پس از مختصر بازگشایی ناگهانی خاموش کردن دشوار است برای شهرستان لا میله فرو

  • Derf Batshon مدیر در Baddeley را Pourhouse نزدیکی بازسازی دیوار آنها نصب شده قبل از دوم منظور نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد در لانگ بیچ در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • مادر تعمیدی را در سالن بسته شده است برای دومین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در سن پدرو در دوشنبه 29 ژوئن 2020. علاوه بر این از یک منو غذا, اما, می تواند کسب و کار دوباره باز دوباره اواسط هفته. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Derf Batshon مدیر در Baddeley را Pourhouse با دماسنج ضد عفونی کننده و پلکسی گلاس سپر آنها با استفاده از قبل از دوم منظور نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد در لانگ بیچ در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • Baddeley را Pourhouse بسته است برای دومین بار پس از coronavirus همه گیر آغاز شد در لانگ بیچ در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • مادر تعمیدی را در سالن بسته شده است برای دومین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در سن پدرو در دوشنبه 29 ژوئن 2020. مالک همکاری با همسایه رستوران به ارائه مواد غذایی مورد نیاز منو امیدوار است این می تواند بازگشایی تا اواسط هفته ، (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

از Facebook posts by Baddeley را Pourhouse در ساحل آن می گویند.

در جمعه, ژوئن 19: “Grand بازگشایی امروز!”

و در روز دوشنبه, ژوئن 29: “ما در حال بسته شدن دوباره به طور موقت. با عرض پوزش برای ناراحتی.”

آن را آسان به نگه دارید تا این روز است.

پس از بازگشایی تنها حدود یک هفته زودتر Derf Batshon نوار مدیریت در Baddeley در 3348 E. برادوی در بر داشت خود را در یک کوره معکوس-دوره چرخه به عنوان او تلاش برای فروختن پشت زیر استان و شهرستان سفارش کرد و گفت که بارها نه خدمت به مواد غذایی در حال حاضر باید دوباره دید با توجه به افزایش COVID-19 موارد است.

“آن را به معنای واقعی کلمه افسرده و خسته کننده” Batshon گفت: که شامل در پست خود است که بسته شدن دوباره بود “درست انجام” با توجه به آخرین آمار.

اما هنوز هم … دلخراش.

“من در تلاش برای نگه داشتن صاحبان خوشحال و خدمه مبارک او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. “من خواستار تمام فروشندگان و همه مردم به آنها بگویید ‘اجازه دهید به مکث.’ من به شکل حقوق و دستمزد.”

ناگهانی چرخش یکشنبه اعلام کرد تا به حال نوار صاحبان و اتاق بازرگانی محلی و مقامات به طور یکسان در یک سقوط صبح روز بعد.

“من فکر می کنم مردم این سیاست ها نیاز به درک آنها فقط نمی تواند باز کردن و نمودن ، بستن دوباره ، کسب و کار گفت:” تام فلاوین مدیر عامل شرکت Burbank اتاق بازرگانی است. “رستوران ها و کافه ها کار بسیار باریک حاشیه.”

سندی Marchioli گفت: او را در میان آنهایی که خوش شانس. او دارای مادر تعمیدی را, سالن, یاد, 50-plus-year-old اسکله مجاور نوار در 302 W. هفتم سنت در مرکز شهر سان پدرو که در آن صحنه هایی از “این” ما “CSI” و “دکستر” را فیلم برداری شده است.

او در حال حاضر می خواهم برای اعمال با همکاری یک رستوران در سراسر خیابان سباستین غذاهای مدیترانه ای و امیدوار است یک منو را در محل اجازه می دهد نوار به re-باز — دوباره — در پنج شنبه, جولای 1.

“این بسیار ناراحت کننده است,” او گفت: در نهایت قادر به باز نه روز پیش اما نیاز به نزدیک دوباره به زودی.

او مجبور به بازگشت 14 بشکه بشکه آبجو همراه با تمام بطری های آبجو پس از نزدیک به پایین برای مدت طولانی.

“آبجو شرکت در حال از دست دادن مقدار زیادی از پول را از تمام منقضی شده آبجو در مکان هایی که تا به حال به پایین” Marchioli گفت.

Countywide سنبله

روز یکشنبه در لس آنجلس و گزارش دوم آن-کمترین تعداد از coronavirus موارد در یک روز 2,542 فتح کرد گرفته شد.

اخبار دوشنبه بدتر بود.

مقامات بهداشتی گزارش 2,903 جدید موارد بسیار مخربی قبلی تک روز ضبط و هل دادن دولت در مجموع بیش از 100,000 موارد است.

افزایش شدید در آخر هفته موارد همراه با بستری شدن در بیمارستان خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به منظور میله بسته بود در L. A. شش سال دیگر شهرستانهای استان است.

یکشنبه شب در لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها می خواهم توجه به سفارش.

لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: بدون وارونه در رفتار عمومی برای کنترل ویروس “ما دیدن خیلی بیشتر از مرگ و میر” و احتمالا کمبود تخت بیمارستان در یک ماده از چند هفته از آن گزارش شد, در شهرستان, اخبار, خدمات مقاله.

به طور متوسط بهداشت مقامات تخمین می زنند که در هر 140 نفر در لس آنجلس در حال حاضر آلوده با COVID-19 و قادر به گسترش آن به دیگران حتی بدون علائم است. این رقم به طور چشمگیری بالا از هفته گذشته برآورد شد یکی در هر 400 نفر است.

“این بدان معنی است که Angelenos در فعالیت های روزانه زندگی می کنند هنگامی که آنها را بسیار به احتمال زیاد در محل و یا در نزدیکی افرادی که در حال حاضر عفونی و در واقع بزرگ و معمولی فروشگاه است به احتمال زیاد به چند عفونی نفر وارد فروشگاه هر روز” دکتر راجر لوئیس که منجر شهرستان های آماری مدل سازی تلاش کنند.

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و کارگردان با اشاره به “استارک تغییر” در بستری شدن در بیمارستان بیش از هفته گذشته با بیش از 1700 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری از حدود 1,300 در آغاز ماه ژوئن.

مقامات بهداشت با اشاره به انواع مسائل منجر به افزایش موارد اشاره به افزایش تعداد افراد بازدید از رستوران ها و کافه سواحل و فروشگاه ها و همچنین حضور در تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و بازدید از اقوام و دوستان است.

شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر اذعان کرد مشکل قرنطینه خستگی. ساکنان او ایمان آوردند و به وضوح اضطراب برای بازگشت به زندگی عادی و ممکن است بازگشایی کسب و کار به عنوان نشانه ای از ویروس ناپدید شده است — منجر به عدم اجتماعی فاصله و یک شکست به سایش پوشش صورت.

بیشتر rollbacks آمده است ؟

پاسادنا حدود 20 میله که به شدت فروش الکل گفت: در پاسادنا اتاق بازرگانی و مدیر عامل شرکت پل کوچک در مقایسه با مقدار رستوران-میله در شهرستان. میله زوج با رستوران ها و ارائه منوهای غذایی اجازه داده شد به بازگشایی و می تواند باز بماند در حال حاضر تحت کلی رستوران بخش مقررات.

برای آن دسته از موسسات که به کوچک گفت: چالش این است که قصد بازگشت به داشتن درآمد همه چیزهایی که بسیار مشکل تر است.

بزرگتر و ترس و کمی اضافه شده است که “چون ما در مرحله 3 (کالیفرنیا بازگشایی) اگر همه چیز رو به بدتر دولت را به همه چیز (بازگشت) به مرحله 2 — که بدان معنی است که هیچ داخل سالن ناهار خوری و خرده فروشی است.”

“چالش” کمی گفت: “این است که مشتریان استفاده نمی شود به پروتکل جدید — آنها در حال رفتن به به (پیروی از) اگر آنها می خواهند به آن (bar) تجارب دوباره.”

بازتاب مقامات بهداشتی کوچک تاکید کرد که هر کس نیاز به توجه به این نکات به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن خود را امن ماسک ها برای محافظت از هر کس دیگری از ما. هنگامی که پیام غرق در, من فکر می کنم ما بیشتر ببینید باز بزرگتر در راه” ،

فرر گفت: آخرین وخیم آمار منجر به “شکننده لحظه” در گیر و با چهارم جولای تعطیلات آخر هفته نزدیک شدن مردم نیاز به اجتناب از وسوسه به عمل به عنوان اگر coronavirus رفته است.

“این است برای رفتن به یک متفاوت, تابستان,” او گفت:. “این است برای رفتن به یک متفاوت جولای چهارم.”

آنها بیانیه ثابت کرد حتی بیشتر تند و تلخ بعد از دوشنبه که این شهرستان با صدور دستور بسته شدن سواحل در طول تعطیلات آخر هفته و ممنوعیت عمومی نمایش آتش بازی.

راه رفتن سلامت-اقتصاد خط

در دره سن فرناندو مجلسی مقامات در جلسات ستاد برای ارزیابی ناگهانی چرخش و چگونه کسب و کار می تواند کمک کرد.

“بدیهی است که ما در حال انجام بهترین ما می توانیم به دنبال سلامت سفارشات داده شده به ما گفت:” نانسی هافمن Vanyek مدیر عامل شرکت بیشتر سن فرناندو اتاق بازرگانی است. “این سخت است برای رفتن به عقب و جلو. ما نگران آن رفتن به صدمه زدن به نوار کوچک صاحبان کسب و کار. اما در همان زمان سلامت و ایمنی جامعه باید در خط مقدم.”

بسیاری از میله منطقه در حال حاضر همکاری با مجوز مواد غذایی ارائه دهندگان او گفت: تبدیل شدن به “رستوران شبانه” به منظور باقی می ماند باز همراه با رستوران ها به طور منظم.

اما Batshon در Baddeley را در ساحل طولانی گفت: برخی از میله است که باید واجد شرایط زیر آن دسته نیست به طور کامل مطابق.

“این شروع به تبدیل شدن به ناعادلانه” او گفت:. “همه این دیگر کسب و کارهای محلی در حال باز کردن و تظاهر آنها در خدمت مواد غذایی, اما آنها نیاز نیست مهمان به خرید هر چیزی.”

او گفت که او در بازدید از چند موسسات و مواد غذایی مورد نیاز بودن skirted.

هنگامی که اجازه داده تا در نهایت به بازگشایی حدود یک هفته پیش Batshon و دیگران درهم به بازگشایی درهای خود را.

“Lucikly من می خواهم مشغول به کار شده است لب به لب من به ما به تنظیمات و برنامه رفتن” او گفت:. او دستور داد مشروب, شراب و آبجو “که گران است,” او گفت:, آورده و تمیز کردن خدمه به عقب برای عقیم سازی کامل درمان.

“من تا به حال چندین Yelp از بررسی گفت که چگونه امن مردم احساس در ما استقرار و ما در حال انجام همه چیز ممکن است,” او گفت: از روز که در آن او قادر به بازگشایی شده است. جداول اجتماعی فاصله گرفته و اکثر کاربران مزدکی توسط وزارت بهداشت و درمان, محدودیت, او گفت:. تنها 24 در یک زمان می تواند در داخل نوار در جداول فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا.

“در حال حاضر ما در یک مربع” او گفت:.

“این مایه تاسف است که ما گرفته ایم یک گام به عقب, اما سلامت اعداد اعداد سلامت” گفت: جرمی هریس معاون ارشد رئیس جمهور از منطقه لانگ بیچ اتاق بازرگانی در یک بیانیه نوشته شده است. “ما بسیار نگران این صدمه دیده خواهد شد و ما بار صاحبان کسب و کار کوچک, بنابراین ما می خواهیم که اعضای جامعه توجه به توصیه های محلی و کارشناسان بهداشت بنابراین ما ممکن است به جلوگیری از هر گونه آینده از تعطیلی صنایع دیگر.”

فلاوین اتاق مدیر عامل در Burbank گفت: اقتصادی تعطیل شد و طاقت فرسا و پرهزینه برای جامعه کسب و کار. برخی از متضاد اطلاعات پزشکی است که شناور در اطراف کمک نمی کند که مردم سعی کنید برای تصمیم گیری است.

“ما یک بررسی اخیر و 564 کسب و کار پاسخ داد:” او گفت:. “بزرگترین نگرانی آنها بود در اطراف COVID بازگشایی الزامات و تاخیر و اشتباه. این بار برگشت) یک قدم اشتباه.

“داشتن یک انتخاب رسمی خودم می دانم که خطرات ناشی از عواقب ناخواسته” گفت: فلاوین شهردار سابق Burbank. “اقتصاد نمی تواند آن را کاملا رک و پوست کنده.”

تلفات نیز آمار کارگران vacillating بین نرخ بیکاری و کار تماس پشت.

“من صحبت کردم به افرادی که کارکنان و افسرده هستند” Vanyek گفت. “مردم می خواهند به بازگشت به کار.”

Vanyek گفت: این یک خط خوب برای پیاده روی برای مقامات بهداشت و صاحبان کسب و کار به طور یکسان و اضافه کرد که در دره سن فرناندو است “انعطاف پذیر جامعه است.”

او باقی مانده است او گفت: “خوش بینانه” از داشتن شده است با این اتاق از طریق زلزله و رکود.

اما این خاص محاکمه او اذعان چالش برانگیز است.

“این واقعا سخت و زمان در حال حاضر,” او گفت:. “ما تعطیل کردن کل اقتصاد و در حال حاضر در حال تلاش برای بازگشایی آن را با مراقبت پس از مصرف کنندگان احساس اعتماد به نفس.”

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de