پس از بیش از 130 منازل به قصد سرقت LA مرد دستگیر

یک مرد به بیش از 130 منازل به قصد سرقت در جنوب کالیفرنیا نیز در مینه سوتا بازداشت شد این هفته در لس آنجلس, پلیس گفت:.

تورانس پلیس مشغول تحقیق در چندین تجاری منازل به قصد سرقت در این شهرستان قدمت به سال گذشته هنگامی که در روز سه شنبه, محققان قرار گرفته و بازداشت 48 ساله برایان ویلیامز در لس آنجلس پلیس در بیانیه ای گفت. ویلیامز متهم شد که بیش از 30 منازل به قصد سرقت در لس آنجلس و بیش از 100 در مینه سوتا با توجه به تورانس ،

برایان ویلیامز, 48, لس آنجلس دستگیر شد به ظن ارتکاب بیش از 30 تجاری منازل به قصد سرقت در لس آنجلس و بیش از 100 در مینه سوتا, هالیوود, پلیس گفت:. ویلیامز را بازداشت گرفته شده است و تصویر در دوشنبه مه 26, 2020, پلیس گفت:. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از تورانس اداره پلیس)

“در طی این منازل به قصد سرقت کمیسیون مظنون را هدف ساختمان های اداری با چندین سوئیت دنبال ارز” به پلیس گفت:. “بیش از گذشته چند ماه مظنون قادر به طفره رفتن مقامات با استفاده از چندین نام مستعار به طور موقت.”

ویلیامز مشکوک است از متصل بودن به جنایات در El Segundo کارسون هانتینگتون بیچ شهر لس آنجلس سانتا مونیکا و غرب هالیوود, به گفته پلیس. میزان از دست دادن ندارد و در عین حال شناخته شده است گفت: Sgt. Alexander Martinez یک تورانس سخنگوی اداره پلیس.

ویلیامز شناخته شده بود به تنهایی عمل می کنند در بسیاری از جرایم اما تا به حال کار کرده با یک همدست در موارد متعدد, پلیس گفت:.

هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده خواسته شد برای تماس با تورانس اداره پلیس در 310-328-3456.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>