط در شروع رقابت شروع به یادگیری و آن را از وجود دارد.”

شاید فرود در L. A. در بازار آشنا با Pac-12 فوتبال خواهد بود که بهترین کاری که به اتفاق می افتد به هربرت. اگر کارآموزی هموار می رود او قادر خواهید بود به تماشا و یادگیری و رشد.

و اگر نه این شارژر را پیدا خواهد کرد خود را بخشی از سنت های محلی عالی کارفرمایی اختلاف است. سپس آنها واقعا می خواهد L. A. تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو