پس از Miami Marlins COVID-19 شیوع آیا شما هنوز هم در خوش بینانه در مورد مدرسه ورزش در ژانویه است ؟

آن را فقط شده یک هفته پس از CIF دولت و جنوبی بخش نورد از آن 2020-21 دبیرستان تقویم ورزشی که به تعویق افتاد آغاز برخی از ورزشی تا پایان دسامبر و فوتبال به ژانویه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

و با آن آمد خیلی خوش بینی که high school sports باز خواهد گشت حتی با چند ماه صبر کنید.

پس از آن آمد لیگ اصلی بیس بال را باز آخر هفته چند روز بعد و در حال حاضر بقیه فصل است که در حال حاضر در معرض خطر به دلیل COVID-19 شیوع.

میامی مارلینز بنا به گزارش ها تا به حال چندین عضو از بازیکنان به کارکنان تست مثبت برای COVID-19, لغو پرواز از فیلادلفیا در روز یکشنبه و به تعویق انداختن دو بازی در روز دوشنبه — مارلین “خانه بازکن در برابر Baltimore Orioles و نیویورک یانکیز’ بازی در فیلادلفیا به دلیل فیلیز فقط به پایان رسید یک سری با Marlins.

شما هنوز هم فکر می کنم ورزش دبیرستان شروع در پنج یا شش ماه ؟ اگر MLB در تلاش است پس از یک تعطیلات آخر هفته از بازی ها چه شانس خواهد high school sports داشته باشد ؟

به طور جدی به آن فکر.

بیایید فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه. تصور کنید که وجود دارد بچه ها در مدرسه می آیند دسامبر. تصور کنید که آنها در دانشگاه هزاران نفر در یک زمان و سپس رفتن به یک مدرسه فوتبال تمرین در بعد از ظهر.

و سپس تصور کنید این شیوه تبدیل به جمعه شب چراغ ماه ژانویه است. و تصور کنید بازی صدها نفر از بازی ها در طول Southland, در حالی که همچنین تصور همه ورزش های دیگر است که می تواند بازی.

و نگه داشتن در ذهن CIF با قوانین جدید است که ورزشکاران می توانند بازی high school sports و تیم های باشگاه به طور همزمان تصور کنید بازیکنان فوتبال پس از آن بازی 7 در 7 دوره از مسابقات در صبح روز شنبه و تصور کنید که دیگر باشگاه ورزشی رفتن کامل دریچه گاز به دلیل, خوب بچه ها در مدرسه و اگر high school sports در حال بازی, آنها قطعا بازی.

در حال حاضر متوقف تصور و توضیح دهید که چگونه این است که رفتن به محل کار با COVID-19 هنوز هم در خارج وجود دارد ؟

به من بگویید که چگونه شما در حال رفتن برای جلوگیری از عمده شیوع? به من بگویید که چگونه شما در حال رفتن به آن را انجام دهد بدون واکسن? به من بگویید که چگونه این کشور می گذرد به طور چشمگیری بهتر در پنج یا شش ماه به طوری که ورزش دبیرستان می توانید بازی بازی های دو فصل در شش ماه آینده در بیش از حد سرعت و با هر اینچ از پردیس با تیم مبارزه برای تمرین فضا.

چه اتفاقی افتاد به Miami Marlins یکی دیگر از دوز از واقعیت است.

چگونه می تواند از شیوع اتفاق می افتد با بازیکنان بیس بال حرفه ای به طور منظم تست شده و به یک ورزش با دور کمتر تماس از سایر تیم ورزشی است ؟

نمی با استفاده از NBA به عنوان مثال. بازیکنان NBA سفر نیست و در آنها زندگی می کنند در یک حباب محیط زیست با بازیکنان تست شده در هر روز است.

شما حتی نمی باید با استفاده از MLB به عنوان مثال به دلیل حرفه ای بازیکن بیس بال با وجود رفت و آمد هستند و با استفاده از هر اندازه گیری ایمنی قابل تصور و به طور منظم تست شده و یکی از تعطیلات آخر هفته به فصل رونق وجود دارد شیوع.

من می دانم که ما نمی ضربه اوت رتبهدهی نشده است, اما اگر شما مشتاق در مورد ورزش دبیرستان’ شانس پس از هفته گذشته اطلاعیه ها توسط CIF شما بودند ناودان با یک دوز از واقعیت بیش از آخر هفته و در حال حاضر شما تعجب کنید که اگر MLB فصل شما منتظر ماه شروع خواهد شد هنوز هم بازی می شود تا پایان هفته.

و در حالی که همه این اتفاق می افتد همه شما باید انجام دهید این است که حرکت را از طریق رسانه های اجتماعی و دیدن تصویری از سافتبال بانوان جوانان تیم بازی مسابقات و سفر تیم فوتبال تمرین.

و سپس چیزی وجود دارد به نام برنده دایره دو و میدانی ارسال در Instagram و صفحه توییتر که آن را خالی را پر کنید از بالا, مدرسه, فوتبال, با شروع لیگ باشگاه در پاییز و نشان دادن تصویری از دبیرستان بازیکنان فوتبال, بسیاری از آنها در حال بالا کالج استخدام آموزش در تاج تسهیلات ایستاده شانه با شانه و انجام کامل تماس با مته. و این تصویری نیست مخفی, محبوب, کالج, استخدام سایت ها مانند رقبا در حال ارسال برخی از عمل.

شوخی می کنی ؟

و در اینجا حق پدر و مادر می خواهید ورزش خیلی بد برای فرزندان خود به خصوص آنهایی که رقابت در بالاترین سطح است که باشگاه و سفر, ورزش خواهد پیدا کردن یک راه از آنجا که همیشه وجود خواهد داشت که مربیان خود را به صورت نقدی.

مهم نیست که اگر دولت های محلی و مقامات بهداشت و منع از آن است که رفتن به اجرای آن است ؟ ورزشی جوانان در حال تبدیل شدن به یک bootleg عملیات.

این دلیل دیگری است که ورزش دبیرستان که دارای یک مسئول حاکم بدن از طریق CIF و به دنبال فرامین و دستورالعمل های محلی و مقامات بهداشتی دولت و همچنین مدارس به ثبت نام کردن احساس می کند مانند یک شات طولانی در حال حاضر, حتی اگر ما هنوز در ماه به دور است.

شاید چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن شروع به احساس خوش بینانه, دوباره, اما آن را نمی خواهد سفر تیم های فوتبال در پاییز.

شروع کردم به تصور high school sports بازگشت در هفته گذشته و چگونه آن را سرگرم کننده خواهد بود پر از داستان در شب جمعه دوباره.

در حال حاضر من شروع به تصور کنید که یک سال کامل بدون high school sports خواهد بود و این احساس چیزی جز غم و اندوه برای همه ورزشکاران و خانواده های زندگی می کنند که برای خاطراتی که high school sports ارائه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net