یک پیام از دانشگاه برکلی رئیس پلیس مارگو بنت

مارگو بنت رئیس دانشگاه کالیفرنیا در اداره پلیس برکلی دانشگاه ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز پنج شنبه:

به نمایندگی از کل UCPD جامعه من می خواهم برای انتقال من عمیق تسلیت و غم و اندوه به جورج فلوید خانواده و دوستان و اعضای جامعه سیاه و سفید که باید برای نسل بوده است قربانیان نژادپرستی و خشونت بی معنی. ما باید استقامت و با هم کار کنند برای خلاص شدن از شر ما موسسات نابرابری و تبعیض که باعث آسیب شدید به جوامع از رنگ.

من را تشویق هر UCPD افسر و UCPD کارکنان به فکر ما ماموریت منحصر به فرد و نقش در برکلی دانشگاه; مسئولیت ما را برای خدمت با شفقت و انسانیت و حساسیت یک جامعه متنوع از دانشجویان و کارکنان دانشکده و بازدید کنندگان; و ما تعهد و افتخار به انجام همه چیز را در قدرت ما برای کسب اعتماد عمومی ما در اینجا برای محافظت از. من نیز درخواست است که ما مکث و تأمل در قدرت و اهمیت آزادی بیان – هر دو به درمان و به پیشرفت لازم تغییر دهید. ما از حق هر کس را به مسالمت آمیز نشان می دهد و اعتراض.

باور ما در UCPD است که رفتار مینیاپولیس افسران درگیر در مرگ جورج فلوید بود و سزاوار سرزنش و غیر قابل توجیه. آنچه که ما در این ویدئو در تضاد با آموزش ما و ارزش های ما. باید وجود داشته باشد و ما باید تمام توان بخشی از آن را. وجود دارد باید منصفانه و درمان برابر برای همه است. این فاجعه است که وزن به شدت در روح من و در قلب من UCPD همکاران. چنین نامحدود و بی توجهی به زندگی یک افسر پلیس باعث می شود من از نظر جسمی بیمار است. آن است که فراتر از درک و من حاضر به موضع سکوت در مجموع این عدم مراقبت از ارزش زندگی انسان است. جورج فلوید با تمام حقوق و دلیل باید زنده و با عزیزان خود را امروز. به جای آنها در ماتم از دست دادن خود را. مرگ او شده است بی معنی نفرت انگیز و نمی تواند مورد قبول اعضای جامعه اجرای قانون است که ارزش خدمات خود را به جوامع ما.

ژانویه گذشته در یک پیام به پردیس جامعه اظهار داشت: تعهد من به “اطمینان حاصل کرد که افسران ما با همکاری و پاسخگو به جامعه است که ما آموزش شهروندان در مورد چگونه و چرا ما به پلیس; که ما با استفاده از جایگزین هایی برای اجرای زمانی که ممکن است; و این که ما تلاش برای درک و مقابله با نژادپرستی است که خورده شده از حسن نیت بین پلیس و جوامع از رنگ است.”

کشتن جورج فلوید در دست افسران پلیس تنها به تقویت عزم ما برای انجام آنچه که ما باید برای ساخت و حفظ یک گروه و یک فرهنگ است که به رسمیت می شناسد و به طور مستقیم مسائل نژاد پرستی و ضمنی تعصب; که نشان دهنده سوگند گرفته شده به عنوان افسران مجری قانون است و هم راستا با ارزشهای ما را در آغوش به عنوان منعکس شده در اصول ما از جامعه است.

در این زمان که گذشت از این پیام به جامعه دانشگاه فرستاده شد و ما باید گام به سوی این هدف است. در حالی که این مراحل هستند اما در ابتدا ما می خواهیم برای به اشتراک گذاری آنها را با شما در حال حاضر برای انتقال به جامعه ما است که ما نمی خواهد خود راضی است و ما متعهد به در نظر گرفتن اقدامات مشخص برای خدمت بهتر ما سیاه جامعه است. به طور خاص ما راه اندازی یک تلاش جدید اختصاص داده شده به جامعه نامزدی; ما دعوت نمایندگان جامعه برای شرکت در استخدام جدید افسران; ما کار کرده اند به اجرای توصیه های از UC ریاست جمهوری نیروی کار در Universitywide پلیس از جمله حمایت از ایجاد یک نهاد مستقل جامعه مشورتی هیئت مدیره; و ما خواسته اند حسابرسان خارجی از نزدیک به بررسی UCPD سیاست ها و روش های مربوط به پردیس فعل و انفعالات. گزارش خود را خواهد بود ساخته شده پس از آن تکمیل شده است.

من درک و قبول است که وجود دارد اتاق را برای تغییر در اداره پلیس و در سراسر محلی و ملی قضایی و اجرای قانون موسسات. من ادامه خواهد داد برای به حرکت ما در اداره پلیس به سمت بهتر و بیشتر معنی دار ارتباط با جوامع ما در خدمت است. من افتخار می کنم از اینکه چگونه آماده و مایل افسران ما در حال کار با من به تحقق این ضروری تعهد است. زمانی که همه گفته و انجام داده, ما هستند و باید همیشه بندگان عمومی برای همه مردم در همه زمان ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de