امیرحسین پولاک homers دونفره در داجرز’ برنده بیش از دایاموند

 • Los Angeles Dodgers’ A. J. پولاک متصل برای دو اجرا اجرای خانه برابر آریزونا دایاموند در اولین ورود از یک بازی بیس بال, بازی دایاموند’ خانه-درب بازکن, دوشنبه, جولای 30, 2020, سیمرغ است. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • A. J. Pollock #11 Los Angeles Dodgers است تبریک با حداکثر Muncy #13 بعد از زدن دو اجرا اجرای خانه برابر آریزونا دایاموند در اولین دور از بازی MLB در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Los Angeles Dodgers شروع پارچ راس نورسته شرح زیر از طریق در برابر آریزونا دایاموند در سومین دور از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • A. J. Pollock #11 Los Angeles Dodgers بازدید دو اجرا اجرای خانه برابر آریزونا دایاموند در اولین دور از بازی MLB در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • جاستین Turner #10 لس آنجلس داجرز بازدید یک قربانی پرواز در اولین دور از بازی MLB در برابر آریزونا دایاموند در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • Los Angeles Dodgers’ A. J. پولاک (11) لبخند او به عنوان جشن دو-اجرا اجرای خانه برابر آریزونا دایاموند بکس با داجرز’ کوری Seager (5) به عنوان داجرز’ حداکثر Muncy میانه به نظر می رسد در طول اولین ورود از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • Mookie بتی #50 از لس آنجلس داجرز بازدید از یک واحد در برابر آریزونا دایاموند در ورود دوم MLB بازی در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • آریزونا دایاموند بکس شروع پارچ رابی ری مکث بر روی تپه پس از دادن یک خانه اجرا به لس آنجلس داجرز’ کوری Seager دوران دوم زمین باز یافته از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • مدیران Torey Briana #17 از آریزونا دایاموند بکس و دیو رابرتز #30 لس آنجلس داجرز fist bump در معرفی به MLB بازی در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • Los Angeles Dodgers’ کوری Seager (5) جشن خانه اش اجرا در برابر آریزونا دایاموند بکس با داجرز “ویل اسمیت (16) در دومین دور از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • Los Angeles Dodgers شروع پارچ راس نورسته شرح زیر از طریق زمین در برابر آریزونا دایاموند در اولین دور از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • مدیر دیو رابرتز #30 لس آنجلس داجرز استقبال Mookie بتی #50 در طول معرفی به MLB بازی برابر آریزونا دایاموند در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • Los Angeles Dodgers’ Mookie بتی (50) کسانی آریزونا دایاموند بکس shortstop نیک احمد چپ به عنوان بتی می سازد راه خود را به پایه دوم دوران دوم زمین باز یافته از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • شروع پارچ راس نورسته #68 از لس آنجلس داجرز می اندازد زمین در برابر آریزونا دایاموند در ورود دوم MLB بازی در تعقیب زمینه در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

 • Los Angeles Dodgers’ Kiké هرناندز چپ و هوا قطره به عنوان او با داجرز’ سوم baseman جاستین ترنر درست قبل از آریزونا دایاموند بکس’ روز افتتاحیه بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • Arizona Diamondbacks مدیر Torey Briana (17) استقبال لس آنجلس داجرز مدیر دیو رابرتز (30) در صفحه اصلی قبل از دایاموند’ روز افتتاحیه بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • Los Angeles Dodgers مدیر دیو رابرتز (30) گفتگو با یک بازیکن به عنوان داجرز’ جاستین Turner, راست, طول می کشد پنبه حلاجی تمرین قبل از آریزونا دایاموند بکس’ روز افتتاحیه بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • در حالی که با پوشیدن پوشش صورت لس آنجلس داجرز’ پارچ کنلی Jansen, راست, گفتگو با داجرز’ پارچ پدرو Baez, سمت چپ قبل از آریزونا دایاموند بکس’ روز افتتاحیه بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • آریزونا دایاموند بکس بازیکنان و مربیان در سمت چپ ایستاده همراه با لس آنجلس داجرز بازیکنان و مربیان حق قبل از دایاموند’ روز افتتاحیه بازی بیس بال در تعقیب زمینه پنج شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • Los Angeles Dodgers’ Mookie بتی دور اول پایه یک در برابر آریزونا دایاموند به عنوان MLB و BLM برای “Black Lives Matter” آرم زینت پایه دوم و به دور از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • آریزونا دایاموند بکس و لس آنجلس داجرز بازی در خالی تعقیب زمینه در چهارمین دور از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • Los Angeles Dodgers’ حداکثر Muncy منتظر نوبت خود را به خفاش در برابر آریزونا دایاموند در دوران چهارم زمین باز یافته از دایاموند’ خانه, درب بازکن, بازی بیس بال چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

تا داجرز به دست آورد Mookie بتی از ساکس در فوریه, A. J. پولاک بود که میله میله به تیم بالاترین پرداخت outfielder. او 15 میلیون دلار حقوق و دستمزد بیش از آن است کودی Bellinger به حاکم لیگ ملی MVP و Joc Pederson که آمار 36 صفحه اصلی اجرا می شود سال گذشته است.

برای پولاک که trudged از طریق 86 بازی در یک آسیب زده 2019 فصل 2020 فصل آمد چیزی را ثابت کند.

سپس ورزش در زمان صندلی عقب به زندگی است. یک هفته پس از آموزش بهار متوقف شد با توجه به کروناویروس همه گیر پولاک شروع آنچه که او به نام “وحشی سوار.” دختر خود Maddi مای متولد شد قبل از موعد مقرر. در ماه ژوئن او آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را تا روز شنبه گذشته که دخترش اجازه داده شد به خانه آمده 128 روز به زندگی جوان او.

تناقض همه آشفتگی کمک پولاک تمرکز بر روی بیس بال. او رفت و 2 برای 5 با اجرای خانه و دو شنبه در داجرز’ 6-3 برنده بیش از آریزونا دایاموند.

پنج بازی را در این فصل او را پنبه حلاجی شده .471.

“شاید آن را فقط به من بگو, نگاه, نگه داشتن آن ساده است.’ من بسیاری از چیزهای دیگر رفتن تا زمانی که من در این زمینه این همه چیزهای دیگر من استفاده می شود به انجام این کار قرار داده که در کنار” پولاک گفت. “آن را مانند یک وانت بازی بسکتبال. شما بروید وجود دارد و به رقابت بپردازند. من احساس بسیار خوبی وجود دارد. من احساس می کنم مثل من می تواند به رقابت در برابر پارچ و قرار دادن برخی از خوب در خفاش.”

پولاک دو اجرا در خانه به اجرا در اولین ورود در برابر تیمی سابق رابی ری (0-2) بنا داجرز به یک 3-0 منجر شود. کوری Seager homered در ورود دوم برای قرار دادن داجرز پیش رو 4-0. ششم زمین باز یافته داجرز led 6-1 و راس نورسته (2-0) به خوبی در راه خود را به پیروزی دوم از فصل.

حداکثر Muncy رفت و 2 به 4 و آمار انفرادی صفحه اصلی اجرای خود را در برابر چپ دست مسکن الکس جوان است. داجرز هستند 3-0 پس از ترک خانه برای سه شهرستان سفر جاده و 5-2 در این فصل است.

نورسته اجازه بازدید چهار و سه اجرا در 5 ⅓ نوبت. او راه می رفت دو batters و زده از دو. آدم Kolarek جو کلی Brusdar Graterol و پدرو Baez کار کرده 3 2/3 نوبت بدون گل تسکین. Baez بود با اعتبار دوم خود را حرفه ای ذخیره کنید.

پولاک خانه اول اجرای فصل سفر حدود 384 پا با توجه به MLB را Statcast سیستم. او دو برابر کردن ری به آغاز پنجمین دور به ثمر رساند و در یک groundout توسط Seager که به پایان رسید با دو RBIs.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de