با بحث های زیادی در مورد هواکش در Covid-19-عصر آن خسته نمی کند شنبه شب که حداقل دو آتش نشانان به پایان رسید تا در همه جا حاضر دستگاه تنفس.

هواکش را به درجه تبدیل به یک کلمه خانواده در میان coronavirus به عنوان آنها تبدیل به ابزارهای حیاتی در حق بیمه در بیمارستان های محلی در کمک به ویروس زده بیماران تنفس.

در مورد این ویروس در آنها اغلب رفت و آمد مکرر گذشته زمانی که یک بیمار ریه ها آسیب دیده اند به نقطه ای است که بدن به اندازه کافی اکسیژن — هنگامی که یک بیمار به نارسایی تنفسی.

تفاوت در اینجا این است که آتش نشانان نمی شد رفتن به نارسایی تنفسی, اما آنها می رسند در شهرستان USC مرکز پزشکی نشان اوایل آواز می خواند تورم راه های هوایی گفت: دکتر مارک عکس از شهرستان USC که همچنین مدیر پزشکی لس آنجلس آتش نشانی.

در مورد مجروح آتش, عملکرد هواکش همان بود اما هدف آنها متفاوت بود. آنها بیشتر احتیاطی به مطمئن شوید که هیچ آسیب ریه پس از آتش نشانان استنشاق “فوق گرم” هوا و گازهای بسیار سمی.

شما ممکن است دیده می شود که عملکرد خود را مورد علاقه های پزشکی تلویزیون نشان می دهد.

بیمار انتوبه است که در یک لوله قرار داده شده است از طریق دهان یا لوله (پزشکان گفت: آتش نشانان شد “به شدت تسکین یافته” در این روند). یکی دیگر از لوله attatched به ونتیلاتور است که فشار هوا و اکسیژن به بیمار ریه ها.

به طور موثر فراهم می کند این فشار به بدن کمک می کند که نگه باز کردن ریه ها تا کیسه هوا در داخل نمی سقوط. این همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای روشن شدن نای و اگر بیمار بیش از حد ضعیف به سرفه.

پزشکان می خواستم به رعایت آتش نشانی هوایی مطمئن شوید که خطر تورم در ریه ها و یا دیگر ریه آسیب های عبور در اصل به مطمئن شوید که خطوط هوایی مطمئن بودند.

سوزاندن متخصصان راه اندازی شد برای انجام بیشتر در محدوده های پایین تر ایرویز در شنبه شب اما عکس امیدوار بود.

“ما هر پیش بینی که آتش نشانان را از طریق” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو