یک آگهی را نشان می دهد چه زمانی ممکن است که موسیقی در دیدار علوم

بازگشت در سال 2011, ژاپنی شرکت مخابراتی Docomo می خواستم خلاق آگهی به معرفی جدید خود را لمس چوب های همراه. آنه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

بازگشت در سال 2011, ژاپنی شرکت مخابراتی Docomo می خواستم خلاق آگهی به معرفی جدید خود را لمس چوب های همراه. آنها قرارداد مدیر خلاق Morihiro Harano که تصمیم به نمایش گذاشتن یک باخ ترکیب بازی های برگزار شده از طریق یک بلند, سفارشی ساخته شده, سنتور چوبی با استفاده از یکی از چهار نیروی بنیادی طبیعت — گرانش است.

موسیقی آگهی

آگهی کشد چوبی سنتور چوبی کشیده از طریق جنگل بر روی یک شیب رو به پایین. یک توپ چوبی منتشر شده است در بالا که قطره و عبور از هر کلید در مسیر حرکت خود به طور موثر بازآفرینی باخ Cantata 147 در این فرآیند است. بسیاری از مردم اغلب پیدا کردن آن تکان دهنده است که هیچ اثر دیجیتال مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد موسیقی است.

Harano بود در ابتدا از طریق یک مقدار پیچیده تر طراحی برای دستگاه. او حذف بسیاری از لقب و در نهایت تصمیم گرفت در یک ابزار است که به سادگی رفت و به عنوان یک خط مستقیم به جنگل. او zeroed در بر باخ ترکیب از موسیقی همان ظهر از یادداشت ها به عنوان سنتور چوبی. Led با چوب مهندس Mitsuo Tsuda یک تیم متخصص نجاری مشغول به کار در سنتور چوبی اطمینان حاصل کرد که هر برش و شیب بود دقیقا به عنوان مورد نیاز است.

یک تیم متخصص نجاری مشغول به کار در سنتور چوبی اطمینان حاصل کرد که هر برش و شیب بود دقیقا به عنوان مورد نیاز است. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

اگر نصب و راه را اشتباه رفت که ترکیب موسیقی صدا کاملا متفاوت در نظر گرفته شده. خوشبختانه برای Harano وجود ندارد هر گونه مشکل پس از Tsuda تیم به پایان رسید تا ایجاد یک سنتور چوبی است که حتی دقیق تر از نقشه. آگهی رفت تا برنده شیر طلایی در جشنواره کن. شما می توانید آن را در اینجا.

سنتور چوبی حقایق

اگر صدای یک سنتور چوبی صدا ممکن است شبیه به یک پیانو آن است که در واقع طبقه بندی شده به عنوان یک ساز کوبه ای. آن را به طور معمول ساخته شده است تا از 36 تا 48 میله های چوبی که پوشش سه تا چهار اکتاو. هر بار یک idiophone است که کوک به زمین از یک موسیقی در مقیاس معنی که آنها تولید تلفن های موبایل های مختلف از طریق ارتعاشات.

"آن است که با استفاده از دو چکش است که ساخته شده از چوب و پلاستیک و یا فلز و ابزار آن مشخصه صدا زدنی. بازی سنتور چوبی است که متفاوت تر از بازی یک پیانو به این دلیل که ابزار بزرگتر است و نوازنده زیادی بیشتر در منطقه تحت پوشش در طول یک آهنگ" با توجه به هککسین جامعه اخبار. برای نرمتر برای تلفن های موبایل نوازندگان اغلب با استفاده از چکش ساخته شده از متوسط تا سخت ، ابزار تن افزایش یافته است توسط لوله رسنترس که در پایین قرار دارد بخشهایی از میله های زندان است.

سنتور چوبی اعتقاد بر این است که برای اولین بار ایجاد شده است در جنوب شرقی آسیا. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

سنتور چوبی اعتقاد بر این است که برای اولین بار ایجاد شده است در جنوب شرقی آسیا و از آن جایی که سفر به مکان های دیگر. اگر سنتور چوبی است که در حال حاضر در یک پیانو-ظاهر این طرح تنها تاسیس در قرن گذشته است. قبل از آن, سنتور چوبی میله گذاشته شد در چهار ردیف و در مناطق مانند شرق اروپا است. اکثر xylophones امروز از چوب ساخته شده. در دوران باستان در آنها ساخته شده از بامبو یا افرا. غنای صدای ایجاد شده توسط این ابزار بستگی به نوع چوب مورد استفاده برای ایجاد آن است.

سنتور چوبی است که اغلب به اشتباه با یکی دیگر از ابزار — marimba. پس از سنتور چوبی ساطع واضح تر توجه داشته باشید برخی از نوازندگان بازی دو ابزار با هم برای غنی برای تلفن های موبایل. در آمریکای لاتین این طبیعی است برای تبادل بین دو ابزار است. در سنگال xylophones بخشی از سنت محلی و اغلب استفاده شده است در هنگام شروع مراسم و همچنین برای ترساندن میمون ها و دیگر موجودات از باغ.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

دعا به خدا در عید پاک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن