حمل و نقل هوایی را افزایش می دهد 30 درصد در انتاریو فرودگاه در ماه ژوئن

حمل و نقل هوایی پررونق است در انتاریو فرودگاه بین المللی, افزایش, با افزایش در خرید آنلاین برای آیتم های خانگی از مردم پناه در خانه در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus.

در ماه ژوئن این فرودگاه شاهد افزایش 30 ٪ در سال بیش از سال, شماره عظیم رقم با توجه به اینکه در سال گذشته حمل و نقل هوایی افزایش یافته و برای سومین سال متوالی — تقریبا خاص 2020 خواهد بود چهارمین سال متوالی.

در حالی که پروازهای مسافری در حال پایین در حدود 30 ٪ از سال گذشته حمل و نقل هوایی از UPS و فدرال اکسپرس و آمازون همچنان به شکستن رکورد برای اینلند امپایر, فرودگاه, در حالی که حمل و نقل هزینه های حامل کمک به خط پایین خود را.

حمل و نقل محموله بالغ بر 79,152 تن در ماه ژوئن سال 2020 تا از 61,163 در ژوئن 2019. در سال سه بار هوایی شرکت های فرآوری 422,000 تن از حمل و نقل یک پنجم بیشتر از 351,000 به کار گرفته شده در شش ماه اول سال 2019 در فرودگاه گزارش شده است.

“انتاریو همچنان به عنوان یک نقطه کانونی در زنجیره تامین جهانی است که اجرا می شود از طریق جنوب کالیفرنیا و یک دلیل اصلی که چرا ما رشد اقتصاد منطقه یورو همچنان ادامه دارد و در این زمان رکود اقتصادی نسبتا خوبی گفت:” علامت گذاری Thorpe, مدیر عامل شرکت فرودگاه بین المللی انتاریو سازمان, در بیانیه ای.

مقدار باری پرواز به ONT ادامه به افزایش در هر ماه پس از همه گیر آغاز شد.

در ماه فوریه حمل و نقل محموله از طریق فرودگاه شدند تا 12 ٪ در سال بیش از سال. سپس در ماه مارس به عنوان امن تر-در-خانه دستور اجرا شد حمل و نقل تناژ افزایش 22%. در ماه آوریل افزایش بیش از سال گذشته 26 درصد و پس از آن 24 درصد است.

نخست حمل و نقل هوایی جت به ارمغان می آورد در بسته های انتاریو فرودگاه بین المللی برای آمازون یکی از سه شرکت حمل و نقل هوایی با امکانات در ONT. (عکس از استیو Scauzillo/SCNG)

دو عامل در کوتاه افق ادامه خواهد داد برای بلند کردن محموله های هوایی حجم در ONT.

بیشتر مردم در حال خرید آنلاین, اضافه کردن به تعداد بسته های پرواز به ONT و فرآوری شده در UPS و فدرال اکسپرس و آمازون مرتب سازی امکانات در فرودگاه و بعد از آن trucked به انبارها برای توزیع به خانه ها و کسب و کار.

یک مطالعه توسط Adelphic یک کسب و کار ردیابی شرکت منتشر شده در ژوئن 25, گفت: حتی قبل از coronavirus مربوط به فروشگاه را تعطیل کرده و دستور به ماندن در خانه بودند در محل 41 درصد از مصرف کنندگان در خرید آنلاین یک بار در هفته در حالی که 74% خرید آنلاین حداقل یک بار در ماه.

این مطالعه نشان داد که تعداد کسانی که به طور قابل توجهی افزایش یافته و پس از همه گیر آغاز شد. در حال حاضر 59% هستند خرید آنلاین حداقل یک بار در هفته و 86 درصد پاسخ دادند که آنها در حال خرید آنلاین حداقل یک بار در ماه.

هدف دیدم آنلاین فروش رشد 275 درصد از ژوئن 29, با این تعداد مطمئن برای افزایش, با توجه به مطالعه است.

“ماه پس از ماه, انتاریو فرودگاه و شرکت هواپیمایی همکاران نشان داده اند که مردم ما و امکانات هستند تا به وظیفه shouldering به طور فزاینده ای سنگین تر کار” Thorpe در بیانیه ای گفت.

در حمل و نقل هوایی کنار فرودگاه قرار می دهد ONT در یک موقعیت مالی قوی تر از فرودگاه با کمتر حمل و نقل هوایی تورپ گفت. “اضافی توسط پرواز حامل محموله کمک می کند تا هزینه های ما به طور قابل کنترل تر از دیگر فرودگاه های کشور گفت: در پنج شنبه, جولای 16.

دوم این فرودگاه در حال رشد است و محموله آن-مرتب سازی ظرفیت.

فدرال اکسپرس است که ساختمان جدید, 51 هکتار تسهیلات است که تقریبا سه برابر مقدار هکتار برای محموله های ذخیره سازی و مرتب سازی و همچنین تعمیر و نگهداری تجهیزات. امکانات جدید باید تکمیل شود در اکتبر یا نوامبر تورپ گفت.

علاوه بر این آمازون ساختمان جدید باری مرتب سازی امکانات در ONT در حالی که یو پی اس باقی مانده است یک بازیکن در سمت شرق فرودگاه.

این فرودگاه به زودی تنها در کشور با هاب برای هر یک از سه بزرگ حمل و نقل شرکت تورپ گفت. فرودگاه نامگذاری شد شماره 1 فرودگاه برای خروجی محموله توسط ایالات متحده حمل و نقل امواج مجله.

“این به این معنی بیشتر مشاغل در سراسر هیئت مدیره — شغل بیشتر برای همه درگیر در زنجیره تامین برای e-commerce بخش از صنعت” تورپ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de