استراتژیک فرار

در طول سلطنت امپراتور مینگ از سلسله جین (265-420), سالار وانگ نمیخوام مبارزه کرد و به مبارزه علیه دولت شاهنشاهی. نیروهای نظامی خود را پیشرفته به سمت شرق در امتداد رودخانه یانگ تسه به Jiankang (مدرن نانجینگ) برنامه ریزی برای سرنگونی امپراتور به طوری که Wan نمیخوام می تواند امپراتور خود را. هنگامی که امپراتور مینگ آموخته از اخبار او تصمیم گرفت برای رهبری ارتش خود را برای مبارزه با محلی warlord. دو اردوگاه مستقر خود را با پینگ دریاچه.

امپراتور مینگ توجه خود را شجاع و قادر به تغییر به لباس های گاه به گاه و سوار به دشمن سایت به تنهایی. دیدن یک مرد با ابهت به نظر می رسد سرگردان خارج از اردوگاه وانگ نمیخوام نگهبانان مشکوک شد و گزارش های خبری بلافاصله. استنتاج از آنها شرح غریبه وانگ نمیخوام که آن را به احتمال زیاد شد امپراتور.

او گفت: آنها را برای آماده سازی اسب خود را برای تعقیب. در همین حال یک گروه از پنج سرباز بود به گشت زنی در سایت. وانگ نمیخوام آنها را دیدم و به آنها دستور داد به مرد در خارج از کمپ اول در حالی که او را به دنبال در یک دقیقه.

He told them to prepare his horse for the chase. (Image: wikimedia / CC0 1.0)

او گفت: آنها را برای آماده سازی اسب خود را برای تعقیب. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

امپراتور مینگ دیدم اردوگاه درب باز و پنج سرباز زد و به سوی او. به طور غریزی او می دانست که آنها باید بعد از او. او خواست اسب خود را برای رفتن به عقب. وانگ نمیخوام تیم ملی بلافاصله پس از آن. اگر چه وجود دارد برخی از فاصله بین آنها امپراتور مینگ می تواند هر گونه شانس. او فکر کردن در مورد راه هایی برای بازداشت تعقیب سربازان. به زودی او به یک بید جنگل. وجود دارد یک چای خانه در چنگال دو طرف جاده با جنگل و یک زن پیر با فروش آب در مقابل چای خانه.

“که در آن است!” فکر امپراتور به عنوان او خود را کاهش horsewhip در مقابل زن و کارگردانی اسب خود را به پشت زمین های جنگلی. پیر زن دیدم چیزی براق به زمین رها. او آن را برداشت و متوجه آن بود ، اما آن را یکی معمولی — این مجموعه در طلا و نقره و جاسازی شده با یشم و سنگ های قیمتی!

“That is it!” thought the emperor as he dropped his horsewhip in front of the woman and directed his horse to the back of the wood. (Image: Taste of Life)

“که در آن است!” فکر امپراتور به عنوان او خود را کاهش horsewhip در مقابل زن و کارگردانی اسب خود را به پشت چوب. (تصویر: طعم زندگی)

در حالی که او توصیف شلاق زدن, تعقیب تیم ملی رسید. از دست دادن آهنگ از هدف خود آنها را از اسب خود را. به عنوان به زودی به عنوان آنها را دیدم که او چه شد برگزاری آنها برداشت آن را از او. آن چیزی است که آنها تا به حال هرگز این شانس را به مجموعه ای چشمان خود را قبل از. آنها جنگیدند به یک نگاه دقیق تر در میان خود و کاملا فراموش کرده در مورد ابتلا به فرار مرد تا زمانی که وانگ نمیخوام تیم با آنها. در این زمان امپراتور مینگ بود که تقریبا در اردوگاه خود و امن از وانگ از جان گذشته به تعقیب او. دیوانه warlord تنها می تواند به دست گرفتن کاهش یافته و شلاق و شلاق پنج سرباز با آن برای مجازات است.

امپراتور مینگ حفظ یک ذهن روشن در میان تعقیب و گریز و استفاده نادر شلاق به عنوان یک انحراف. او به دست اورد در وقت با ارزش با استفاده از آن به عنوان یک طعمه و در نهایت موفق به فرار به ایمنی.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

به همین دلیل است هنگ کنگ تا برکت در طول همه گیر?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو