الکساندر: به عنوان USC از بازگشت از Reggie Bush, داستان احتیاطی

این خواهد بود که همانند مراسم. پس از 10 سال از NCAA موظف جدایی کاهش می یابد, به یاد داشته باشید از یک عمر ممنوعیت – Reggie Bush دوباره اجازه داده می شود بخشی از USC ، و هرگز به ذهن است که نه تنها یکی از تروجان ها ” ترین برق بازیکنان فوتبال دوری برای یک دهه با حکم کمیته تخلفات او هنوز هم ندارد Heisman جایزه او به دست آورده و تیم او هنوز هم ندارد پیروزی و قهرمانی است که از آن خواهد شد در این زمینه است.

همه به خاطر amateurism قوانین که 15 سال پس از این واقعیت ممکن است – و همه دلیل باید در نهایت پروری به زباله دانی تاریخ.

بله, آن را عادلانه می گویند USC پیچ کردم در سال 2010 زمانی که NCAA کمیته اجرای متهم این برنامه با فقدان نهادی کنترل و انداخت نه تنها کتاب در تروجان ها اما کل کتابخانه. اعطا استکبار از آن مدیر ورزشی مایک Garrett – او از “آنها میخواهند همه آنها تروجان” نگرش – به احتمال زیاد میان به خالی برنده postseason بان از دست داده و کمک هزینه تحصیلی که قرار USC فوتبال به یک سوراخ برای دهه آینده. اما پس از آن مجازات به miscreants در جای دیگر روشن ساخته است که این کمیته به ریاست سابق میامی ورزشی کارگردان پل دی بود مصمم به ایجاد یک نمونه از USC.

(با توجه به میامی خود شهرت برای, آه, مراقبت از آن بازیکنان ما در اینجا مکث برای یک پوزخند مضحک.)

آنها واقعا miscreants? بود خار واقعا تهدید کل پایه های دانشگاهی ورزشی سیستم فقط به خاطر او و اعضای خانواده اش دریافت کرد شاید 300.000 دلار به صورت نقدی و هدیه از یک عامل در حالی که دانشگاه و کنفرانس و همه فن حریف, شبکه های تلویزیونی ساخته شده ناگفته میلیون ها نفر از استعدادهای خود را?

که برای ماده بود صهیون ویلیامسون thumbing بینی خود را در amateurism اگر به عنوان اتهام او در زمان مزایای اضافی در دانشگاه دوک? و اگر چنین بود که واقعا چیز بدی است ؟ من می خواهم بگویم هیچ. دوک آن ارزش پول از ویلیامسون در طول یک کارشناسی سال و ویلیامسون ماند سالم به اندازه کافی برای دریافت میلیون ها نفر خود را از New Orleans Pelicans. همه برنده, گذشته از این برنامه ها که بیدارم “استخدام مزیت” اما هرگز داره به ویلیامسون به هر حال.

شایان ذکر است که دو روز پس از بوش بود که اجازه رسمی برای پیوستن Trojan خانواده فرماندار فلوریدا ران DeSantis امضا و به قانون یک قطعه از قانون اجازه می دهد تا ورزشکاران کالج در آن دولت به استخدام عوامل و پرداخت می شود برای نام خود تصویر و شباهت. آن است که شبیه به کالیفرنیا لایحه ای که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا شده در ماه سپتامبر گذشته هر چند شاید نه کاملا به عنوان گسترده اما اهمیت این است که آن را به اثر در تابستان سال 2021 در حالی که کالیفرنیا را قانون نمی خواهد به زندگی می کنند تا ژانویه, 2023. بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک مهلت کنگره به تصویب قوانین ملی در این موضوع – که اگر NCAA آن druthers خواهد شد در یک سیراب به پایین فرم.

بله وجود دارد پیوندی در اینجا. و اگر Ramogi Huma سابق UCLA بازیکن فوتبال و مدیر اجرایی Eastvale مبتنی بر ملی بازیکن کالج انجمن نیاز به یک سخنگوی تلاش برای اطمینان از NIL قانون رفتار بازیکنان نسبتا, من می توانم فکر می کنم از یک Trojan دوباره در جایگاه خوبی که برای تلفن های موبایل مایل به کمک.

“در هیچ شکل دیگری از کار می تواند یک شرکت بگو هی شما بیا و برای ما کار می کنند اما شما می توانید پول خود را به نام تصویر و شباهت – اما ما می توانیم” بوش گفت: در طول یک ظاهر در هفته گذشته در Colin گاو چران را فاکس رادیو نشان می دهد. “و این مایه تاسف است چرا که شما hamstringing بسیاری از خانواده های بسیاری از بچه ها زمانی که آنها در نخست خود را. هنگامی که شما در حال 19, 20 سال است که هنگامی که شما شروع به ضربه نخست خود را. و هنگامی که شما شروع به دیدن این تغییر در بدن شما از نظر فیزیکی به خصوص برای مردان جوان است. و به طوری که زمان بحرانی برای برخی از این بچه ها قادر به سرمایه گذاری کردن از برخی از این چیزها.

“… من به این باور NCAA است که به حفاظت از سرمایه گذاری خود را که آنها باید حق است ؟ من نمی گویم که نباید انجام دهد. اما در همان زمان, من نمی خواهم برای دیدن این بازیکنان صالح بار دیگر چون شاید قوانین جدید آمده است که (اصلا) به طور کامل از آنها حمایت کنند.”

این تلاش همچنان ادامه دارد. Huma روز جمعه گفت که وجود دارد تلاش در 28 قانونگذاران ایالتی در صورتحساب شبیه به یکی از Newsom امضا شده در ماه سپتامبر گذشته و یا یکی از فلوریدا DeSantis امضا جمعه و سازمان خود را در حال کار با قانونگذاران در 12 تا از آنها را. آنها در اکثر موارد کار در برابر تثبیت نیروهای مدارس و یا کنفرانس یا NCAA لابی خود به دنبال رقیق است که قانون و حفظ انحصار خود بیش کالج ورزشکاران قدرت درآمد.

(دیگر انگیزه: ترس از جان گذشته است که کسی در جایی به نحوی خواهد شد که بیشتر درگیر بوستر و در نتیجه استخدام یک مزیت است. به عنوان اگر آن اتفاق نمی افتد در حال حاضر.)

و نه آن است که فقط Reggies و Zions جهان است که برای این آزادی های قانونی اعمال می شود.

“من یک تماس دیروز از یک بازیکن است که یک فرصت بزرگ را از یک شرکت بزرگ چند میلیارد دلاری شرکت” Huma روز جمعه گفت. “این فرد شده است کنار هم قرار دادن رسانه ها و تمام این واقعا کارهای خلاق و آنها می خواهند به شریک زندگی. اما این بازیکن رسیده به ما و گفت: “خوب به نظر می رسد مثل من قصد دارم که به کاهش این.’ این چیزی است که این فرد می خواهد به انجام در زندگی است. این رمان فرصت است. و از آنجا که کالیفرنیا قانون نیست و در عین حال در اثر این فرد ممکن است به تصویب این فرصت است.”

این است که یک ورزشکار زن در غیر متحرک ، این امر می تواند یک فرصت است که او شروع به سر نسبت به NCAA ادعا می کند در تبلیغات خود را رفتن pro در چیزی غیر از ورزش است. اما حدس بزنید چه مانع است ؟ و هنگامی که این فرصت ها از بین رفته اند در بسیاری از اوقات آنها برای همیشه رفته است.

“وجود خسارت در که” هومان گفت. “این یک بی طرف حکومت و یا یک موقعیت خنثی است. آن را غیر اخلاقی و ناعادلانه. و آن را فقط اتفاق می افتد شده است برای بیش از حد طولانی است.”

زمان در حال تغییر در هر تعداد از راه. و شاید بوش تمدید حضور در USC همراه با بارگیری در این هفته قرار گرفتن در معرض روباه فوتبال کالج پوشش را در خدمت به عنوان یک یادآوری از چقدر عقب افتاده ما برای این خاص تغییر دهید.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو