بعد از بالا coronavirus تلفات LA ناظر منصوب به نظارت خانه های پرستاری ماهر

لس آنجلس — حداکثر شکارچی لس آنجلس را بازرس کل نظارت بر کلانتر و مشروط ادارات منصوب شد یکشنبه, ژوئن 26 موقت به عنوان بازرس کل نظارت شهرستان ماهر خانه های سالمندان.

لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا در 26 ماه مه به تعیین یک بازرس کل برای نظارت بر خانه های پرستاری ماهر امکانات که حساب برای بیش از نیمی از شهرستان COVID-19 مرگ و میر با توجه به سلیا Zavala, اجرایی از هیئت مدیره.

شکارچی مسئول در حال توسعه توصیه برای کمک به تقویت نظارت و بهبود عملیات در شهرستان ماهر خانه های سالمندان که “در طول تاریخ دریافت پایین علائم برای کیفیت مراقبت از بیمار رضایت و کارمند پرداخت” Zavala گفت.

شکارچی اولین وظیفه موقت به عنوان بازرس کل نظارت شهرستان خانه های پرستاری ماهر امکانات را بررسی خواهد کرد شهرستان ساز و کارهای نظارتی برای پرستاری امکانات و سپس ارائه یک “پیشنهاد دامنه کار” به هیئت ناظران توسط Aug. 1 که شامل یک برنامه برای تکمیل یک گزارش کامل در یافته های خود را.

شکارچی را باید گزارش را هر 60 روز تا گزارش نهایی کامل است.

“من در حمایت از هیئت مدیره تمایل به انجام همه چیز ما می توانیم برای بهبود پرستاری مراقبت در منزل” شکارچی گفت. “عصای من است که به دنبال به جلو به همکاری نزدیک با دولت و شهرستان همکاران به شناسایی اضطراری سیستم مدیریت و نظارت فرایند است که ترویج بهترین مراقبت ممکن است برای این بسیار آسیب پذیر جمعیت بیمار.”

“ما در حال رسیدن به متخصصان پزشکی در داخل و خارج از دولت و همکاری نزدیک با حسابرس-کنترل کننده که ما با آنها روابط کاری قوی. ما امیدواریم که به کمک در مورد تغییر واقعی است.”

شکارچی که کار کرده برای شهرستان از 29 سال بوده است بازرس کل نظارت بر پاسخگویی برای لس آنجلس کلانتر بخش و شهرستان را مشروط گروه از سال 2013.

شکارچی قبلا برای لس آنجلس دفتر دادستان منطقه, جایی که او به دست آورده شهرت پیشرو در مبارزه با فساد تلاش های انجام تحقیقات و پیگرد جرم یقه سفید, Zavala گفت.