“مقامات اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیده اند که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان” ادعا می کند نیویورک تایمز.

بیشتر بحث برانگیز نویسندگان به نوشتن که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود در جریان ارزیابی (او آن را انکار می کند) و این قطعه را خط تگ می گوید که دولت او “شده است تعمق برای ماه” در مورد چگونگی پاسخ (او می گوید: جامعه اطلاعاتی ایالات متحده پیدا نشده که ادعا می کند معتبر).

طبیعی است که پاسخ مورد نظر توسط کسانی که خرید زمان ” نسخه ای از وقایع است:

اول را سیاسی داخلی یونجه با آن است. مطمئن شوید که تلاش برای قاب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک دارایی چشمگیری نتیجه معکوس هر بار که سعی شده اما دیر یا زود آن را محدود به کار درست است ؟

دوم را در سیاست خارجی یونجه با آن است. مجازات روس ها تا زمانی که آنها بوده ام baited به تمام عیار جنگ سرد سطح از دشمنی در حالی که همه ناله که “آنها از ما نفرت, ما برای آزادی است.”

من یک برنامه ریزی بهتر.

کاهش حضور نظامی آمریکا در افغانستان به صفر است. اگر وجود دارد هر گونه حضور نیروهای ایالات متحده در افغانستان بدون حضور نیروهای ایالات متحده در افغانستان را در معرض خطر با توجه به قرار “روسیه گرفته شده است.”

دوم نادیده گرفتن فراموش کن! — باریک امکان که از نعمت بودند در پشت هر آمریکایی مرگ و میر.

مشکلات حل شد.

چرا باید از آمریکا اجازه روسها کردن قلاب و ترک هیچ گونه نگرانی در مورد آن ؟ در اینجا به همین دلیل:

تا به امروز کمتر از 2,500 آمریکایی کشته شده در افغانستان در حدود 19 سال از جنگ.

شوروی’ 1979-1989 جنگ افغانستان به طول انجامید در حدود نیمی به عنوان طولانی است. عوارض خود بود 15,000 مرده است.

چرا روس ها را خاموش کنید و به آرامی به عنوان آمریکایی ها ؟

چرا که دولت آمریکا با صرف میلیاردها دلار بودجه و مسلح کردن گروه برای مبارزه با روسها در افغانستان (از طریق سازمان سیا “عملیات طوفان”) و میلیاردها بیشتر به طور غیر مستقیم از طریق دولت پاکستان.

اگر وجود دارد فضل برنامه در نیروهای ایالات متحده در افغانستان در حال حاضر آن را به وضوح کمتر شده است موفق تر از معادل آمریکا برنامه 30-40 سال پیش. و با این برنامه دولت آمریکا داد تا هر گونه قابل تصور ایستاده برای شکایت از روسیه remix.

که قرار است remix فقط یک دلیل بیشتر از میان یک لیست طولانی از دلایل خوبی برای آوردن نیروهای نظامی از افغانستان است.

توماس L. نزدیک (توییتر: @thomaslknapp) مدیر و تحلیلگر ارشد اخبار در لوید مرکز پادگان ویلیام برای روزنامه نگاری دفاع آزادیخواه (thegarrisoncenter.org). او زندگی و کار در شمال مرکزی فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو